Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

OMG co sie wyprawia w tym serialu (dexter) to przechodzi ludzkie pojecie :blink: Miazga po prostu miazga, narzucili takie tempo jak z koncowki kazdego sezonu, a tu dopiero 6 odcinkow. No i scena na plazy :blink:

 

moim zdaniem tak

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyglądało to tak, że po tej akcji brat zastąpił ojca.

 

 

No właśnie o tym mówię: jego ojciec symbolizował tą dobrą, kontrolowaną stronę mrocznego pasażera zaź brat może być totalnym przeciwieństwem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, ale serial zdecydowanie na raz. Bardzo fajny i ciekawy, ale niezwykle męczący. Dialogi czasem dobijają, tak jak i postacie (nie mówie że złe, tylko bardzo specyficzne).

 

Deadwood zaliczony. Fakt postacie, klimat dosc specyficzne, ale jak dla mnie serial pierwsza klasa. Szkoda, ze nakrecili tylko trzy sezony, mialem ochote na wiecej. Role Ala, E.B. czy tez doktora, niezapomniane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

TWD znowu nuda, ale jak zawsze jakieś pojedyncze dobre motywy, no i mocne zakończenie. Chyba jedny serial gdzie czekam tydzień na pierwsze kilka(naście) sekund, a potem na końcówkę.

 

A jak kowbojka powiedziała ila ma lat, to padłem. Nie cierpie takich debilizmów, choć szczyt to chyba i tak był w The Wonder Years, gdzie 20-tka grała 14-tke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD zaczyna mnie przerażać gdyż absurdy fabularne zaczynją osiągać poziom Terra Nova. :mur:

 

 

Dać tu babie broń (snajperkę)! Stodoła zamknięta a ten się pcha dalej. Chyba naszło go na zbiorowy sex z Zombiakami!

 

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terra Nova znowu dużo śmiechu, ktoś zapomniał na początku ostrzec że to jest prawdziwe kino familijne. Póki co oglądam, nie chce się wywalać z rss feed.

Z tego co obecnie oglądam, ciągle najbardziej czekam na american horror story.

Dobre w ogóle mają te zajawki, tainted love akustycznie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sfo6EaM_J9s

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No bardzo mocny sezon. Mam nadzieje że Ope zrobi co należy.

 

Swoją drogą myślałem że to ostatni sezon, po takich jazdach, ale w tytule ostatniego odcinka jest "part one", tak więc chyba będzie kolejny, bo wątpie żeby to był tylko hiatus, skoro zawsze robili 13 odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD zaczyna mnie przerażać gdyż absurdy fabularne zaczynją osiągać poziom Terra Nova. :mur:

 

 

Dać tu babie broń (snajperkę)! Stodoła zamknięta a ten się pcha dalej. Chyba naszło go na zbiorowy sex z Zombiakami!

 

 

Ten serial jest po prostu głupi dla takich samych odbiorców chyba. Liczyłem na coś lepszego już od 1 odcinka pierwszego sezonu. Było parę dobrych odcinków, ale i tak częściowo. Bo trochę absurdów to jest tam w każdym odcinku. Nawet trochę fajnie się to oglądało w 1 sezonie, ale teraz zaczyna mnie to po prostu nudzić i śmieszyć zarazem. A to raczej komedią nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD posłuży w przyszłości jako program instruktażowy dla prawdziwych Zombiaków. ;) Choć ich pewnie też "zanudzi na śmierć".

PS. Jestem po 6 odcinku, wreszcie jakaś akcja!!!

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Swoją drogą myślałem że to ostatni sezon, po takich jazdach, ale w tytule ostatniego odcinka jest "part one", tak więc chyba będzie kolejny, bo wątpie żeby to był tylko hiatus, skoro zawsze robili 13 odcinków.

 

Doszła jeszcze druga część tego odcinka do listy (łącznie 14), więc chyba jednak koniec. Nie moge sie doczekać tych odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo DEXTER'a

 

W pracy zasiegnalem gazetke dla kobiet i czytam.

Micheal C. HALL jest mezem filmowej deb z dextera (z filmowa siostra) :blink:

Co smieszniejsze cos im nie idzie ten zwiazek i romansuje z filmowa NUMEN :lol:

 

NUMEN WROC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Odcinek TWD świetny, głównie jak zawsze końcówka, ale cały sie przyjemnie oglądało. Na pewno mnie ciekawi co tam dalej będzie, ale trzeba będzie poczekać pewnie ze 2-3 miesiące.

 

 

 

Homeland po przeciętnym poprzednim odcinku też wrócił do formy. Bardzo mnie ten serial wciągnął, no i dalej są niewiadome. Dobrze że jeszcze pare odcinków będzie.

 

 

 

A ogląda ktoś na bieżąco Hell on Wheels? Obejrzałem tylko pilot, i strasznie sie wynudziłem. Szukam motywacji do dalszego oglądania, bo trzy odcinki czekają w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo DEXTER'a W pracy zasiegnalem gazetke dla kobiet i czytam. Micheal C. HALL jest mezem filmowej deb z dextera (z filmowa siostra) :blink: Co smieszniejsze cos im nie idzie ten zwiazek i romansuje z filmowa NUMEN :lol: NUMEN WROC!

 

eee a nie Lumen? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numen, Lumen, Omen, Kuben. Jeden pies.

 

Nie wiem czy kogoś to interesuje ale w mideason będzie wyemitowany drugi sezon Breaking In (serialu, który miał popaść w zapomnienie po krótkim sezonie pilotażowym). Mnie to zdecydowanie cieszy bo 20 minutowy odcinek był świetny po podłym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broadwalk Empire w ostatnim odcinku rządzi. Początek drugiego sezonu był średni. Potem się rozkręcał coraz bardziej. Jak dla mnie to najlepszy odcinek sezonu. TWD niby lepszy w 6 epizodzie, ale i tak uważam że ten serial jest po prostu głupi. Przez kilka odcinku siedzieli w miejscu, by w końcu się dowiedzieć że na marne, bo to czego szukali się znalazło. No cóż liczyłem na inne rozwiązanie. Ale może teraz się w końcu ruszą. Mimo wszystko nie wróże temu seriali większego sukcesu. Już 1 sezon był średni. Czekam na Grę o Tron i noweog Spartakusa. I oczywiście Breaking Bad 5 sezon. Sons Of Anarchy skończyłem na 5 odcinku 4 sezonu i chyba do niego wrócę skoro się tak rozkręcił ponoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...