Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio łyknąłem wszystkie 7 odcinków Generation Kill i muszę przyznać ze mini-serial genialny. Może trochę gorzej wypada na tle Kompani Braci ale i tak dla mnie 10-/10 i must see ;)

+1

No i nie jest to kolejna z hollywoodzkich produkcji, gdzie wszystko na końcu układa się dobrze i tak jakby widz oczekiwał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co chcesz od HI ostatnich odcinków wiadomo było jak to się zakończy pytanie tylko kto pierwszy umrze i w jaki sposób. Co prawda już nie było zaskoczenia wszakże odkryto wszystkie karty lecz oglądało się przyjemnie. Dla mnie cały ten mini-serial to wielkie zaskoczenie oczywiście na + . Świetnie się bawiłem przy nim i choć czasami srezdawano nam totalny bajer to wciąż serial sycił. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wczoraj skonczylem Harpers Island oglądać - dla mnie dobry serial - trzymał do końca w napięciu, chyba z 5 razy zmiealem typ kto zabija :) kontunuacji nie będzie bo nie miałby kto tam występować więc te 13odc można w ramach nudnego weekendu spokojnie polecić.

 

zabieram sie za True Blood teraz - fabuła, wampiry itp nie za bardzo mi odpowiada ale ze względu na osobe która mi to poleciła zrobie wyjątek ;)

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI byłby lepszy gdyby nie fakt ze odkąd pojawił sie ***** mieli okazje go ze 20 razy ubić, ale albo nie mogli trafic z kilku metrów, albo mając bron uciekali.

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W HI niezla wg mnie pierwsza polowa odcinkow (poza pierwszym). Reszta slabiutka, klasyczny amerykanski mlodziezowy horrorek, niesamowicie naiwna historia pelna nieprawdopodbnych (doslownie) zwrotow akcji :wink: Za calosc dalbym maksymalnie 3-4/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "HI"
HI dno od ostatnich odc... No dajcie spokoj koles ... wpada do lokalu, a oni maja bron i nie strzelaja do niego... Przegiecie na calego, do tego momentu bylo ok, pozniej fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harper's Island był naprawdę dobry, aczkolwiek to prawda, że nagle w 11 odcinku (i dalej też co nieco) robi się niedorzeczny. Ale zakończenie też jest ok. Świetne jest to, że serial jest krótki, zwięzły i na temat.

Pytanie:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Kto to był pod łodzią w 1 odcinku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji przerwy oglądanych przeze mnie seriali (House, CSI Miami, CSI NY, Numb3rs) postanowiłem zapełnić czymś lukę. Postawiłem na Dextera.

Pierwszy sezon genialny. Aż sam się sobie dziwię, że nie zainteresowałem się tym serialem wcześniej. W drugim sezonie dołącza Jaime Murray co jest dodatkową atrakcją (wszak jest śliczna i ma fajny, angielski akcent).

Wszystkim tym, którzy z jakichś powodów nie mieli okazji lub nie chciało im się zabrać za Dextera zdecydowanie polecam, bardzo dobre kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dla tych, co oglądali Dextera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dollhouse S01E13

 

Odcinek nie pokazany w TV, a chyba mozna by zaryzykowac stwierdzenie ze jest najlepszym w całej pierwszej serii. Szkoda tylko ze to co w nim pokazano raczej nie bedzie kontynuowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dla tych, co oglądali Dextera
Dzisiaj dokończyłem drugi sezon. Szkoda mi Doakes'a, będzie mi brakowało jego docinek. Liczyłem na to, że Dexter się przyzna a cały trzeci sezon to będzie 'grand finale' tej znakomitej opowieści. No i nie ma już Lili ;/

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dexter
Doakes został brzydko wyrolowany, ale cóż, wiadomo było, że któryś z nich pójdzie na dno ;)

A że serial nazywa się Dexter a nie Doakes... ;)

Ja tam sie ciesze, ze Lila 'odeszla'... Jak dla mnie była ciutkę zbyt irytująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dexter
Doakes został brzydko wyrolowany, ale cóż, wiadomo było, że któryś z nich pójdzie na dno ;)

A że serial nazywa się Dexter a nie Doakes... ;)

Ja tam sie ciesze, ze Lila 'odeszla'... Jak dla mnie była ciutkę zbyt irytująca.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Dexter
wolałem Lile zamiast Rity , jakos lepiej do siebie pasowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dexter"
rita też święta nie jest i dexter to przed ślubem próbował rozwikłać
zawsze może ją pokroić zresztą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Opinia Dextera Season Three
Biorę się za Chucka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Jeszcze coś o Dexterze
Pewnie, że charakterologicznie Lila pasowała do Dextera bardziej, ale z kolei Rita daje mu szansę poczucia się jak normalny czlowiek... od czasu do czasu ;)

Tak, tak... Cieżko jest utrzymać taki sam stopień napięcia i zainteresowania serialem w miarę powstawania kolejnych sezonów, to prawda. Ale bez przesady,zdarzały się gorsze rezultaty. Taki na przykład wspomniany PB... Mam obejrzane tylko kilka pierwszych odcinków 3 sezonu, bo więcej się nie dało, imo... Aż strach pomyśleć, co zostało wymyślone w 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skosztowałem Chucka. Po czterech kęsach pierwszej potrawy stwierdziłem, że mi nie smakuje.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Aby nie psuć innym opinii..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...