Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w trakcie oglądania Przyjaciół :) Mam sezon 1 i 2 na dysku, za niedługo będę następne odcinki.. serial jest SUPEROWY. Lepszego nie ma i chyba nie będzie :(

Rowniez wlansie ogladam ten serial i nie moge sie odciagnac od niego zaczolem od poczatku jakies miesiac dwa temu i jestem juz na 5 sezonie friendsi wymiataja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj zaczalem ogladac Prison Break, serial jest po prostu zajebisty, dzis nie moglem sie oderwac i obejzalem 8 odcinkow :D

ja zaczalem ogladac prisona w te swieta teraz ;]

 

jestem juz na 15 odcinku ... a 2 kolejne czekaja na mnie tego poludnia jak wroce z roboty ^^

 

wciagnal mnei maksymalnie...

 

tyle ze jak tak sie na raz oglada calosc to troche naciagany i niejasny momentami... ale i tak wciaga i syci ;]

 

szkoda tylko ze na koncowke bede musial czekac jak inni po tygodniu 1 czesc :/ za szybko sie do niego wzialem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis obejzalem 1x18 o kur.... serial jest po prostu wypas. Martwie sie tylko o to ze teraz musze czekac tydzien na nastepny odcinek i ale najgorsze jest to co zrobie jak juz sie skonczy(podobno na 22 odcinku), wydaje mi sie ze nie da sie wymyslicz czegos lepszego od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy jeszcze jeden miesiąc oglądania :) Hmm myśle, że sprawy w serialu zaszły tak daleko, że raczej nie będą kręcić 2 sezonu, chociaż może w ostatnim odcinku złapią ich w trakcie ucieczki i w 2 sezonie zaczną przygotowania od początku ;)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc po pierwsze PONOĆ mają być 3 sezony Prison Breaka..juz tu pisałem kiedys nawet..z tymże każdy sezon o kimś innym (inna historia)

 

ja juz widziałem 1x19 B) B) B)

SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Linc się spotka z ojcem (tzn ten go uratuje bo będzie chciał go zabić Kellerman)..ale nie wdając się w szczegóły bedzie tak że Linc sam sie odda w ręce Bellicka (nie bedzie miał w sumie wyboru i "pójdzie za głosem serca" aby nie wkopać ojca..

 

następna sprawa o wieeeeeeele ciekawsza to to że............................Bellick odkryje dziure którą robili w czasie remontu aby uciec, a potem ja załatali..a powie mu nie kto inny (a Michael mu zaufał :( ) jak ten młody "madafaka" (zapomniałem "nicka" ;) ) którego teraz jedzie w tyłek ten duży grubas :) ....

 

to jest dopiero zagadka!!! i co teraz??? musze czekac 2 tygodnie na jej rozwiazanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest juz w sieci, wlasnie sciagam :D Swoja droga jak drugi sezon bedzie opowiadal o przygodach poza fox river to moze byc nudnawo, prawie cala akcja to ucieczka i przygody w wiezieniu.

Edytowane przez DonCapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prison break jest swietny ostatnie odcinki zwalaja z nog szczegolnie koncowka 19 i akcja Bellicka(i co teraz??).Lost tez trzyma poziom.Reszta seriali wypada blado.Zaczalem ogladac Invasion I powiem ze dziwny jest ten serial. 1 odcinek wciagna mnie i zaciekawil tak samo jak 5 i 6 chyba a reszta taka sobie a nawet slaba odcinek 7 z tym wypadkiem Larkin(fish cos tam) zawieral pelno bledow.Wogole ta rola ciezarnej Larkin, ktora jest po prostu beznadziejna odstrasza mnie od tego tytulu. Mam nadzieje ze bedzie lepiej. Mam tez 1 odc. Rome za soba ale jakos sie nie wkrecilem. Supernatural tez ogladam wszystkie ale to takie slabsze smallville.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dopiero obejrzałem ostatni odcinek Lost'a, tytuł chyba był SOS jeśli dobrze pamiętam...ehhh... słabiutki, strasznie się ciągnął....mam nadzieje, że troche się to zmieni i wróci na właściwy tor, bo coraz mniej akcji w środku, a tylko ostatnie 5 minut coś ciekawego się dzieje....

 

Jak dla mnie narazie chyba najsłabszy z całego 2 sezonu, zobaczymy co dalej

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost jak zwykle nuda.. Supernaturals trzyma poziom imho, Invastion zaskakujace.. 24 nowy odcinek swietny, nie koncza im sie na szczescie pomysly.

Yearman mi sie bardziej jakosc podoba supernaturals niz smallville, ide ogladac 5x19 z ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost jak zwykle nuda.. Supernaturals trzyma poziom imho, Invastion zaskakujace.. 24 nowy odcinek swietny, nie koncza im sie na szczescie pomysly.

Yearman mi sie bardziej jakosc podoba supernaturals niz smallville, ide ogladac 5x19 z ciekawosci.

No fakt,ten odcinek byl najgorszym imo ze wszystkich,ale 2x17 z kolei byl najlepszym i tu przyznasz mi racje.Jednak spoko,najblizsze odcinki wlacznie z tym co teraz bedzie maja podobno 3mac niesamowity poziom serialu,ale panowie, jeszcze tyle czekania :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez taki serial jak Heist... o naprawde bardzo zawodowych zlodziejach ,ktorzy planuja napad na 3 sklepy jubilerskie w trakcie rozdania oscarow w Beverly Hills na słynnej alei Rodeo Drive.

 

Cos w stylu Ocean Eleven's ale dla mnie duzo bardziej efektowne. Warto obejrzec te 5 odcinkow. Niestety z pozostalych 8 NBC nie wyemituje. Niby slaba ogladalnosc a szkoda, bo swietny serial...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie The Heist, tylko Heist ;] po drugie mial byc zdjety po 4, po trzecie za dwa tygodnie ma byc 6 odcinek (chociaz to info jeszcze nie potwierdzone chyba).

 

Po czwarte polecam takie pole "szukaj".

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości obejrzałem pilotowy odcinek Heist i musze powiedzieć, że całkiem niezly ... napewno spodoba się fanom filmu Ocean's Eleven i Ocean's Twelve ... trzeba iść "za ciosem" i obejrzeć drugi epizod :)

 

BTW. Ciekaw jestem co sie dzisiaj (a raczej wczoraj) działo w Prison Break, mam nadzieje, ze dzisiaj wieczorem już będe oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was wie co sie dzieje z serialem JOEY??

 

kurcze do grudnia byl emitowany drugi sezon, potem wiadomo przerwa świąteczna i cisza :blink: rzucili w marcu 1 odcinek i koniec :? co się dzieje?? brak ogladalności?? przecież powinno sie ukazać jeszcze z 10 odcinków z 2 sezonu..do lipca nie zdążą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...