Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

na tvn leci teraz 3 sezon smallville zdaje sie

 

wiadomo cos kiedy zacznie sie taken?

"Emisja od 16 marca Czwartek, około 23:30"

 

Jestem po pilocie BSG i musze powiedzieć ze ten serial wsysa jak odkurzacz. Dawno sie tak dobrze nie bawiłem przy space-operze, mam nadzieje ze axn zajmie sie emisją całej serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa fajne seriale do wyboru ?

ogladalem Lost ( jestem na biezaco ) a ostatnio zaczolem ogladac prison break. Jakie seriale nalezalo by obejzec jescze ?

Przyjaciele, South Park, Smallville, Desperate Housewives, Rodzina Soprano (ja narazie mam 2 sezony), Rome, 24, Surface itd..dla kazdego co innego będzie odpowiadało..chociaz mi wszytskie wymienione pasują :)

 

Wcale mi się nie podoba zmiana godziny Smallville. W środy chodzę na zerówke do szkoły :|

a ja sobie sam ustalam godziny emisji ;) Tobie radze to samo B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prison Break powraca już za 7 dni :D To pare miesięcy czekania było dla mnie jak nieskończoność :-P W miedzyczasie zacząłem oglądać Losta i również bardzo przypadł mi do gustu, jestem na 13 odcinku 1 sezonu i (tak jak w przypadku PB) po niektórych odcinkach nie sposób nie obejrzeć następnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

axn sejns-fykszyn

Czekam czekam na taki kanał...

Bo oczywiscie zwykly axn zapomniał o 3 sezonie Entka i jestem na głodzie... :lol:

Btw jak wasze wrażenia po wczorajszej emisji "taken"?? Bo mnie ten pilot delikatnie mówiąc nużył...Może potem bedzie lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o 14 odcinku Prison break? Jak moze byc dostepny kupe czasu jak dzisiaj był wyświetlany pierwszy raz przez FOX chyba, że się mylę.

Bedzie a nie byl, ale jest dostepny screener wersji dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oficjalna premiera na FOX'ie jest dopiero dziś wieczorem.

własnie sobie czytam na stronce, ale kumpel cos zaciągnął zaraz sie dowiem co to jest. A ta telewizja FOX to jak jest amerykańska?

 

ps co znaczy na stronce foxa oznaczenie 8/7c jesli chodzi o czas wyświetlania serialu?

 

 

@Jin* - nie wiedziałem ze wychodzi PB w wersji DVD

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/7c oznacza czas emisji. Ten screener raczej chyba nie pochodził z wersji DVD, no chyba, że w najbliższym czasie planują wydać pierwsze 13 odcinków na DVD

 

to sie domyśliłem ze chodzi o czas emisji ale co dokladnie to oznacza ze co ze o 8 godzinie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie domyśliłem ze chodzi o czas emisji ale co dokladnie to oznacza ze co ze o 8 godzinie czy jak?

Owszem o 8 godzinie, 7c oznacza godzinę czasu "srodkowoamerykanskiego" czy jakos tak. Fakt faktem premiera gdzies kolo 3-4 rano naszego czasu :> Trzeba czekac

W ogole ten tydzien szykuje sie nieźle. Powrot PB i Losta no i tradycyjnie 24. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam , że dzis pierwszy odcinek slidersow....AXn 19.10 , i 22.xx ;]

A ja nie mam AXN :mur: Jestem w UPC ale cos tam babka mi przez telefon mowila ze umnie narazie nici bo zamala pojemnosc czegos tam by dodac ow kanal :angry: A tak bym sobie obejrzal ten swietny serial. Zadna z TV nie puscila u nas do konca.

 

to sie domyśliłem ze chodzi o czas emisji ale co dokladnie to oznacza ze co ze o 8 godzinie czy jak?

20 ? 19 czasu centralnego ?

 

Prison Break juz wyszedl na sieci. To jest chyba jakis pre-screener czy cos. Nie wiem bo nie widzialem tego, ale zgaduje ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...