Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Jak to kazdy odcinek tak i ten ogladalem z lektorem :) mr Ivo no i oczywiscie doszla nowa baza slow do mojego slownika :D Jeszcze tylko 50 filmow a moj lektor bedize przyzwoity :D Najwiekszy problem mam z napisaniem skryptu zeby lektor godzine 4:30 rano zamiast cztery dwukropek trzydziesci rano czytal poprawnie,ale z czasem to wymysle..BTW odcinek 9/10 + znak jakosci Hydro2.Bardzo duzo wyjasnia.Kto nie ogladal niech nadrabia straty.Przemol,czepiasz sie tyle Ci powiem.Dla mnie to jeden z najleszych odcinkow 2go sezonu.Pozdrawiam :D

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak hydro2 mowi odcinek lost 2x15 jest naprawde dobry conieco sie wyjasnia w sprawie ethana pozatym w odcinku nie ma zadnych flashbackow, cala akcja dzieje sie na wyspie.

 

wie moze ktos kiedy 2 sezon surface zacznie sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie ogląddam LOST..jestem na 16 odcinku 1 sezonu..i ja naprawde nie wiem co w tym widzicie :? nuuuuuuuda jak cholera...jestem naprawde zawiedziony...taki niby och ach serial a tu [gluteus maximus]...

 

wiem że nie mozna porównywać tak ale PRISON BREAK bije go na głowę i jeszcze depcze po nim :) ja porównuje to jako "seriale odkryte przeze mnie w ostatnim czasie"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lost 2x15 (IMO swietny odcinek)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Duzo sie wyjasnilo w sprawie Claire i Ethana. Jeszcze sie zastanawiam kim jest Henry ,zaczynam podejrzewac ze jest jednym z naukowcow ,do tego dochodzi ta scena w ktorej Kate znalazla w nowym bunkrze (gdzie Claire byla wiezionia i dostawala zastrzyki niby dla dziecka ;) ) sztuczna brode.

 

Jak rozumiem ta broda nalezala do tego kogo spotkali m. in. Locke w jungli. Wychodzi na to ze udawal zwyklego tubylca ,a naprawde jest naukowcem i bierze udzial w eksperymencie. Do tego koncowa scena jak Henry namieszal w glowie John'owi twierdzac ze Jack za czesto podejmuje za niego decyzje. Ich dalsza wspolpraca teraz stoi pod znakiem zapytania. Ten Henry zdecydowanie wyglada na jednego z "Others" a mr.Eko wydaje sie byc kims innym niz sie wydaje. Co ma znaczyc to zerwanie wlosow z jego brody ?. Coraz bardziej to wszystko sie robi zagmatwane ,ale to dla mnie jeszcze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niefajnie jak nie bedzie kolejnego sezonu surface. na poczatku troche przynudzal ale ostatnie kilka odcinkow naprawde dalo czadu. threshold tez byl niezly, a skonczylo sie na 13 odcinkach. zostaje mi tylko invasion i 2 ostatnie odcinki bsg i trzeba bedzie nowego serialu poszukac albo czekac na nowy sezon 4400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ja właśnie ogląddam LOST..jestem na 16 odcinku 1 sezonu..i ja naprawde nie wiem co w tym widzicie :? nuuuuuuuda jak cholera...jestem naprawde zawiedziony...taki niby och ach serial a tu [gluteus maximus]...

 

wiem że nie mozna porównywać tak ale PRISON BREAK bije go na głowę i jeszcze depcze po nim :) ja porównuje to jako "seriale odkryte przeze mnie w ostatnim czasie"..

No to poczekaj az dojdziesz do 1x23 :P Od tego odcinka zaczyna sie dopiero normalny Lost,pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zaczalem LOST'a

 

2 pilot...siedze wygodnie w fotelu...net padl...

ta net padl, wszystkie diody swieca, ki czort, jakims niewiadomo jakim cudem system postanowil mi w danej chwili rozp@#$% konfiguracje sieci

podczas gdy sobie wygodnie siedzialem w fotelu (2m od kompa, nie tykajac nic). Ponad godzine sie bawilem, zeby to naprawic (wyciaganie sieciowek, reset konfiga......)

 

mam nadzieje, ze serial mi to wynagrodzi, ale jak na razie ma wielkiego minusa ze mi popsul siec ;D haha

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapamietam sobie :razz: a jak nie to dostaniesz przez łeb :wink: ^_^ :kijem:

Mi też sie Lost niepodobał :P Ale pod koniec pierwszego sezonu robi sie wg mnie ciekawie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mi też sie Lost niepodobał :P Ale pod koniec pierwszego sezonu robi sie wg mnie ciekawie :wink:

A widzisz Lukk :D mowilem :) BTW moze nie tyle 23 co 24rty,ten 2odcinkowy.Co prawda 23 to pierwsza czesc ale 24-rty jest polaczony z 25-tym :) Nie no powiem Tobie szczerze,ze jeden z niewielu,ktore mi ostatnio tak przypadky do gustu.Te flashbacki troche czasem przynudzaja,ale bez nich nie bylo by tego czegos w Loscie, juz wyszly 2 odcinki bez flashbackow :) To juz cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem sie za Prison Break i musze powiedziec ze też wciąga. Nie tak jak 24h ale mimo to trzyma wysoki poziom, z odcinka na odcinek dramaturgia rośnie :> Całe szcześćie ze wkrotce ten serial wraca na anteny.

Tymczasem w TVN za jakis czas ma byc 10-odcinkowy serial Stevena Spielberga - Wybrancy obcych (Taken). Ma toto naprawde wysokie oceny, moze byc niezle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam nicka ktory napisal ze w 02x15 nic sie neidzieje tak jak w pozostalych. Sorry ale wyjasnia sie bardzo duzo. Szczegolnie na temat Ethana i tych "Others" Dla mnei jeden z najciekawszych odcinkow

 

Devil

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mysle tak samo jak ty xD. Tez uwazam ze Henry to jeden z tych naukowcow.
Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem sie za Prison Break i musze powiedziec ze też wciąga. Nie tak jak 24h ale mimo to trzyma wysoki poziom, z odcinka na odcinek dramaturgia rośnie :> Całe szcześćie ze wkrotce ten serial wraca na anteny.

Tymczasem w TVN za jakis czas ma byc 10-odcinkowy serial Stevena Spielberga - Wybrancy obcych (Taken). Ma toto naprawde wysokie oceny, moze byc niezle :D

Wiesz ja stawiam Prison Break rowno z 24 ;) Oba seriale wciagaja.To tempo akcji gdzie sie praktycznie nie nudzisz ani na minute :P

 

Co do serialu ktory wymieniles Wybrancy Obcych (czemu ja o tym serialu wczesniej nie slyszalem :blink: ... no nic ). IMO zapowiada sie bardzo ciekawie ,biorac pod uwage fakt kto go rezyseruje. Cos z klimatow x-files :P

 

Tu macie troche o serialu:

 

http://www.wybrancyobcych.prv.pl/

 

Bedzie on emitowany w TVN od 16 marca

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w TVN za jakis czas ma byc 10-odcinkowy serial Stevena Spielberga - Wybrancy obcych (Taken). Ma toto naprawde wysokie oceny, moze byc niezle :D

Serial jest przereklamowany, cholernie nudny jest i powolny. Mozna przy nim usnac naprawde. Obejrzalem te 10 odcinkow ale wymeczyl mnie ten serial. Z tych klimatow to polecam 4400. Swietny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie wyjasnia? sorry ale co sie wyjasinlo? ;]

moim zdaniem stawia wiecej pytan niz odpowiedzi.

To prawda ale... jak nazwiesz to co widziales w 15odcinku ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wyjasnia sie ze ci Others to jednak nie dzikusy zamieszkujacy wyspe tylko jacys naukowcy. Jezeli Henry jest jednym z nich to wiemy juz ze sa cholernie iteligetni i mieszkaja nie tylko na tej wyspie. Wiemy rowniez co sie dzialo z Claire jak ja porwali... Jak na moj gust to dowiedzielismy sie sporo :) a ze jest jeszcze wiecej niewiadomych.... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, na jakiej podstawie okresla się oglądalność z dokładnością do jednego odbiornika/odbiorcy? :) Jak określa się oglądalność np z rejonów wiejskich, gdzie tamci mieszkańcy odbierają to nie kablówką a anteną.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani chirurdzy !! ja patrze a tu to gowno pensjonat pod roza !! a nie mam GA(grey's anathomy-chirurdzy) :( jaki bol caly dzien czekalem bo mowie beda nowe odcinki a tu nic!! na stronie ponoc pisza ze od 26 lutego nowy seson a tu co?! :(

 

:( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Podepne sie z pytaniem:

 

Kto kojarzy w ktorym odcinku "Archiwum X" byl motyw z trzema bodajze typkami jezdzacymi starym Buickiem i trzymajacymi mamuske pod lozkiem? Taki mocno horrorowaty. Za pomoc bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie z pytaniem:

 

Kto kojarzy w ktorym odcinku "Archiwum X" byl motyw z trzema bodajze typkami jezdzacymi starym Buickiem i trzymajacymi mamuske pod lozkiem? Taki mocno horrorowaty. Za pomoc bede wdzieczny :)

właśnie ten odcinek zapadł mi chyba jako JEDYNY w pamięc (maniakiem x nie byłem ale ogladałem co dwa odcinki :) )..taka muzyczka była

 

ale który to jest to Ci nie powiem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

ten z mutantami co 'kopulowali' tylko z czlonkami rodziny?

Si signiore. Tytul odcinka, ewentualnie numerek by byl spelnieniem mej prosby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie, dziś BSG na axnie i nikt nic jeszcze nie napisał???? :)

Dla wszystkich którzy nie wiedzą o co biega: dzis o 20.50 pierwsza [a jutro druga] częsc pełnometrażowego pilota serii....Ciekawe tylko czy serial wyemitują :lol:

 

btw:

 

http://www.axn.pl/SeriesDetail.htm?SeriesId=88

 

 

;]]]]]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekaj az dojdziesz do 1x23 :P Od tego odcinka zaczyna sie dopiero normalny Lost,pozdro :)

juz jestem na odcinku 203 :)

 

przez łeb nie dostaniesz ;) rzeczywiście sie rozkręca..ale to jednak nie to :? fajne ok, ale cos temu serialowi brakuje dramaturgii

 

btw. mogli by zrobic gierke na podstawie LOST...farcry, jego silniczek i historia podobna do tej z LOSTa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

juz jestem na odcinku 203 :)

btw. mogli by zrobic gierke na podstawie LOST...farcry, jego silniczek i historia podobna do tej z LOSTa :)

Ja juz dawno o tym myslalem,w koncu powstanie taka gierka i napewno powiadomie o tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silnik z Far Cry jak w sam raz na Losta. Mysle ze jednak to jakas przygodowka by byla ale kto wie.

 

SGJ Nowe odcinki ? Bo juz sie pogubilem na ktorym sezonie to TVN zakonczylo

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...