Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm miałeś racje odcinek genialny !! końcówka mnie zabiła....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Najpierw motyw jak zgasło światło, a później Henry....myśle, że jest jednym z The Others, a motyw z pochówkiem i rozbity balon to tylko alibi .... ktoś rozbił się balonem, oni wzięli jego nazwisko i podstawili swojego człowieka .... w sumie mieli ciekawy pomysł, żeby podstawić kogoś do obozu rozbitków......takie moje spekulacje....

 

czekam na następny odcinek....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No fakt. Nie mieli jak ich obserwowac bo Ethan zostal zastzelony przez Charliego, wiec musieli cos wymyslec by przeniknac do grupy i ich szpiegowac. Na poczatku jak Henry pomagal Johnowi przy tej bramie, ktora mu przytrzasnela noge i wlaczyl sie alarm; wydaje mi sie ze Henry zrobil cos wiecej niz wpisal tylko kod. Te tajemnicze znaki widziane na scianie przez Johna jak zamiast zwyklego swiatla byl ultrafiolet jeszcze bardziej ,mnie przekonuja ze Henry cos musial wlaczyc oprocz wpisania kodu. Tak ja to widze ;)
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No właśnie, zapomniałem o tym napisać. Przecież samo nie mogło się to włączyć, pozatym Henry (jeśli to jego sprawka) wiedział, że John to napewno zobaczy, w końcu leżał przytrzaśniety tymi drzwiami. Ciekaw jestem co z Michaelem i jego synem, myślałem, że po tej przerwie w emisji coś się ruszy w tym temacie, a tu wygląda, że wyjaśni sie w.....????.....hmmmm.....dwóch ostatnich epizodach drugiej serii ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące PRISON BREAK (dla TYCH co są na bierząco)

Pisze w spojlerze bo nie wiem czy wszyscy oglądali

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeżeli ekipa uciekająca miała wyjśc przez dziurę w podłodze w pokoju strazników, to po co robiona była dziura za "pomocą diabła i ubijaczki do piany" ??? Chyba że coś przeoczyłem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zeby mogli pojsc dalej (dostac sie do jakiejs rury z tego co pamietam). Przeciez ucieczka z wiezienia nie polega na zrobieniu jednej dziury. Ich celem jest (bylo) dostanie sie do lazaretu a z tamtad na wolnosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dokladnie cos takiego jak mowi Jin. "Wiercili" otwory w ścianie rzucając cień diabła zeby je w dobrych miejscach zrobić. A wszystko po to zeby sie gdzies dostac, ale juz nie pamietam dokladnie po co im to bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie przypomnialo, oni nie chcili dostac sie do rury, tylko musieli uwazac na rure, zeby jej nie przebic [; . Po prostu musieli sie dostac na druga strone sciany zeby isc dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie przypomnialo, oni nie chcili dostac sie do rury, tylko musieli uwazac na rure, zeby jej nie przebic [; . Po prostu musieli sie dostac na druga strone sciany zeby isc dalej

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Eeee coś mi nie pasi ... przecie do "dziury z diabła" dostawali się z celi Scofielda i tu własnie mam zagwozdkę gdzie dalej mieliby iść ??? Przeciez do pomieszczenia gdzie Scofield musiał nalac wodę aby zaczepic sznur wchodził przez dziurę u strażników - z tego pomieszczenia wchodząc po sznurku byli juz pod lazaretem ale wiadomo co się stało

Edytowane przez hassanbey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Eeee coś mi nie pasi ... przecie do "dziury z diabła" dostawali się z celi Scofielda i tu własnie mam zagwozdkę gdzie dalej mieliby iść ??? Przeciez do pomieszczenia gdzie Scofield musiał nalac wodę aby zaczepic sznur wchodził przez dziurę u strażników - z tego pomieszczenia wchodząc po sznurku byli juz pod lazaretem ale wiadomo co się stało

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Z tego co pamietam to na początku do tego pomieszczenia co zalewał wodą dostał się właśnie tą drogą,tzn. rozwalił tą sciane ("dziura z diabła")i tunelami dostał sie do tego pomieszczenia.....dopiero później wykopali ta drogę w pokoju strażników. Przecież jak pierwszy raz był w tym pomieszczeniu, które później zalał to nie miał jeszcze dostępu do pokoju strażników
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co widzieli ostatni lost:

http://tinypic.com/view/?pic=smx2rt

Jednak Dharma wciąż działa :), aż żałuję, że wczoraj obejrzałem ten odcinek, teraz dłużej muszę czekać na kolejny. Ta fabuła jest poprostu genialna ciekawe czy już jest ustalona czy jest w trakcie tworzenia, niemniej jednak człowiek/ludzie którzy nad nią pracują to nieźli spece od budowania napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, co oglądają Prison Break

Co to za muzyczka leci w tle w niektórych odcinkach?

Np. na początku 01x08

Nie mam juz tych odcinków :( mógłbyś zrippować troche i udostępnić na jakimś hostingu....????

 

BTW. Oby do poniedziałku, następny odcinek Prison Break :) a jutro The Sopranos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś zrippować troche i udostępnić na jakimś hostingu....????

Niestety nie :( ja mam neta 160 kb/s czyli udostępniał bym z 12 h :\

 

Ja ściągam z torrentów z Bitmetv – tylko żeby się tam zarejestrować trzeba mieć niezłego farta.

A z takich normalnych to chyba najlepsza jest http://www.torrentspy.com/

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. VirtualDub'em zapisać samą ścieżkę dzwiękową do WAV'a, a pozniej jakiś programem do obróbki audio pociąć na cześci i do mp3 np. Audacity jest darmowy. Może skonczymy ta dyskusje w temacie poszukiwane mp3 itd. żeby nie robic tu OT co ??

 

PS. Czekam na jakiś sampel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od poniedzialku na axnie rusza juz druga seria slidersow...potem prawie poltora miesieczna przerwa i 3cia seria znow zagosci na antenie...

Ludziom ktorzy ukladają ten program polamalbym chyba wszystkie czlonki...na 3cia serie entka musze czekac do 28maja, bo wolą puszczac Andromede i herculesa [ktos sie podkociach!e w Sorbo czy co?] :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiejszy czy raczej wczorajszy Prison Break mocno zaskakuje otóż...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Akcja całego odcinka jest prequelem całego serialu. Wreszcie dowiadujemy się coś więcej o T-Bagu, C-Note, Sucre no i niegrzecznej pani doktor :). Odcinek swietny (9+/10), ale oby nastepny wrócił do miejsca w którym powinien sie ten serial toczyc - do pierdla :D - bo inaczej moze sie niebezpiecznie zapętlic jak troszkę Lost. Jednoodcinkowa retrospekcja starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mnie zaskoczyla najbardziej pani doktor. Nie przypuszczalem ze trafila tu z przymusu bo wywali ja z roboty za cpanie.Mysle ze to tylko jednoodcinkowa retrospekcja bo odcinek zakonczyl sie na tym jak Michael wzial pistolety do napadu na bank ,a reszte juz przeciez znamy =sam napad i czemu to zrobil oraz jak naprawde bylo z tym morderstwem brata pani wice-prezydent. Wiec nie ma tu juz nic praktycznie wyjasniac IMO.
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Prison Break.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
IMHO najlepszy odcinek jak narazie, świetnie nakręcony i zaskakujący.....fajny pomysł z tym prequelem i w dobrym momencie, czuć powiew świeżości pomimo, iż to prequel....napewno od następnego odcinka wrócimy w środek akcji :) nie moge się doczekać

 

EDIT : pani doktor mnie najbardziej zaskoczyła, tego się nie spodziewałem....

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oejrzalem 2 ostatnie LOSTy..czytając wypowiedzi tutaj myslalem ze ten ostatni szczegolnie jest juz tak genialny ze głowa mała (co chwile sie porzewija genialny, super, cudowny itp)

a tu odcinek wrecz (jak i caly serial :? ) przecietny..że na koncu są podejrzenia co do henrego?? sorry gregory ale dla mnie to za mało..cały odcinek skupił się praktycznie na graniu w karty Sawyer vs. Jack :?

 

naprawde bardzo przeciętny serial jest z Losta :? tak samo zreszta jak Desperate Housewives sezon 2 (bo sezon 1 był baaaardzo fajny)..ale 2 sezon?? nuuuuuda..dobrze że Prison Break bije wszystkie Losty, Desperatki itp razem wziete na głowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po 5-ciu ostatnich odcinkach LOSTa.. Ten ostatni rzeczywiscie cienki, chociaz sama koncowka mnie zaskoczyla - praktycznie uwierzylem juz w Henrego.. Najlepszym imho odcinkiem byl ten w ktorym "nowy szeryf pojawil sie w miescie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wlasnie jestem po 5-ciu ostatnich odcinkach LOSTa.. Ten ostatni rzeczywiscie cienki, chociaz sama koncowka mnie zaskoczyla - praktycznie uwierzylem juz w Henrego.. Najlepszym imho odcinkiem byl ten w ktorym "nowy szeryf pojawil sie w miescie" ;)

Najlepszym odcinkiem jest odcinek Lockdown.Jest liderem wsrod odcinkow a ten dzisiejszy obejrze dopiero w nocy :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie mialem pisac ze nic ciekawego się w nim nie wydarzylo (Lost E18)..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Caly odcinek o Hurley'u i "psycholożce", ale koncowka byla the best :o Zaraz sie okaze ze wszyscy są ze świrowni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost - miodzio serial ;p

co do wczorajszego odcinka, to dla mnie lock wiedział ze to sciema z tym wpisywaniem kodu, pewnie wtedy co lock niby zdazyl, to sie własnie wtedy tez zresetowało, a znajac locka to nikomu o tym nie powiedziałl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...