Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek LOST 2x18 wg mnie pozornie jest nieciekawy, myślę że to jest jakieś wprowadzenie do dalszej części rozgrywki, dla ludzi szukających tylko akcji 18 epizod jest nieco zbyt monotonny.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niemniej jednak dowiadujemy się, że facet z brodą jest nikim, więc istnieje jakiś inny szef całej tej operacji. Dodatkowo choroba Hurleya wydaje mi się motywem bliskim "Pięknemu umysłowi", jednak jej podłoże jest nieco błache :). Myślę że Eko zbuduje kościół, wątpię by scenarzyści wymyślili coś bardziej niezwykłego.

 

http://images2.fotosik.pl/44/oxs5c5dusijvevea.jpg - ta sama mapka co kilka postó wcześniej ale przetłumaczona. Jeśli była wcześniej podana to sorry ale nie zauważyłem.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w tym watku. Sorry ale nie prrzetrzepie 21 stron a z wyszukiwarki wynika, zen ie rozmawialiscie o "Gotowe na wszystko"

W czwartki po 21-ej leci.

Co myslicie ?

Jedyny ostatnio serial, ktory ogladam.

LOST to lipa, kiedys "Na dobre i na zle" ale sie totalnie spartolilo, nie ogladam "M jak milosc", "Klanow" i innych klonow tych polskich seriali bo sa po prostu smetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w tym watku. Sorry ale nie prrzetrzepie 21 stron a z wyszukiwarki wynika, zen ie rozmawialiscie o "Gotowe na wszystko"

W czwartki po 21-ej leci.

Co myslicie ?

Jedyny ostatnio serial, ktory ogladam.

Byla juz o mowa o Desperate Housewives.. Pierwszy sezon dobry, drugi juz kiepskawy.. ciągną.. Ogolnie nie ogladam juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pierwszy sezon lepszy, bardziej klimatyczny, skupiali sie na dzielnicy (praktycznie wszystko na jednej ulicy).

Ja jeszcze ogladam bo po prostu nie ma nic innego z seriali a jakis zawsze trzeba ogladac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Detektyw Monk rzadzi ;D ostatnio pare odcinkow obejrzalem i mi sie spodobalo nawet... poza tym - glina. Mam wszystkie odcinki nawet ;) kryminalni z panem zawada nie maja polotu do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie :|...

 

jak się uwolnię od sprzątania to oglądam :)...

 

tym razem pozwoliłem sobie obejrzeć trailer (a właściwie 2 )...zapowiada się ciekawie...

 

swoją drogą - wiadomo już kogo będą dotyczyły wspomnienia w kolejnych odcinkach - jeśli ktoś nie widział tego :

 

2x20 - Ana Lucia

2x21 - Mr Eko :)

2x22 - Michael - czyli coś się wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się zaległości zrobiły....ostatni Prison Break, ostatni Lost i chyba 3 ostatnie epizody The Sopranos..... ale Lost i Prison Break to dzis wieczorem obowiązkowo :)

 

BTW. czekam na Lost 2x22 z Michael'em !!

 

EDIT :

 

Wczoraj wieczorem też z ciekawości obejrzałem trailer Lost'a

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1x17 powinien byc jutro, tymczasem jest juz 1x18 ;]

No 17 juz obejrzałem i całkiem niezły ale okazało sie ze to niestety ten screener to nie 18 a 19 i lipa trzeba czekać. A tak w ogole to tak szybko przejrzałem ten 19 i zapowida sie naprawde niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz obejrzalem Losta nowego i znowu powiem : nudaaaa :)

 

tego henryego juz tam trzymaja bez zadnego pomysłu..siedzi siedzi i siedzi :) znowu pełno wspomnien

 

 

i tak doczekamy sezonu 10 ;)..nie no żartuje ale jakby zbic LOSTa to mozna by SPOOOOKOJNIE zrobic 1 sezon z 13 odcinkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost'a jeszcze nie oglądałem...może uda mi się dzisiaj...

 

Wczoraj wieczorem za to obejrzałem Prison Break 1x17....Scofield zaskakuje mnie w każdym odcinku, zresztą jak cały serial....no to do następnego poniedziałku...

 

Czy Prison Break kończy się na pierwszym sezonie na odcinku 1x20 GO (emisja zapowiedziana jest na 1 maja) ?? Ktoś wie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym odcinku nie podobalo mi sie to,ze teraz chyba tworcy beda dazyc do tego,by wyspiarze nie opuscili wyspy nawet jak beda mieli okazje.Jesli tak to to bedzie najwieksza porazka mojego filmu.To samo strasznie nie podobalo mi sie w Blekitnej Lagunie 2.mam nadzieje,ze sie myle i opuszcza wyspe.Nie znosze takich zakonczen.a BTW - kiedy bedzie odcinek o Libby ?? Ona jako jedyna (liczylem wszystkich bohaterow) nie miala swojego odcinka a 23ci ma byc finalem 2 sezonu.Czyzby ten 2godzinny odcinek mialbyc w calosci jej poswiecony? Czy ona jest jakims kluczem do rozwiazania glownej zagadki Losta? Co jest ta zagadka?? TO BE CONTINUED... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tak wlasnie bedzie. Chyba celowo by jej nie pomijali. Strasznie to wszystko sie dluzy i chca z tego telenowele zrobic... ale jak opuszcza wyspe to serial sie skonczy i widac ze staraja sie cos wymyslec jeszcze na 1-2 sezony. Czasem mam takie mysli ze oni sa w innym wymiarze czy czyms podobnym..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie serial Lost, ale mam nadzieję, że na drugiej serii się zakończy.... wydaje mi się, że sztuczne (wymuszone) przedłużanie fabuły jest zbyteczne i tylko zrazi docelową widownię.... wiadomo nie wszystkich, ale zawsze....

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losta ogladam jakby z przyzwyczajenia.. zero napiecia i zaskoczenia.

24H ostatnie 2 odcinki to powrot ciaglej niepewnosci kto jest po czyjej stronie no i brawurowe akcje bauera;) btw rozkrecil sie mocno supernaturals - mocny serial z tego sie zrobil. Generalnie to jestem uzalezniony od seriali. I mi jest z tym dobrze. Nie podobal mi zaden nowy film kinowy od 2 lat:) Seriali za to wiele. Zboczenie z ktorym mi sie swietnie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, aż 4 ?? nie wiedziałem, no cóż jeśli wymyślą coś, że będe siedział i czekał na następny epizod tak jak w przypadku 1 i 2 sezonu to czemu nie... byle by coś ciekawego wymyślili, a przypadkiem nie "zabili" serialu.

 

EDIT :

 

Ja ostatnio też jestem bardziej nastawiony na seriale, z filmów ostatnio mało pozycji, które widziałem były interesujące.

Żałuje, ze nie oglądałem 24h od początku, teraz leci 5 sezon jeśli dobrze pamietam, a to dla mnie troche za dużo do nadrobienia :( szkoda bo wiele osób chwali... :(

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satoshie - w 3 sezonie znowu znajda jakas grupe ludzi na wyspie (moze tych co tam juz sa i cenia sobie prywatnosc:) i beda flashbacki walic:) w 4 sezonie ekipa ratunkowa bedziec leciej do po nich i beda flashbacki o nich :)

Obyś był w błędzie :)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losta ogladam jakby z przyzwyczajenia.. zero napiecia i zaskoczenia.

24H ostatnie 2 odcinki to powrot ciaglej niepewnosci kto jest po czyjej stronie no i brawurowe akcje bauera;) btw rozkrecil sie mocno supernaturals - mocny serial z tego sie zrobil. Generalnie to jestem uzalezniony od seriali. I mi jest z tym dobrze. Nie podobal mi zaden nowy film kinowy od 2 lat:) Seriali za to wiele. Zboczenie z ktorym mi sie swietnie zyje.

Z nowych dobry jest jeszcze Heist, cos jak Oceans Eleven, sensacja polaczona z lekka komedia. Niestety leci w tym samym czasie co Lost i Idol i najprawdopodobniej zdejma go z anteny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...