Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

mnie tez by zainteresował gdybym po pierwsze mial TVN7 :P

 

a wogóle to jakoś nie wiem ale się tak "rozpuściłem" ze po prostu NIE POTRAFIE oglądać serialu albo filmu w TV :? tylko na kompie..pewnie dlatego że nie ma reklam , widescreen etc

 

ale jesli ktoś ma "namiary" na ALFa to nie pogardze ;) bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje [; mam nadzieje ze nie zapomne i nie wyleze z domu ;p

 

mnie tez by zainteresował gdybym po pierwsze mial TVN7 :P

 

a wogóle to jakoś nie wiem ale się tak "rozpuściłem" ze po prostu NIE POTRAFIE oglądać serialu albo filmu w TV :? tylko na kompie..pewnie dlatego że nie ma reklam , widescreen etc

 

ale jesli ktoś ma "namiary" na ALFa to nie pogardze ;) bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć :(

szukałem kiedyś i nigdzie nie było...:(

 

Nie tylko dla Ciebie...must see ;) !!

Spodziewałem sie troche innej reakcji [jakeś bluzgi or smth] ale widać żyją jeszcze normalni ludzie na tym świecie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa.........!!!! zapomniałem :| kiedy kolejne odcinki?

16.40 jutro powtorka....

 

fajnie by było gdyby na tvn ew. tvn 7 puscili wlasnie alfa albo pełną chate 2 swietne seriale komediowe, jeszcze byl fajny serial bel air z will smithem

tak bajer w bel air wymiatal....:mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie obejrzal Nianie (nie ta polska wersje) tylko o ile sie nie myle amerykanska. Kelner wymiatal. Bel Air tez rzadzi. Pelna chate tez bym sobie obejrzal a najbardziej to chyba rozowle lata 70...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie/telefonujcie do stacji telewizyjnych , to naprawde działa....Własnie dzieki takiemu zabiegowi na axnie leca slidersi.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie obejrzal Nianie (nie ta polska wersje) tylko o ile sie nie myle amerykanska. Kelner wymiatal. Bel Air tez rzadzi. Pelna chate tez bym sobie obejrzal a najbardziej to chyba rozowle lata 70...

to akurat jest do obejrzenia ;) akurat teraz leci 7 sezon..a reszta tez jest (jak cos to PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest do obejrzenia ;) akurat teraz leci 7 sezon..a reszta tez jest (jak cos to PW)

Jezeli chodzi ci o emisje na FOXie to leci tam 8 sezon i jest konkretnie beznadziejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amerykanska niania - pomoc domowa, z genialna niania w roli glownej :)

 

jeszcze fajne bylo "skrzydła" ogladal ktos? lecialo dawno temu razem wlasnie z pomoca domowa na polsacie

Skrzydla lecą teraz chyba na tv4 ale glowy nie dam , a spradzac mi sie tez nie chce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A pamietacie serial Zagubiony w czasie - czy jakos tak?

Nawet spoko byl ;] ale juz dawno nie lecial chyba.

 

Obejrzalem sezon 1 lostow. Kurde nie moge, poprostu nie moge uwierzyc ze serial moze az tak wciagnac i byc az tak dobry. Mam na dysku sezon 2 i chyba sie jutro wezme za niego. Siedzialem caly dzien i ogladalem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o emisje na FOXie to leci tam 8 sezon i jest konkretnie beznadziejny

rzeczywiście leci teraz 8 sezon, mój błąd

 

ale powiedziałem to koledze dlatego że wynikało z jego słow że "obejrzałby sobie ale nie ma jak"..podobnież jak z ALFem..tylko że Alfa na sieci NIGDZIE nie da się wyrwać :( a Lata 70te spokojnie lezą sobie w necie (wszytskie sezony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym alfem? Nawet tkai klasyk się może znudzić :P Poza tym leci teraz to..to..futrzane coś a zdjęli z anteny FRIENDS!! Teraz mam czekać 100odcinków alfa?? to jest 20tygodni!! Nienawidze TVN :( Najpierw Dragona zdjęli a teraz przyjaciół wyłanczają co serię... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydla lecą teraz chyba na tv4 ale glowy nie dam , a spradzac mi sie tez nie chce ;]

Dokladnie o 17:45 na TV4 i zdaje sie od poniedzialku do piatku ale tez glowy nie daje ;)

 

Oglądał ktoś odcinek specjalny Losta? (Lost Reckoning).

Nic specjalnego. Urywki z ostatnich 19 odcinkow sezonu 2. Dzisaj ,a raczej jutro czasu Polskiego bedzie odcinek 2x20. Mam nadzieje ze bedzie ciekawszy od tego ostatniego...

 

 

Co wy z tym alfem? Nawet tkai klasyk się może znudzić :P Poza tym leci teraz to..to..futrzane coś a zdjęli z anteny FRIENDS!! Teraz mam czekać 100odcinków alfa?? to jest 20tygodni!! Nienawidze TVN :( Najpierw Dragona zdjęli a teraz przyjaciół wyłanczają co serię... :/

A co friendsy sa lepsze ? Tez to na okraglo puszczaja juz do znudzenia...

 

 

Moze ktos wie czy gdzis puszczaja serial Andromeda? O dokladnie o ten mi chodzi jakby ktos nie kojarzyl. Ponoc jest swietny i bym sobie chetnie obejrzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie czy gdzis puszczaja serial Andromeda? O dokladnie o ten mi chodzi jakby ktos nie kojarzyl. Ponoc jest swietny i bym sobie chetnie obejrzal.

Matko, kto Ci naopowiadał ze jest świetny? Czlowiek ktory to zrobil powinien zostac spalony za herezje :lol: :lol: On jest straszny po prostu.....cala fabula nie trzyma sie kupy, a gra aktorow wola o pomste do nieba...

Serial leci na AXN'ie zaraz po Herculesie :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy prison break (20 odc.) już troche naciągany... tego sie właśnie obawiałem...

 

genialny plan ucieczki zastępują fartowne zagrywki :/

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

jako że serial sie spodobał - rozbudowa jego fabuły do 22 odcinków siłą rzeczy wprowadziła efekt naciągania akcji...

 

jednak mam nadzieje że skończy sie jakoś tak że mnie nie rozczaruje... bez żadnych motywów 'z [gluteus maximus] wziętych' ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy prison break (20 odc.) już troche naciągany... tego sie właśnie obawiałem...

 

genialny plan ucieczki zastępują fartowne zagrywki :/

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

straszenie naczelnieka nożem ;o ? jak z niskobudżetowego tasiemca...

 

doktorka otworzy drzwi czy nie otworzy ... ? wiadomo że otworzy ale moim zdaniem powinni uciąć ten serial na 13 odcinkach (jak na poczatku planowano) i pozwolić zakończyć 'happy endem' genialna ucieczke która wciągała od pierwszego odcinka...

 

jako że serial sie spodobał - rozbudowa jego fabuły do 22 odcinków siłą rzeczy wprowadziła efekt naciągania akcji...

 

jednak mam nadzieje że skończy sie jakoś tak że mnie nie rozczaruje... bez żadnych motywów 'z [gluteus maximus] wziętych' ;]]]]

A mi sie podobał, zwłaszcza z perspektywą tylko 2 odcinków, które zostały do końca pierwszej serii. Juz nie przesadzajcie z tymi 13 odcinkami, to nie Kompania Braci. ;)

Obejrzałem dzisiaj odcinek specjalny, który wyszedł jakoś w okolicach chyba 10 odcinka i troche mnie zaskoczyło, gdy Wentowrth powiedział, że scenarzyści mają plany związane z tatuażem biegnące przez drugi sezon. Było to dokładnie: "Ale scenarzyści mają kompletny plan biegnący przez drugi sezon." A liczyłem, że z drugim sezonem będzie tak jak ktoś wyżej napisał, że będą ścigani... :sad:

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) moim zdaniem powinni uciąć ten serial na 13 odcinkach (jak na poczatku planowano) i pozwolić zakończyć 'happy endem' genialna ucieczke która wciągała od pierwszego odcinka...

(...)

Skad masz takie info? Pierwsze info o serialu jakie widzialem mowily o ~22 odcinkach. Moze z Lost'em pomyliles? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DonCapone - takie pytania to raczej na PW bo jak moderator jakiś zobaczy to źle się to skończy

z tego co wiem to ściąganie odcinków seriali nie jest nielegalne, bo kopie z tv może sobie zrobić każdy ale nie może tego rozprowadzać komercyjnie (za pieniądze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...