Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

a banana chcesz ??

Nie, nie chce bana.

Spytałem się tylko czy ktoś prześle mi zaproszenie na stronkę ;)

A bodajże według Polskiego prawa można ściągać rzeczy z netu i trzymać je 24h na dysku.

Ok. koniec OT

 

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Prison Break (wgniata w fotel :D)

/spoiler

Jestem ciekawy jak teraz Michael ucieknie przez tą „kanciapę pielęgniarską” skoro zmienili zamki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRISON BREAK SPOILER

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Drzwi do medycznego do chyba nie będzie największy ich problem, jestem ciekaw co im zrobią za dziurę w kanciapie strażników.... no i jeszcze sprawa jak podziękują temu za wsypanie ich. Oj będzie sie dziąło za tydzień :)
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler PB

 

A mnie się wydaje, że Michael specjalnie powiedział o te dziurze Tweenerowi, żeby przekazał to Belickowi tylko jeszcze nie wiem po co ;)

Są już jakieś trailery z następnego odcinka ?

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Prison Break:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pewnie bedzie poscig. Troszke walki w sadach tez moze pokaza. Napewno cos wymysla. Ja jestem za zakonczeniem na 1 sezonie :) Albo niech ich zlapia i od nowa Michael bedzie planowal ucieczke ;)
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym sezonie uciekna, w drugim bedzie poscig. Imo lipa.

 

Gdzie to wyczytałeś? Wiadomo było, że będzie 2 sezon skoro serial osiągnął taką popularność, lost też miał się skończyć na 1 sezonie i imo tak powinno się stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz widze ze bedziemy miec kolejnego Sciganego tyle ze liczba uciekajacych bedzie wieksza niz tylko doktor Richard Kimble. Moze byc ciekiawie. Serial nie jest spisany na straty. Ilez moga siedziec w tym wiezieniu. Wiadome bylo ze serial sie nie zakonczy na tym jak uciekna i dokreca 2 serie moze i 3. Jakos nie wierzylem zeby to wszystko zmiescili w 1 sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome bylo ze serial sie nie zakonczy na tym jak uciekna i dokreca 2 serie moze i 3.

Ciekaw jestem skad to wiedziales? Masz krysztalowa kule? PB w pierwotnym zalozeniu mial miec 22 odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie juz dzis (tzn jutro z rana u nas) "emisja" serialu :) juz sie nie mogę doczekać co Bellick teraz zrobi..gdybym nie był zmeczony i miał dobre źródło to można by mieć od razu po emisji..ale tak to dopiero rano pewnie obejrze :?

 

a co do seriali zacząłem ogladać teraz THE 4400..jak narazie po 4 odcinkach bardzo fajny...przychodzi mi troszke skojarzenie z komiksami RISING STARS (tzn nie fabuła ani nic z tych rzeczy tylko to że każdy z nich ma jakąś specjalną właściwość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie juz dzis (tzn jutro z rana u nas) "emisja" serialu icon_smile3.gif juz sie nie mogę doczekać co Bellick teraz zrobi..

O tym samym dzisiaj myślałem, a jutro z samego rana emisja.... :) nareszcie !!

 

EDIT :

 

BTW. W środę kolejny LOST : Two for the Road

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już jestem po Prison Breaku :)

 

 

z Bellickiem mnie zawiedli :) myślałem że jakoś inaczej to sie potoczy no ale nie jest źle ;)

 

no i dziwi mnie zaufanie Michaela do innych..kurcze nie mogę się doczekać kolejnego wtorku...SCREENERA 2x21 DAC MI!!!!!!! :lol: B)

 

aha a tak na koniec jeszcze mała informacja..tak jak przypuszczał hydro2 BĘDZIE GRA NA PODSTAWIE LOST'A!! B)

informacja z najnowszego PSXExtreme:

 

Kolejny kultowy serial z USA doczeka się adaptacji na konsole - tym razem mowa o LOST (u nas "Zagubieni"). Premiera na jesieni - mozemy oczekiwać przygodówki akcji, co ciekawe, podobno z trybem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogos to interesuje ale dzis na tvn7 po 19stej bedzie leciał ALF....dla mnie to klasyk ktory po prostu trzeba zobaczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogos to interesuje ale dzis na tvn7 po 19stej bedzie leciał ALF....dla mnie to klasyk ktory po prostu trzeba zobaczyć :mrgreen:

mnie interesuje [; mam nadzieje ze nie zapomne i nie wyleze z domu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...