Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

co do heroesow, najbardziej mnie zastanawia postac Jessica/Niki, jaki jest sens umieszczania w serialu tej postaci obok pozostalych "bohaterow". przeciez jej zdolnosc to zadna zdolnosc tylko jakies uposledzenie (a'la rozdwojenie jazni), bezsens totalny. kazda z postaci potrafi cos specjalnego co ulatwia im robienie roznych rzeczy ale u Nikki nie potrafie zrozumiec.....Moze mi ktos sprobowac wytlumaczyc sens istnienia tej postaci? :)

Przeciez ona jest silna jak Hulk - ogladaj uwaznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...takim DL niełatwo rzucić ;]

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pierwsze co się nasuwa - Peter w obecności innych wybucha...

ale to raczej nie tak...

 

myślę że Peter stanie na końcu przeciwko Sylar'owi...tylko Peter będzie potrzebował do tej walki ekipy, która będzie w pobliżu...

 

ciekawy ten Haitańczyk niemowa...;p

 

 

Kurcze heroes przerwa, pb przerwa... trzeba się za coś innego wziąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem nowe heroes masakra im dalej tym lepiej , serial się bardzo rozwija i mam nadzieje , że go nie zdejmą szybko , takie były plany , ale w Usej serial jest bardzo oglądany. Czy oglądacie Day Break? 4 odcinki juz chyba były i podobno nie ma przerwy do stycznia ? Polecacie Day Break?

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było zaplanowanych 10 odcinków...obecnie jest 15 w planach, pewnie będzie 22-24...i bardzo dobrze ;]

 

Day Braek - postaram się wkrótce obejrzeć, pasuje też nadrobić zaległości i Jericho sprawdzić...no i BSG oglądam powoli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem nowe heroes masakra im dalej tym lepiej , serial się bardzo rozwija i mam nadzieje , że go nie zdejmą szybko , takie były plany , ale w Usej serial jest bardzo oglądany. Czy oglądacie Day Break? 4 odcinki juz chyba były i podobno nie ma przerwy do stycznia ? Polecacie Day Break?

oczywiscie, ze nie ma przerwy, bo ten serial wypelnia przerwe w emisji Lost. Obejrzalem na razie wszystkie odc.

Serial do obejrzenia, ale bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Day Break obejrzałem 2 odcinki na razie i sobie daruję , nie pasuje mi jakoś , zresztą mają go zdjąc gdyż ma niską oglądalnosc, szkoda bo za bardzo nie ma co oglądac a lost i PB przerwa :(

 

edit poprawiłem bo sie pomylilem

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzisiaj obejrzalem 10 odcinkow 24. NIe ma co, serial roxuje!1111

Duzo sezonow troche ma... chcialbym jednoczesnie wziac sie za BSG ale nie mam mozliwosci zdobycia tylu GB danych [; wiec bede musial troche poczekac.

 

EDIT:

 

Czasem David (ten co na prezydenta startuje) nie podkladal glosu Lambertowi w Splinter Cell'ach? //thx raven 88, tak myslalem - nawet sa podobni do siebie.

No i nie moglo zabraknac Haywire'a z pb ;]]

 

edit//

 

No prosze, nawet Bellcik z pb sie pojawil. W tych wszystkich serialach normalnie ci sami ludzie graja :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Kat nie zyje

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To po co Adama dał jej awans na CAG? Bo chyba nie robił by tego przy wszystkich ludziach gdyby była martwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzis pierwszy odcinek Jericho i nawet mi sie podobał.

Do falloutowych klimatów mu daleko, ale mam nadzieje ze zrobi sie jeszcze sympatycznie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A kiedy bedzie sympatycznie? Jak ludzie sie w ghouli pozamieniaja ? ;]

 

Ja skonczylem ogladac pierwszy sezon 24. Nie dlugo bede mial drugi... serial jest nice ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Bsg jest fajnym [; Zreszta ja nie jestem obiektywny, nei było odcinka ktory by mi sie niepodobał [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To po co Adama dał jej awans na CAG? Bo chyba nie robił by tego przy wszystkich ludziach gdyby była martwa.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Watpie zeby przezyla tak duza dawkie promieniowania.Pewnie sie jej umarlo, i zrobila to w hammerykanskim stylu, czyli ratujac innych,blablabla [;

 

A kiedy bedzie sympatycznie? Jak ludzie sie w ghouli pozamieniaja ? ;]

No w sumie..... :lol:

Szkoda ze fallout nigdy nie doczekal sie ekranizacji, moze bym tak nie marudził :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po czterech dniach ciaglego ogladania PB serial ROXUJE na maksa (przez niego spalem dwa dni pod rzad po 3 godziny) teraz czekam na kolejny odcinek

 

Moze mi ktos wytlumaczyc jak juz puscili na tvp 2 (chyba) BSG to czemu tak go s[ciach!]l.... tym pseudo dubbingiem przeciez tego sie ogladac nie da

 

No i jeszcze kolejne pytanie cos chyba sie pozmienialo z kolejnoscia SGA bo na filelist sa odcinki 13 i 15 a 14 nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jestem w trakcie ogladania 2 sezonu 24. Podoba mi sie, ale...

 

[spoliler] Denerwuja mnie 'przygody' Kim. Po prostu nuda i beznadzieja. Nie mogli juz czegos innego wymyslec? Jakos nie jara mnie ogladanie ciagle placzacej dziewczynki i uciekanie przed jej zwyrodnialym ojcem -_-'

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale coś nie widać.

Amerykański Instytut Filmowy już po raz siódmy wybrał 10 najlepszych seriali tego roku. Wyniki zostały ogłoszone dzisiaj. Kolejność alfabetyczna:

 

"Battlestar Galactica"

"Dexter"

"Elizabeth I"

"Friday Night Lights"

"Heroes"

"The Office"

"South Park"

"24"

"The West Wing"

"The Wire"

Źródło

 

A gdzie PB ? :mur: Widze, że muszę sobie zobaczyć BSG ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...