Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem czemu wszyscy (tzn dużo osób) uważa brnaie gainera jak cykl, to nie jest cykl, gainer sie bierze wg brakó w diecie, a nie tak dla jaj, ja nawet jak mam brkai w diecie to gainerami tego nie uzupełniam, bo mnie poprostu po nich zalewa, tak samo po dextrozie, jakto endomorf.....

poprostu moj brak wiedzy :)

sam nie wiem co ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, zalezy mi głownie na rzezbie, ale żeby mieć rzeźbe trzeba miec troche wiecej masy :)

boje sie brac odżywki, ale chce zeby troche lepiej to wszystko szło :)

 

pozdro i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cykl na gainerze, łaa ;]]

tak jest, matce odbilo, ze nie chec juz tych wiader w domu widzieć, wiec zabieram sie za porzadną dietkę i wcale nie uważam, by to bylo gorsze, wszystko zalezy od podejscia. Dzisiaj będąc w aptece widzialem HMB :lol: firma "Forma". Inne odzywki tez są, kreatyne gdzies widzialem.

raczej chodzilo mi o jakis specyfik z apteki, ale dobra przejde sie i spytam

 

PS

widze ze ludziom juz na zdrowiu nie zalezy...

o ile sie nie myle, to nikt Ci nie polecil zadnego strasznego 'specyfiku'. Glukozamina = apteka, Join Therapy od Treca chwalony, ale zmian kostnych to nie naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odwiedzalem watku bo w sumie nia mam ani pytan ani watpliwosci do moich cwiczen.

Lecz podziele sie z Wami moimi spostrzezeniami co do kumpla z silowni.

Zaczynalismy mniej wiecej rowno w lutym/marcu 2006.

Moje watpliwosci nie wynikaja z zadnej zazdrosci czy zawisci. Lubie z nim cwiczyc ale zastanawia mnie jedno.

Kolesiowi przychodzi taka sila i taka masa miesniowa, ze wyglada to jakby cwiczyl z 4 lata juz.

Jest nizszy ode mnie, mial wiecej masy juz od staru i oczywiscie biore pod uwage fizjonomie czlowieka ale naprawde mielibyscie watpliwosci gdybyscie go widzieli na poczatku i teraz.

Kooles zaczynal mniej wiecej od 50kg na klatke teraz rekord wzial 3x 115kg i byl fest zmeczony (po prawie 1,5h treningu) nie dal juz rady wziac 120kg ale jestem w stanie postawic wszystko co mam, ze wezmie 120kg conajmniej.

Rozmawialem z nim i mowi, ze lyka tylko kretke i jakies bialko jeszcze oraz stosuje diete. Zapytalem wprost czy czegos nie zjada albo sie nie kluje ale z usmiechem na ustach zaprzeczyl.

Moge miec podejrzenia sami rozumiecie ale wierzyc mu ze naprawde jest czysty i ma przezajebista predyspozycje na kulturyste czy w wala ze mna leci ?

 

PS. I kuzwa na bica bierze 2x tyle co ja, a cwiczy na nie raz na miesiac ablo nawet rzadziej (zaczynal od tego samego ciezaru co ja).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

po dzisiejszym trenningu jestem mega zadowolony ,dawno uśmiechnięty z siłki nie wracałem

cp i mono zrobiło swoje, jezeli chodiz o siłe, +20kg na wiosłowaniu w szerokim, 10 w wąskim, martwy ciąg początkowo robiłem 4-5 powt z załozonymi 100kg, teraz robie 10 (bez pasa)

po zakonczeniu plecków dla picu chciałem zrobic barki i sie niezle zdziwiłem, ostatnio nie umiełm podniesc 10x35 kg ( ale wczesnie juz ciut wiecej podnosiłem)

dzisiaj 40kg 20 razy

45 x12

50x8

jak dla mnie kopa niezłego mi to dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu odstawiłem L-karnitynę. Działa, bo człowiek stopniowo chudnie, ale miałem siły tyle co przeciętny nastolatek, że nie mogłem spokojnie 50 kg na sztandze wziąć :blink: straszne to było.

 

Czas na zimę troszku (bez przesady) przybrać. Po odłożeniu L-karnityny robie spoko 4 serie po 15 powtórzeń z 80 kg na sztandze.

 

Nic przy tym nie biorę i brać nie będę i nie interesują mnie rzeczy typu w 4 miesiące 130kg na serię.

 

Jak wam nie pójdzie w cycki (ja mam od otyłości akurat, ale coraz mniej), to w stawy i po roku treningu bedziecie mieli jak chrupiący Pan Józef.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:gitarzysta2:

ja moze bez jakis wielkich specyfikow, ale ostro przytylem (z 20kg w porownaniu do zeszlego roku, oczywiscie caly rok nie cwiczylem, tylko przyczynil sie do tego tryb zycia, zwolnienie z wf-u itp...)

i teraz skutki są...rozstępy na girach, strzelanie w barach (tutaj przypuszczam, ze zawinila technika wykonywania cwiczen w moich poczatkach)

ale BENITO, bez przesady z tymi 130kg na serie, rozumiem ze wypowiedz skierowana do dawidsfuturx, ale kreatyna to nie saa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dla niektórych priorytetem jest siła, dla niektórych wygląd

ogólnie dla mnei to są 2 wyznaczniki i jak mi nie dize w obwodach, to patrze czy siła idzie, zeby sie nie podłamać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troszke gardelko mnie boli i siąpie mi z nosa.

Goraczki nie mam i zastanawialem sie czy isc na silownie.

Czuje sie fatalnie na codzien ale gdy wczoraj poszedlem na silke to cisnalem cierazy latwiej niz codzien.

Moze sie bede specjalnie przeziebial ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie uważaj na martwy ciąg nie wiem jakie masz możliwości siłowe ale nie rób tego ćwiczenia na b.dużym ciężarze to samo tyczy sie dzień dobry reszte chyba mozes zcwiczyć normalnie i rób jakies ćwiczenia korekcyjne bo po co ci miesnie jak masz byc krzywy :wink: jak chcesz moge dac ci pare skańów z ksiazki na temat takowych cwiczeń B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja powrocilem na silownie po 11 miesiecznej przerwie spowodowanej operacja (rozlany wyrostek robaczkowy - nie bylo zaciekawie). Osttani raz jak bylem na silowni podnioslem 110kg na klate teraz jestem po 4 dniu treningu i od 6 dni mam niesamowite zakwasy w tricepsie ze normalnie oslablem na klate:) hehehe ale przed treningiem tricepsa mialem taka serie przyzwyczajajaca no i podnioslem: 65kgx10razy, 70x10, 75x8, 80x6, 90x1, jest to fatalnie w porownaniu do ostatniego mojego treningu 16 listopada 2005 : 75x10, 80x10, 85x8, 90x5, 95x4, 100x3 wtedy bylem w formie ( wsyztskie powtorzenia w wycisku klasycznym zapisuje sobie na kartce dlategow syztsko pamietam). Teraz pozostaje czekac jak sie przyzwyczaje i bedzie wsyztsko brnelo do przodu:)

 

NIgdy jescze niczego nie bralem zadnej kreatynki ani niczego tylko dobra dieta tzn zawsze po silowni twaróg itp:) Jak na 18-nastolatka jets dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na siłce byłem, przyglądać się jak kumple ćwiczą. Od czasu do czasu coś mi założą i podnoszę. Dziś kilka serii zrobiłem. Ogólnie to ja pionek jestem, jakoś nie dla mnie taki sport, nie mam czasu, ochoty. Jakoś dziwne, że wszystkich to zaczęło kręcić, większość ludzi zaczyna sięgać po koksy itp. Tylko po co? I jakim kosztem? A później 30 lat i czarny worek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

pcmax akurat twaróg po trenningu to nie wiem czy to super rozwiazanie, ogólnie to ja twarogi raczej na noc jem, po maja białko raczj wolno przyswajalne, po trenningu to mi najlepiej ostrovia wchodzi

a co do koksó sam sie duzo razy zastanawiałem, ale pomyslac po co mi to

a do tego fajnie jest podejsc do lsutra i sobie powiedziec, tak k@rwa sam do tego doszedłem bez koksów jest zajebisty i... ide zaruchać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...