Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w przeglądarce zdjęć systemowej mam taką żółtą poświatę?

Masz nieprawidłowy profil monitora wgrany do systemu.

 

To co radzą w tym linku jest głupotą (usunięcie profilu). Np. jak masz monitor szerokogamutowy to po wgraniu profilu sRGB będzie masakra ... pomijam już fakt że tanie monitory wąskogamutowe z przestrzenią niby sRGB są dosyć dalekie od niej. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić? Vista sobie cośtam pobrała z WU do monitora i pewnie przez to :(

Weź płytę którą dostałeś z monitorem, poszukaj pliku *.icm który jest profilem Twojego monitora i przypisz ten profil w zarządzaniu kolorem do monitora. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi:

 

To 1,18 GB to tyle zjada sama Vista czy w to też wchodzi pamięć, którą Vista 'rezerwuje' dla programów?

 

Co to ta buforowana? Czy może to ta zarezerwowana dla programów?

 

z góry dzięki za objaśnienie ;-)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft do visty (mile widziana edycja x64) polecicie do nagrywania płyt cd, nie ukrywam że musiałby być tak funkcjonalny jak nero wiec chyba mam duże wymagania :(.

A no i było by super jak by był jakiś free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi:

 

To 1,18 GB to tyle zjada sama Vista czy w to też wchodzi pamięć, którą Vista 'rezerwuje' dla programów?

 

Co to ta buforowana? Czy może to ta zarezerwowana dla programów?

To jest pamięć w użyciu przez wszystkie programy i usługi. Wydaje się to dość dużą wartością, ale Vista potrafi w razie koniecznoścy wyrzucić to, co niepotrzebne i robi to dużo sprawniej niż XP. Najniższe użycie pamięci po wyjściu z pamięciożernej aplikacji, jakie zaobserwowałem, to było coś w okolicach 250MB - system przy tym jednak nie stał się mułowaty. Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tnx po testuje sobie go mam 10 dni czasu ;P. A coś 100 free ?

Nie wiem jak teraz ale kiedyś było chyba tak, że dawali wersję 6.61 PL za free teraz jest chyba płatna, muszę przyznać, że ma wszystko to co Nero 6 do tego darmowe. Polecam jak najbardziej, a nawet dla tych, którzy mają XP, zawsze to jednego pirata mniej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z problemem usuwania wiadomości z serwera przez Windows Mail mimo zaznaczonej opcji "Pozostaw kopie wiadomości na serwerze" ?

A dokładniej: wiadomości są usuwane przy następnym pobraniu wiadomości, zarówno z serwera wp jak i active24. To samo jest u mnie na x64 business i u dziewczyny na x86 home premium (oczywiście na innych kontach)

Edytowane przez Julo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft do visty (mile widziana edycja x64) polecicie do nagrywania płyt cd, nie ukrywam że musiałby być tak funkcjonalny jak nero wiec chyba mam duże wymagania :(.

A no i było by super jak by był jakiś free.

Zerknij sobie na InfraRecorder. Ma wszystko co potrzeba i jest wersja 64-bitowa.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj chcąc wejść w Personalizuj ujrzałem komunikat: "Nie można załadować strony".

Nie wiem nawet kiedy przestała ta opcja działać

Nie mogę użyć Przywracania systemu gdyż wyłączyłem go całkowicie.

Jest szansa na naprawę tego problemu, bez konieczności formatowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Control panel -> Autoplay i wylacz co trzeba :wink:

(odznacz "use autoplay for all devices")

 

Dziala w 100% nie sugeruj sie postem pozniej - u mnie nic nie startuje samo.

...po niewczasie...zrobiłem jak napisałeś. Niestety dalej jest to samo, przy każdym starcie komputera/uruchomieniu gry/czy choćby wchodzeniu w mój komupter => kilkadziesiąt sekund mielenia napędem :blink: Strasznie to wkurza.

 

CZY JEST NA TO JAKIŚ SPOSÓB? (dla przypomnienia - chodzi o vista home premium pl sp1).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po niewczasie...zrobiłem jak napisałeś. Niestety dalej jest to samo, przy każdym starcie komputera/uruchomieniu gry/czy choćby wchodzeniu w mój komupter => kilkadziesiąt sekund mielenia napędem :blink: Strasznie to wkurza.

 

CZY JEST NA TO JAKIŚ SPOSÓB? (dla przypomnienia - chodzi o vista home premium pl sp1).

A może to nie Vista tylko antywirus Ci miele tym dyskiem...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się którą Viste 64 bit zakupić wersji jest kilka. Wykorzystanie kompa głównie gry, internet oraz prace biurowe, proszę o pomoc mam sprzęt taki jak w sygnaturce. Chudzi mi głównie by system wykorzystał 4GB ramu i DX 10.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...