Skocz do zawartości
baka

Zalman Cnps 9500 Led

Rekomendowane odpowiedzi

No i? juz byly newsy na tweaku o tych chlodzeniach jakis miesiac albo wiecej temu. Trzeba czekac na testy i cene :)

1562316[/snapback]

 

Tani to napewno nie będzie :D , ale wyglad mi się podoba takiego potwora miec w budzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze premiera miala byc 22 lipca, a wraz za nia lawina testow. Ale cos cisza jak narazie.

1562809[/snapback]

pozostaje czekac az sie pojawi w sklepach a potem na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze podoba mi sie strasznie!!! :) i jak zwykle zalman nie grzeszy wcale waga coolera - ten wazy 0,5kg ale od 18 do 27dB - cud miod! cena pewnie jak zwykle bedzie oscylowala w granichach 200zl..

Dołączona grafika

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ta paczka Marlborasów fajnie wyglada.

Przecież to atrapa reklamowa na prezentacji :D gdyby to była faktyczna wielkość to ten Zalman jest większy od całego kompa.

 

Ale i tak jest wielki więc będą kłopoty na niektórych płytach.

 

...

Edytowane przez southorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj... 200zł za takie coś???  :lol:

1563600[/snapback]

stawiam na 260 zl, CNPS 7700Cu jak wszedl to kosztowal 240 zl a teraz mozna go kupic za 180 zl, dlatego bedzie trzeba troszke poczekac z zakupem, najwazniejsze testy co z tego ze fajnie wyglada jak wypadnie w nich slabo. Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ile tam jest rurek heat-pipe ? Gdzies czytalem ze zalman opracowal specjalna technologie ze przy uzyciu powiedzmy 3 rurek osiaga sie wydajnosc 6. Jesli zastosowali to tu to bedzie baaardzo miło :) Tylko mnie ciekawi jak zrobili podswietlenie, czy idzie rowno z wentylem czy mozna je wylaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez obtsawiam cene minimum 250zl. Niestety to bedzie kosztowac.

Kwestia podswietlenia na niebiesko mi sie nie podoba, bo nie kazdemu to pasuje (o ile w ogole pasuje podswietlenie).

Ogolnie zeby zalman wrocil do czolowki (bo dzis jest juz masa coolerow bijacych 7700cu) musi rzeczywiscie spelnic swoje zapowiedzi jezeli chodzi o wydajnosc. Pokonac np BigTyphoona wystarczajaco wyraznie zeby oplacalo sie dokladac np 100zl wiecej do zalmana imo nie bedzie wcale latwo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - jesli pobije Big Typhoona i będzie kosztował w granicach 230 zł to będzie to murowany hit. Coś mi sie widzi, że zagości toto u mnie zamiast 7000 CU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 wentyle to mozna na Tt tower zakladac z niewyciszajacym skutkiem. Zalman chcac wypuscic hit w swoim stylu musi uwazac na wszystko, lacznie z ciszą.

Ale oglnie kocepcja jest bardzo dobra, nikt wczesniej tego nie zrobil. Tzn nie wykorzystal najwydajniejszej konstrukcji radiatora bez heatpipe (wlasnie takiego wachlarza jak zalman / pentagram, bo to one rzadzily niemal niepodzielnie do czasu ukazania sie SP-97 [z heatpipe] lub czystych radiatorow thermalright o bardzo wysokiej jakosci wykonania) do chlodzenia rurek heatpipe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to juz w rekach. robi niezle wrazenie. z tego co slyszalem cena ma byc znana od 1 sierpnia i powinna oscylowac w okolicy 250pln. sam radiator nie jest wielki ani ciezki. gabarytami i masa jast podobny do 7000a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajnością nowe dziecko zalmana powala :), ceną zresztą też :(, ale po 2 miechach cena powinna się ustabilizować :)

ciekawe jak wypada w porównaniu do tt big typhona

 

cana z pewnego sklepu

 

Thermaltake Big Typhoon - CL-P0114

Prix mini : 39,90 €

dispo. dans 5 boutiques

Zalman CNPS9500 LED

Prix mini : 58,90 € :lol:

dispo. dans 1 boutique

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydajnością nowe dziecko zalmana powala :), ceną zresztą też :(, ale po 2 miechach cena powinna się ustabilizować :)

ciekawe jak wypada w porównaniu do tt big typhona

1606603[/snapback]

ustabilizuje to sie po roku z bardzo wysokiej na wysoka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy tak latwo podrobia tego 9500 :lol:

 

Poza tym to na 100% nie bedzie 150zl roznicy w cenie... Tutaj chyba trzeba sie troche narobic , zeby cos takiego stworzyc... Rureczki heatpipe itp.. a tego u Pentagrama jeszcze nie bylo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...