Skocz do zawartości
Kaeres

You Are Empty

Rekomendowane odpowiedzi

A w Saturnie patrzyłeś? Czasami mają różne rodzynki (np. Halo PC za 30 zł), trzeba się tylko rozejrzeć albo podpytać sprzedawców.

W sumie masz racje, zajrze w weekend i zobacze cz maja zestawik YAE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos juz zagra to niech podzieli się wrażeniami z gry ... ;]

Już dawno graliśmy w tą grę (w styczniu)... zobacz poprzednie strony, nawet screeny dałem :) Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='16 kwi 2007, 19:57' post='2577667']

Dziś specjalnie po robocie podjechałem do MM by sobie kupić gierke.

 

Pupa. Nie ma gry :angry:

W MM będzie od jutra ;]

 

Widzę, że wszyscy kupują grę dla podkładki ;) , a ja mam pytanie czy warto ją kupić dla samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tej podkladki - jest gdzies na opakowaniu napisane ze jest dodana jako gratis?? Ogladalem ja w media i w empiku i nie widze nigdzie napisu ze dodaja podkladke, jest tylko wzmianka o muzyce z gry gratisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wracajac do tej podkladki - jest gdzies na opakowaniu napisane ze jest dodana jako gratis?? Ogladalem ja w media i w empiku i nie widze nigdzie napisu ze dodaja podkladke, jest tylko wzmianka o muzyce z gry gratisowej.

No właśnie. Niech ktoś się pochwali czy jest ta podkładka czy nie. A zresztą. Zaraz mam odwieść samochód do serwisu to podrodze zajade do MM :)

 

 

:mur: W tej wersji (dostępnej w MM jak i w Epiku) NIE MA podkładki :!: :!: :!:

 

Pytanie moje więc takie: W jakiej wersji jest? :blink:

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku stalowego padzika nie ma :-/ no chyba że go upakowali jakoś w to opakowanie O.o

No to ja nie wiem co oni świrują. Jutro się przejadę do Empika, a nuż sobie kupię ;). BTW engine dopracowany jest? Skoków fps nikt nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej podkladki, i nikt o wersji z mosuepadem nie slyszal w sklepach - ściema. Do DvD dodaja soundtracka z całkiem fajna riffowa muza, ale raczej nic nadzwyczajnego.

 

A gra? Przecietniak bez polotu ze zmarnowanym potencjalem. Grafa yako taka, ale postacie wygladaja karykaturalnie (kurczaki giganty o_O) i ruszaja sie bardzo slabo. A.I. nie istnieje, zagadki ograniczają sie do pociągnięcia za dzwignie, giera liniooooowa do bólu. Dzwieki wybóchów i wystrzałów stosunkowo slabo zgranie, muzka jak sie wlaczy to zaglusza wszystko ... W pliku cfg mozna nawet doszukac się S.M.3.0. i HDR ... tyllko co z tego jak wtedy nie widać przeciwnikówi i objektów? Yaya yak berety :| Ale i tak w wersji S.M.2.0 z bloorem wygląda dosyc klimatycznie. Najbardziej jednak razi malo dynamiczna nudna wymiana ognia, heh nawet biegac nie mozna! Nasza postac cały czas drepcze jak kaczor przestapujac z nozki na nozke. Na szczescie pomimo tylu wad czasami potrafi wzbudzic lek, jak cos wyskoczy zza rogu znienacka :> Ponad to wbrew pozorom co jest napisane na okładce NIE MA ani wielu zakończeń ani super mocy, autorzy kłamią. Starforce dobre 30 sekund sprawdza płyte przed odpaleniem YaE - dziekujemy Ci eSci Dżonson ...

 

Jeżeli ktos porownuje YaE do Stalkera to jest w najlepszym wypadku idiotą. To zupełnie inne gry pod każdym względem. Dobrze ze tylko 25 pln w Saturnie ... za tyle warto, chyba ze duzo pijesz to kup sobie 10-cio pak i zapomnij o YaE.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Cenega poleciała w pręta. To ja powiedziałem na forum że z grą będzie podkładka więc wyjaśnię że taką reklamę widziałem na www.gry-online.pl. Wszyscy możemy się czuć oszukani!

 

Czy to nie jest branie klienta pod włos? Niektórzy kupili grę bo myśleli że w środku będzie obiecywany prezent a tu pupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Kupiłem YaE. Gra jest tak beznadziejna ,że głowa boli, szkoda czasu na gniota , lepiej w Stalkera popykać , Tdu i inne światne gry.

Pzdr.

Na poczatku, potem sie wkreca. Ja ją skonczylem w grudniu :) Naprawde warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak podejrzewałem że lepiej sobie Kameleona w tej samej cenie kupić.

No abys sie nie rozczarowal. Mam to...gre przeszedlem na sile. Zapowiadala sie ciekawie a wyszlo jak zawsze. I opni niby Mafie robili <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YaE moze nie bylby taki zly, ale fatalne udziwekowienie niweczy caly nastroj grozy. Pepesza strzela jak KBKS, potwory maja malo wyraziste "kwestje", muzyka zagluszy wszytsko i gra dluuugo po tym jak akcja dobiegnie konca (brak dynamicznej muzy?) etc.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedopracowany Gniot

 

sie tak zastanawiam ,kto sponsoruje tego typu produkcje ???

mamy rok 2007 a niektore gnioty sa slabsze niz dobre gry z przed 4 lat

kolejny gniot nadchodzi : Hell in Vietnam

ale to temat na innego threada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...