Skocz do zawartości
berkut

Jestem Zdegustowany....

Rekomendowane odpowiedzi

Jestescie brzydcy i niefajni. Malo mlodziezowi, za malo jezzy i cool... Nie wiem jak ja zylem

 

tylko ja jestem mega super jo ziomkiem ktory ma racje i jest jedyny w swoim rodzaju, same wasze istnienie obraza mnie, wstydzcie sie ... oczywiscie teraznikt mnie nie zrozumie i bedziecie mi jezdzic, ale tak naprawde to tylko kwestia tego ze jestescie tacy niefajni.... sloma, SLOMA z butow wystaje, prymitywyzm, do garow i lopat bo ja wam jeden tak rozkazuje, sluchac sie mnie bo ja wiem lepiej i zawsze mam racje

 

i te wasze smieszne poglady imiona nicki i co piszecie, to wszystko jest tylko wasza bezpodstawna walka o utrzymanie sie nad blotem ktore tworzycie

 

wszystko, kazdy element waszej materii, cielesnosci i duszy mnie obraza, drazni i sprawia ze chce mi sie zygac, odejdzie precz z mojego swiata, tlenu nie marnujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu posta berkuta pomyslalem, ze to nie on napisal, tylko ktos mu na konto sie włamał i podszył sie pod niego... potem, ze to jednak on, tylko sie coś palił... dopiero zobaczylem ten topic i zrozumiałem....

 

Ja proponuje juz sobie darować. Przestać reagowac na takie zaczepki i prowokacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uczyłem w Mechaniaku, to mieliśmy również i spawalnię na warsztatach (chyba w drugiej klasie) i nie zauważyłem, żeby acetylen wywierał taki wpływ na człowieka.

Także wydaje mi się, że jednak oprócz oparów spawalniczych musisz wdychać coś innego. :-P I dalej tego chcę. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jeden z gazów uzywanych do chłodzenia  :D

1593179[/snapback]

 

ehh, ta trawka

1593402[/snapback]

:blink:

nawet nie wnikam ile wynoszą miesieczne koszty chłodzenia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie berkut sie przymierza do realityshow "jestem jaki jestem 2"

 

i zaraz pokaże swoją twarz...

 

 

A tak naprawde to wreszcie pokazał swoje oblicze przeżarte przez ciemną strone mocy- nawet mske ma jak jakiś sapiący Lord V :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...