Skocz do zawartości
Kikas

Asrock 939dual-sata2 - Tani Sposób Na S939

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, sprawa jest nastepujaca, kosc oryginalna biosu jest uszkodzona, klient wgral mi na innej kosci (zamienniku) bios i nie poszlo, podam wam jakie oznaczenie jest na oryginalnej kosci biosu - PMC Pm 0049FL082T - co zrobic?-czy dostane podobna kosc biosu gdzies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, sprawa jest nastepujaca, kosc oryginalna biosu jest uszkodzona, klient wgral mi na innej kosci (zamienniku) bios i nie poszlo, podam wam jakie oznaczenie jest na oryginalnej kosci biosu - PMC Pm 0049FL082T - co zrobic?-czy dostane podobna kosc biosu gdzies?

Zadzwoń do Polskiego dystrybutora, może za darmo Ci doślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sa goscie ktorzy programuja i w razie potrzeby daja nowa kosc, poszukaj, popytaj sprzedawcow na allegro, albo kup czysta (zamiennik,odpowiednik twojej)i podaj adres wysylki goscia ktory ci zaprogramuje i ten niech odesle od ciebie

 

I googluj przede wszystkim !!! http://www.port80h.com.pl/articles.php?lng=pl&pg=59

 

Kolejna opcja to niech koles zaprogramuje/wyczysci kosc na chama tak zeby nie bylo sladu po OCWB i wtedy oddajesz plytke na gware :D

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja VSTA odbieram w czwartek. A zasiadzie w niej pr0 el0fajna sztuka X2 3800+ Toledo (wstepnie u kuzaja na DS2 sprawdzalem to idzie 2,7 GHz na stock Vcore). Co dalej to bede sprawdzal juz u siebie.

 

 

 

ale bedzie petarda....:D :D

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, jak mam podlaczona nagryware (liteon cdr) to komp sie bardzo dlugo wlacza, nie wiem czemu. najpierw w oknie POST siedzi parenascie sekund i nic nie robi, przechodzi dalej, czarny ekran z migajacym kursorem/_ i kolejne parenascie sekund dopiero po tym wyskakuje logo windowsa i idzie szybko. odlacze nagrywarke i komp mi sie wlacza pare w pare sekund, nie wiem co jest grane. dodam ze mam 2 dyski na jednej tasmie i na drugiej tasmie sama nagryware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zintegrowany dzwiek z tej plyty ( AC97) bedzie sie mocno roznil od tego co oferuje SB Live 5.1? Mam ta plyte glowna i ciagle sie zastanawiam czy sie oplaca kupic ta dzwiekowke....

Teraz najlepszy wybor to SB AUdigy 4 oem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkońcu działa mobo i proc. Podpiąłem pod inne 4 pin wejście mobo i hula. Ale ze mnie idiota. Przecież w zasiłce są dwa 4 pinowe wejścia, a ja sprawdzałem tylko 1 i w dodatku nie to co trzeba. Ale ze mnie :lol:. Normalnie wstydu się najadłem w sklepie i nic więcej. :( Właśnie system postawiłem na nowej mobo i cpu.

 

Thx panowie za wsio!

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włącz obsługe Raid. Napewnmo pomoże :) [niemusisz mieć raida...tylko go wlacz :) ]

Też miałem taki problem - ale się tym nie przejmowałem. Zrobiłem tak jak poradziłeś i wsio jest teraz o.k. Czy samo włączenie raida w biosie nie namiesza dodatkowo czegoś w systemie - czy dopiero jak w samym raidzie (CTRL + A) by się zmieniło to dopiero wtedy raid się włączy?

A i jeszcze jdeno - czy ktoś wie co daje opcja w biosie:

SATA II driving - normal albo strong ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkońcu działa mobo i proc. Podpiąłem pod inne 4 pin wejście mobo i hula. Ale ze mnie idiota. Przecież w zasiłce są dwa 4 pinowe wejścia, a ja sprawdzałem tylko 1 i w dodatku nie to co trzeba. Ale ze mnie :lol:. Normalnie wstydu się najadłem w sklepie i nic więcej. :( Właśnie system postawiłem na nowej mobo i cpu.

Hehe wiedziałem, że to jakiś banalny bład ;)

Tak to jest jak sie skilla nie ma :lol2: (joke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkońcu działa mobo i proc. Podpiąłem pod inne 4 pin wejście mobo i hula. Ale ze mnie idiota. Przecież w zasiłce są dwa 4 pinowe wejścia, a ja sprawdzałem tylko 1 i w dodatku nie to co trzeba. Ale ze mnie :lol:. Normalnie wstydu się najadłem w sklepie i nic więcej. :( Właśnie system postawiłem na nowej mobo i cpu.

Wiedziałem że coś źle robisz, gdyby proc był zwalony albo coś innego(prócz płyty) to wentyle by się kreciły.

 

Też miałem taki problem - ale się tym nie przejmowałem. Zrobiłem tak jak poradziłeś i wsio jest teraz o.k. Czy samo włączenie raida w biosie nie namiesza dodatkowo czegoś w systemie - czy dopiero jak w samym raidzie (CTRL + A) by się zmieniło to dopiero wtedy raid się włączy?

A i jeszcze jdeno - czy ktoś wie co daje opcja w biosie:

SATA II driving - normal albo strong ?

Sprawdź :D Będziemy wszyscy wiecieć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkońcu działa mobo i proc. Podpiąłem pod inne 4 pin wejście mobo i hula. Ale ze mnie idiota. Przecież w zasiłce są dwa 4 pinowe wejścia, a ja sprawdzałem tylko 1 i w dodatku nie to co trzeba. Ale ze mnie :lol:. Normalnie wstydu się najadłem w sklepie i nic więcej. :( Właśnie system postawiłem na nowej mobo i cpu.

 

Thx panowie za wsio!

Nauka jednak kosztuje ,ale zasilacz nowy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z moim problemem, wystarczylo przestawic zworke w napedzie na slave i po klopocie ;] ktos z Was korzysta z boxowego chlodzenia i ma venica 3000+? chodzi mi o temperatury. zainstalowalem speedfana i pokazuje temp proca (nie wiem skad to sie bierze) i rdzenia proca, roznica jest okolo 6-7C. czy to oznaka krzywej "czapki" ?? np teraz pokazuje mi temp proca 30C a rdzen 37C

-----

aaa i procka mam na 2430mhz (bez vmoda ;])

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkońcu działa mobo i proc. Podpiąłem pod inne 4 pin wejście mobo i hula. Ale ze mnie idiota. Przecież w zasiłce są dwa 4 pinowe wejścia, a ja sprawdzałem tylko 1 i w dodatku nie to co trzeba. Ale ze mnie :lol:. Normalnie wstydu się najadłem w sklepie i nic więcej. :( Właśnie system postawiłem na nowej mobo i cpu.

 

Thx panowie za wsio!

haha ja mialem identycznie :P ale jakos sam do tego doszedlem na drugi dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z moim problemem, wystarczylo przestawic zworke w napedzie na slave i po klopocie ;] ktos z Was korzysta z boxowego chlodzenia i ma venica 3000+? chodzi mi o temperatury. zainstalowalem speedfana i pokazuje temp proca (nie wiem skad to sie bierze) i rdzenia proca, roznica jest okolo 6-7C. czy to oznaka krzywej "czapki" ?? np teraz pokazuje mi temp proca 30C a rdzen 37C

-----

aaa i procka mam na 2430mhz (bez vmoda ;])

Ja mam to samo, umnie nawet na defaul 3000+ mam różnice w temperaturach! I jakieś one duże strasznie 41 stopni w idlle...(rdeń 38)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z moim problemem, wystarczylo przestawic zworke w napedzie na slave i po klopocie ;] ktos z Was korzysta z boxowego chlodzenia i ma venica 3000+? chodzi mi o temperatury. zainstalowalem speedfana i pokazuje temp proca (nie wiem skad to sie bierze) i rdzenia proca, roznica jest okolo 6-7C. czy to oznaka krzywej "czapki" ?? np teraz pokazuje mi temp proca 30C a rdzen 37C

-----

aaa i procka mam na 2430mhz (bez vmoda ;])

 

Dziwne, u mnie temp. procka w idle jest wyższa o jakieś 2-3 stopnie od "core". W stresie są niemal równe(+/- 1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to troche dziwne :D co wokol procka (co pokazuje temp procka) moze byc bardzie gorace od rdzenia procka :D ? a poza tym to WTF z tymi temperaturami, skoro speedfan zczytuje temp z rdzenia to w takim razie skad jest zczytywana "teoretyczna" temperatura procka np w biosie plyty?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mi sie ladna sztuka trafila. ustawilem 1.45 i jade z prockiem do gory :D poki co procek ustawiony na 290mhz =2600MHz (4100+). oh jak mi sie podobaja te oznaczenia AMD (xxxx+) :D

w jaki sposób to przeliczyłeś ?? :P (4100+) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...