Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co wiecie o tym roku? Jak zauważyliście praktycznie wszystkie przepowiednie odnosnie czegoś takiego jak armageddon dziwnie wskazuja na ten sam rok - 2012

 

Powiem szczerze. Naczytalem sie sporo o tym i chyba zaczynam w to wierzyc. Jesli ten temat sie rozwinie, to stopniowo postaram sie przytaczac rozne informacje na ten temat, bo za pierwszym razem moze byc tego za duzo.

 

Napewno bedzie pełno głosów w stylu "eee, kolejny koniec świata zapowiedziany" itp.

 

Niestety, tu jest imo inaczej, a "poprzednie konce swiata" byly specialnie wymyslone, aby ludzie, ten konkretny - zignorowali.

 

Tutaj mamy

koniec kalendarza aztecow

koniec kalendarza majow

kod biblii wskazuje na ten rok

rozne wyliczenia jak np to:

http://www.ufoinfo.pl/forum/viewtopic.php?t=828

przepowiednie roznych znanych jasnowidzow

przepowiednie papieskie (teraz mamy papieża Gloria Olivae, a po nim bedzie juz tylko jeden),

Prognozowane "przebiegunowanie ziemi"

W bardzo dziwny sposob, te wszystkie rzeczy sie ze soba zgadzają

 

Do tego dochodzą wysokie ceny ropy,

-agresywność Islamu, widoczna jak nigdy dotąd

-Wczepianie micro-chip'ów (znak bestii przepowiedziany przez św. Jana w Apokalipsie)

-Kataklizmy (tsunami, huragany, powodzie, trzesienia ziemi)

-sodoma i gomora w krajach rządzonych przez lewaków (zwiazki homo, adopcje, malzenstwa, eutanazja i aborcja)

 

Zapraszam do dyskusji... jednak zanim znow pomyslicie ze armageddon (przypominam, ze to teraz nie bedzie koniec swiata o oczysczenie) jest niemozliwy, przeczytajcie ten cytat z Bilbii:

 

A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. (Mt 24, 37)

A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.(J 14,1-3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tu jest imo inaczej, a "poprzednie konce swiata" byly specialnie wymyslone, aby ludzie, ten konkretny - zignorowali.

na złość wymyślać sztuczne końce świata by nie spodziewac sie prawdziwego ?

 

niby kto takie coś wymślił ?

 

a skąd pewność w twojej teorii że 2012 to nie kolejny sztuczny koniec swiata by zignorować ten prawdziwy w 2036 ? (data przykładowa)

 

już za wiele w moim krótkim zyciu akcji z końcem świata sie nasłuchałem by wierzyć w takie brednie... (ale to oczywiście moje zdanie) - dla przykładu:

 

1999r - odwrócone 666

2000r - bomba milenijna i inne zagładowe teorie

2001r - nostradamus - upadek 2 bliźniaków

2005r - wizja czarnego papieża

 

i kilka innych było jeszcze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na złość wymyślać sztuczne końce świata by nie spodziewac sie prawdziwego ?

 

niby kto takie coś wymślił ?

 

a skąd pewność w twojej teorii że 2012 to nie kolejny sztuczny koniec swiata by zignorować ten prawdziwy w 2036 ? (data przykładowa)

 

już za wiele w moim krótkim zyciu akcji z końcem świata sie nasłuchałem by wierzyć w takie brednie... (ale to oczywiście moje zdanie) - dla przykładu:

 

1999r - odwrócone 666

2000r - bomba milenijna i inne zagładowe teorie

2001r - nostroadamus - upadek 2 bliźniaków

2005r - wizja czarnego papieża

1633023[/snapback]

Kto by miał to wymyślec? Zakon Illuminatów, Masoneria, czyli słudzy węża. O tym tez troche poczytałem. Dlaczego ten by nie miał byc kolejnym falszywym? Bo za duzo rzeczy sie naraz naklada.

 

Te przepowiednie, ktore sie nie sprawdzily, to zazwyczaj byla przepowiednia z jednego zrodla, od jednej osoby itp itd. Teraz kilka(nasnie) naklada sie na siebie.

 

1999? Nostradamus na podajrze 9 lipca 1999 przepowiedział poczatek konca swiata. Tego dnia pokazano technologie Micro-Chop

2000? Tutaj nie mam pomyslu :P

2001 - no niby upadlo WTC

2005 - Benedykt ma w herbie czarnego biskupa

 

Ale to co spisywał nostradamus i tak dziele przez x razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999? Nostradamus na podajrze 9 lipca 1999 przepowiedział poczatek konca swiata. Tego dnia pokazano technologie Micro-Chop

2000? Tutaj nie mam pomyslu :P

2001 - no niby upadlo WTC

2005 - Benedykt ma w herbie czarnego biskupa

 

Ale to co spisywał nostradamus i tak dziele przez x razy.

1633033[/snapback]

nie rozumie co chciałeś mi pokazac tymi wyjaśnieniami - każde z nich miało znaczyć koniec swiata a jakoś do niego nie doszło - dlatego właśnie sądze że 2012 będzie kolejną taką datą...

 

wiem o co ci chodzi - sa to pojedyńcze zdarzenia a ty w 2012 widzisz kilka - jednak dla mnie kolejna ściema - ale każdy ma swe zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] przebiegunowanie za jakieś 100 lat(i nie wiem czy będzie miało jakiś duży wpływ na ludzkość jedynie zwierzęta będą miały kłopoty). Jaki KOD BIBLII :>?? Daniken :> (:D)? a dlaczego ta interpretacja jest prawdziwa :>? (chodzi mi o ten kod :>). O co chodzi z micro chipami :>? i antychrystem ?? kataklizmy zawsze były ..... tą przepowiednią o Papieżu też się zajeli nikt nie wie jak ją dobrze zinterpretować :>? (wiedz i życie dość poważne pismo). I co ma Noe do Apokalipsy :>?

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wiecie o tym roku? Jak zauważyliście praktycznie wszystkie przepowiednie odnosnie czegoś takiego jak armageddon dziwnie wskazuja na ten sam rok - 2012

Czyli, przepraszam, ktore wszytkie? Mozesz podac źródło przynajmniej dwoch i poprzec je jakims linkiem? Byłbym wdzieczny.

 

Powiem szczerze. Naczytalem sie sporo o tym i chyba zaczynam w to wierzyc.

Krzyż na droge.

 

Jesli ten temat sie rozwinie, to stopniowo postaram sie przytaczac rozne informacje na ten temat, bo za pierwszym razem moze byc tego za duzo.

Pewnie, czekam z niecierpliwoscia na te informacje. Tylko popieraj je czyms, ok?

 

Napewno bedzie pełno głosów w stylu "eee, kolejny koniec świata zapowiedziany" itp.

Niestety, tu jest imo inaczej, a "poprzednie konce swiata" byly specialnie wymyslone, aby ludzie, ten konkretny - zignorowali.

Coś w stylu kolejnego miedzynarodowego spisku? Zapewne USA maczało w tym palce :lol:

 

Tutaj mamy

koniec kalendarza aztecow

koniec kalendarza majow

kod biblii wskazuje na ten rok

rozne wyliczenia jak np to:

http://www.ufoinfo.pl/forum/viewtopic.php?t=828

przepowiednie roznych znanych jasnowidzow

przepowiednie papieskie (teraz mamy papieża Gloria Olivae, a po nim bedzie juz tylko jeden),

Prognozowane "przebiegunowanie ziemi"

1&2) Chciales powiedziec - nasza interpretacja ich kalendarza.

3) Straszny idiotyzm - biblia byla przekladana setki razy.

4) Wyliczenia to ja moge przeprowadzic, ze koniec swiata bedzie w 2666.

5) Np. jakich znanych jasnowidzow? Bo ja znam jednego.

6) Czym sie niby roznia przepowiednie papieskie od innych przepowiedni?

7) Bujda na resorach.

 

W bardzo dziwny sposob, te wszystkie rzeczy sie ze soba zgadzają

Faktycznie - w bardzo dziwny sposob, az zbyt dziwny :lol:

 

Do tego dochodzą wysokie ceny ropy,

-agresywność Islamu, widoczna jak nigdy dotąd

-Wczepianie micro-chip'ów (znak bestii przepowiedziany przez św. Jana w Apokalipsie)

-Kataklizmy (tsunami, huragany, powodzie, trzesienia ziemi)

-sodoma i gomora w krajach rządzonych przez lewaków (zwiazki homo, adopcje, malzenstwa, eutanazja i aborcja)

3) Stary, komu micro-chipy wszepiaja? S-f sie naogladales? Ta technologia bedzie ciekawostka w 2012.

4) No tak, wczesniej przeciez nie bylo kataklizmow...

5) :lol: :lol: :lol:

 

Zapraszam do dyskusji...

Pozwol, ze poczekam z dyskutowaniem, az przedstawisz jakies fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Stary, komu micro-chipy wszepiaja? S-f sie naogladales? Ta technologia bedzie ciekawostka w 2012.

4) No tak, wczesniej przeciez nie bylo kataklizmow...

5) :lol: :lol: :lol:

1633062[/snapback]

zapomniałes poruszyc kwestie tego ze biblia przepowiedziala straszne ceny ropy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tam za koniec swiata nie obrazil :wink: Pozyjemy zobaczymy, tez juz mi sie obila o uszy ta przepowiednia (bodajze 21.12.2012), ale z kolei Nostradamus cos pisal, ze po smierci bardzo starego papieza, do wladzy dojdzie mlodzik bez pojecia (interpretacja wolna :wink:). Ratzinger nie jest mlodzikiem, ale w 2012 roku bedzie mial 85 lat, wiec moze sie juz lapac na kryteria Nostradamusa (w jego czasach ludzie zyli krocej niz obecnie, wiec 85 lat to hoho).

 

Gdyby 2012 nie wypalilo, mamy jeszcze zawsze dwie daty w zapasie - 03:14:08 UTC, 19 stycznia 2038. wtedy nastapi koniec ery unixowej i przekreca sie zegary, oraz ewentualnie problem roku 292 471 208 678, kiedy przekreca sie zegary w procesorach 64-bitowych :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus dowiadujemy się po fakcie;] i można go dopasować do każdego faktu. Biblia sama pisze "ŻE NIE ZNAMY ANI DNIA ANI GODZINY". A co przejmowania się końcem to nawet jak będziesz wiedział kiedy jest to co to zmieni :>? Lepiej aby zamiast tym być lepszym człowiekiem :). I zastanawiam się po co ktoś pisze te "naukowe" teksty:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to za 7 lat :/ kurde a ja chcialem zdobyc wyksztalcenie, prace, zone, sprawowac jedyna i niepodzielna wladze na swiece :/ kiedy ja to wszystko zrobie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiwecilem sie i przeczytalem caly ten tekst o 4 pazdziernika tego roku i powiem tyle: zawsze mnie zastanawialo, ze wszystkie te proroctwa o cudach niewidach, nie podaja orientacyjnych dat, tylko zawsze DOKLADNE. I zawsze wszystko sie w nich slicznie zgadza, niemalze co do sekundy. Ale jest to tez ich pieta ahillesowa. Jesli nic sie nie zdazy 4 pazdziernika, to 2012 wg. tych proroctw tez bedzie mozna miedzy bajki wlozyc (no bo jak sie sypie jedna data, to juz caly zwiazek przyczynowo-skutkowy siada nieprawdadz :wink: ?). Wiec pozostaje nam poczekac te 30 dni i zobaczymy. A potem, mozemy spokojnie czekac do roku 2038 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluska.... uuuu.... nieciekawie, tak troche wstyd przed sw. Piotrem flaszke obalac :) Bedziemy sie gdzies kampic :> Niebo jest na tyle duze, ze uda sie calemu tweakowi zrobic impreze i nie dac sie namierzyc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, przepraszam, ktore wszytkie? Mozesz podac źródło przynajmniej dwoch i poprzec je jakims linkiem? Byłbym wdzieczny.

1633062[/snapback]

Jak chcesz moge Ci dać jeden duży link, gdzie jest sporo do czytania. Dam go na priv, gdyz leci od niego dość mocno New Age, a nie chce aby jakiś słaby umysł wchłonoł to jak gąbkę (znam juz kilka przypadkow ludzi, ktorzy tak zareagowali)

Coś w stylu kolejnego miedzynarodowego spisku? Zapewne USA maczało w tym palce :lol:

1633062[/snapback]

Ty naprawde wierzysz ze swiat jest taki jednowymiarowy? Ze wszystko co w wiadomosciach pokazane to prawda, ze nigdy nie bylo jakis spiskow, jakis organizacji, ktore swiat trzymaja w szachu jak wlasnie masoneria? A odnosnie WTC powiedzialem - nie wiem czy byl to spisek czy nie, ale sposob przeprowadzenia spisku taki jak go zwolennicy takiej teorii przedstawiaja jest glupi. Co nie zmienia faktu, ze ktos moze za tym stac.

3) Straszny idiotyzm - biblia byla przekladana setki razy.

1633062[/snapback]

Poczytaj troche o tym. Biblia, na podstawie ktorej uklada sie kod, jest z oryginalnego , hebrajskiego zapisku. Dlateczego przez wieki Ci, co przepisywali Tore i inne ksiegi ST tak dbali aby kazdy znak byl idealnie na tym samym miejscu?

4) Wyliczenia to ja moge przeprowadzic, ze koniec swiata bedzie w 2666.

1633062[/snapback]

Przeczytaj najpierw ten link -_-

5) Np. jakich znanych jasnowidzow? Bo ja znam jednego.

1633062[/snapback]

Opat Reszka

Filip Fediuk

Kurde, nie pamietam imienia, ale została świętą. Wiem iż w niewoli niemieckiej żyła bez jedzenia i picia i przeżyła na samej eucharystii. Przepowiedziała m.in upadek hitlera i jego samobójczą śmierć, mór berliński oraz to, że "naród niemiecki kilka lat po upadku muru berlinskiego ostatni raz podniesie czoło i upadnie na zawsze".

6) Czym sie niby roznia przepowiednie papieskie od innych przepowiedni?

1633062[/snapback]

A czym maja sie roznic? Moze tym ze sami papieże mowią na temat przyszłości KK

3) Stary, komu micro-chipy wszepiaja? S-f sie naogladales? Ta technologia bedzie ciekawostka w 2012.

1633062[/snapback]

Ty chyba niepoważny jesteś? Nie ogoladasz świata? Nie interesujesz sie tym? Juz teraz na zachodzie reklamuje sie chipy, wszczepianie ich pod skore na dyskotekach, przez kilniki, ktore oferuja ludziom monitoring stanu zdrowia 24h/dobe. Żołnierze USA od kilku lat muszą miec takie chipy. W niektorych firmach, aby Cie przyjeli do pracy, trzeba sie zgodzic na wszczepienie chipa, aby pracodawca mogl kontrolowac prace pracownikow. Interesuj sie troche tym. Ja o MC wiem od dluzszego czasu, a z dnia na dzien widze tylko jak to sie coraz bardziej rozszerza (3 tyg temu np artykuł na onecie o MC 0_o). Jeden wiekszy zamach i pokolei, najpierw USA a potem UE wprowadza przymus i zastąpienie dokumentow jak i kart platniczych wlasnie przez MC. Najlepsze jest to ze wtedy wizja orwela sie spełni. Totalny uciśk. Pełna kontrola nad jednostką i danymi dotyczącymi jej. Zero prywatnosci, swobody.

4) No tak, wczesniej przeciez nie bylo kataklizmow...

1633062[/snapback]

Nie z taką częstotliwością

 

Znakiem ze to jest prawda, najpierw bedzie "fałszywy pokoj" palestyny z Izraelem, co sie caly czas dzieje, potem odbudowa III Świątyni Jerozolimskiej.

 

Aha, teorie Denikena to mnie nie ciekawią. Za duzo New Age w tym :F

 

Nie przypominam sobie, abym pisal ze to bedzie koniec świata dosłowny. To bedzie oczyszczenie. Koniec swiata nastapi o wiele pozniej. To co teraz bedzie to np IIIww. Aha. nie ma co czekac do 2012. Jesli okaze sie to prawda to bedzie o tym wskazywac to:

-fałszywy pokoj Izrael-Palestyna

-Budowa III Śwątyni Jerozolimskiej

-IIIWW wybuchnie stopniowo, a wszystko ma sie zacząć od konfliktu na lini Izrael-Iran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do III wojny jakos nie przekonuje. Mam wrazenie ze szybko do niej nie dojdzie. Wydaje mi sie ze ludzie juz siegneli po rozum do głowy po zakonczeniu II Wojny Swiatowej. Tyle czasu nie było konfliku na skale swiatową. Wykanczaja sie pojedyncze jednostki, panstwa, niech sie tłuką, bedzie 2 debilne narody mniej. Jedyny koniec swiata jaki nas czeka to samozagłada, ja nie widze innych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do III wojny jakos nie przekonuje. Mam wrazenie ze szybko do niej nie dojdzie. Wydaje mi sie ze ludzie juz siegneli po rozum do głowy po zakonczeniu II Wojny Swiatowej. Tyle czasu nie było konfliku na skale swiatową. Wykanczaja sie pojedyncze jednostki, panstwa, niech sie tłuką, bedzie 2 debilne narody mniej. Jedyny koniec swiata jaki nas czeka to samozagłada, ja nie widze innych opcji.

1633229[/snapback]

A po I WW poszli po rozum do głowy? Gatunek ludzki jest taki, ze musi co jakiś czas zrobić totalny rozpizdziaj, aby potem był spokoj. Wiadomo, ze świat jest juz za długo bez wojny i wystarczy sie rozejrzec jak wszystko jest napiete. A stosunki miedzynarodowe są teraz tak zawiłe, ze kazdy kraj ma interes w brionieniu drugiego

(USA bronia Izraela, bo USA rządzą żydzi, Rosja bronic bedzie Iranu bo ma od nich rope jak i są ich partnerem gospodarczym.) Ktory rok z rzedu Chiny sie czaja na tajwan? Albo na rosje? Moze myslisz ze te organizacje jak ONZ czy NATO cos dadza? Go.wno za przeproszeniem dadza. Jak wybuchnie konflikt to kazdy kraj bedzie sobie robil co chce. Przykladem tego jest USA i ich inwazja na irak. ONZ i NATO to bajki, ktore sie wpaja ludziom, aby dac im poczucie bezpieczenstwa. W przypadku konfliktu zapomnij ze niby powstrzymaja one WWIII. Niby jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...