Skocz do zawartości
AragornPL

Reklamy W Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu oglądam TV w "średniej" ilości:

 

Pimp My Ride 18:00

W11 18:25 / Panorama 18:30

Wydarzenia 18:45 / Fakty 19:00

Wiadomości 19:30

Co z tą Polską? (czwartki) 22:2x

 

No i reklamy w TV są coraz głupsze, przykład:

 

Vanish - biorą jakiejś babce bluzke czymś oblewają, potem brudzą burakami i zaprasowują (a jakiś babsztyl w tle sie podnieca zaschniętymi buraczkami). Dolewają jakiegoś shitu brudzącego do tego plastikowego pudła do prania i on sie niby rozpuszcza - taa...

 

Co sądze o ww. reklamie?

 

- Taki babsztyl obejrzy TV i kupi to coś (i podnieca sie jak ta od buraczków...)

- Naprawde poziom reklam jest dziś żałosny...

 

Wizir (czy jak to sie pisze) - Dziecko sie upaćkuje błockiem grając w piłke, Chajzer pierze skarpetki i są git, a miske do namaczania bierze i wygrywa na niej legie :lol2:

 

Co sądze o ww. reklamie?

 

- Niektórym ludziom może sie nie podobać to, że wygrywa legie....

- Ja to testowałem, nie z powodu reklamy i moge powiedzieć że to g*wno prawda, wcale nie doprał moich skarpet...

 

.::JeSt JeSzCzE pArE pRzYkŁaDóW AlE nIe ChCe Mi SiE PiSaĆ::.

 

A co wy myślicie o tych "żałosnych" reklamach w TV - możecie podawać przykłady ;)

 

Pzdr.

AragornPL

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy Vanisha nie sa nawet polskie... tylko glosy podlozone, jak sie uwaznie przyjrzec to czesto sie ruch ust nie zgadza...

 

A poza tym - chyba tylko sieci komorkowe (a i to nie wszystkie...) maja jakies przyzwoite reklamy, ktore nie traktuja widza jak poldebila...

 

No ale, jacy widzowie, takie reklamy... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i jeszcze mega żałosne są ostatnio reklamy sprite'a (pragnienie nie ma szans - chyba sie przerzuce na 7up'a po nich :mur: ) oraz Fanty, z bamboocha - nie wiem co za debil ja wymyslal, ale jak leci to zmieniam kanał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam taką głupią reklame przyprawy "kucharek" w której całą rodzinka biega po chacie i drze kniape - "jest smak!! jest smak!!" No noralnie debilizm. Albo reklama tesco , gdzie całą rodzinka stoi przy kasie, a mamuśka jak patrzy na cene to mało orgazmu z zachwytu nie dostanie. Przypominają mi sie jeszcze stare reklamy simplusa z tym takim zielonym rysunkowum ludkiem. Ale do nich akurat nic nie mam, było takie "spoko" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny sweter! Nowy?

Nie, Uprany w PERWOLU! :lol:

1670563[/snapback]

Ta reklama to juz kultowa jest :lol: . Teraz zawsze jak ktoś sie mnie pyta, czy cos jest nowe (niewazne co) to mowie, ze wyprane w Perwolu :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocha reklamy sieci gsm tak sielanka na nich jest ze mam ochote zabic wszystkich dookola i najlepiej jak pokazuja ta sama reklame co 3 inne, pozatym jak ogladam discovery(Łowcy Mitów, choper i cala reszta) to nie ma za duzo reklam(na cartoon network terz niema)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie tylko w weekend mam dostep do TV, wiec nie jestem tak zdegustowany iloscia reklam, bo widze ich niewiele :)

Z ostatnich to podoba mi sie Mentos z 2 Unlimited - No limit ;]

Durex i przymierzalnia tez jest niezla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziele reklamy na 3 grupy

Swietne, srednie i do d.upy

Swietne sie zdazaja i mozna czasami niezle przylachac.

Srenie to wszytkie te dla bab kosmetyki. Niech sobie beda ja nawet nie pamietam nazw tych kosmetykow.

Do d.upy to wlasnie te o ktorych rozmawiamy. Proszki, odplamiacze, pasty do zebow i szczyt aktorstwa to ten debil co czysci szyby tym spryskiwaczem (taki neptyk w brylach).

Te ostatnie sa debilne, robione przez debili dla debili.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidze jak reklamy przerywaja film w TVN'e i Polsacie, ale oni chyba sie dzieki temu utrzymuja :angry:.

 

Lecz czasami sie uda komus tam z agencji reklamy cus fajnego zmontowac ;]. Np. sprite, reklamy PLUS'a, Heyah... Reszta to takie co sie obejrzy, a na reszte sie wylacza TV... Taka prawda ;] :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa wanish i Hajzer oni sa debesicachy:).

 

Ale najlepiej jest sie spoalic i ogladac te dlugie bloki Mango czy TV Marketu gdzy przez 15minut robia tekie debilne show aby sprzedac mikser czy urzadzenie do cwiczen to sa dobiero wtedy zrywy placzesz ze smiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa wanish i Hajzer oni sa debesicachy:).

 

Ale najlepiej jest sie spoalic i ogladac te dlugie bloki Mango czy TV Marketu gdzy przez 15minut robia tekie debilne show aby sprzedac mikser czy urzadzenie do cwiczen to sa dobiero wtedy zrywy placzesz ze smiechu

1670904[/snapback]

Mango = :lol2:

Fotoblocker - co za debilowi to wcisną :P

Pas Sauna Soulution - i kto w to uwierzy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy sa cholernie zalosne... Zygac sie chce, jak bezczelnie zeruja na ludzkiej naiwnosci... Sa puste, plytkie i do [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...