Skocz do zawartości
GenghisKhan

Pewnien Fajny Pomysl

Rekomendowane odpowiedzi

mozna by dla zirytowanych (i nie tylko) userow tego forum

stworzyc w dziala gry, topik w ktorym bylby spis gier i linki do sklepow netowych gdzie te gry mozna dostac, co wy na to?

1700981[/snapback]

Moze lepszym pomysłem bedzie spis adresów sklepów netowych z grami.

1701177[/snapback]

Tak fipa, oczywiscie Twoj pomysl jest lepszy;] Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro aby być legalnie zarejestrowany trzeba miec ukonczone 18 lat...

Byc rejestracji nic nie kupisz..

 

Pomysł nawet ciekawy - zobaczymy co Cro powie, wkoncu on tam szefuje...

Gengh zabrałbys sie za to czy tylko tak pomysl rzuciles? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nawet ciekawy - zobaczymy co Cro powie, wkoncu on tam szefuje...

1701672[/snapback]

Co mam powiedzieć :?:

Pomysł ciekawy ;) Jeśli powstanie coś takiego i będzie to przejrzyste to czemu nie B)

 

Tylko od razu informuję - trzeba będzie na to poświęcić sporo czasu, robić aktualizacje i takie tam.

 

A tam od razu szefuje. Zrobił indeks, oczyścił dział... nic niezwykłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam uwazacie. Dla mnei kolejny bezsensownie przyklejony temat, ktory zmniejsza czytelnosc tego forum.

1702174[/snapback]

pie******sz :D

jak taki z ciebie pedancik to zrob se wlasne forum z 1 topikiem i bedziesz mial ład i przejrzystosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opanujcie się, co to za kłótnia, możecie w kulturalny sposób rozmawiać lub przynajmniej próbować.

 

Od pewnego czasu widzę, że starzy userzy rozpanoszyli się na forum co kiepsko wygląda.

 

Pomysł został przedstawiony, teraz proszę napisać kto może coś takiego zrobić i będzie to aktualizował co jakiś czas.

 

Crosis zazwyczaj siedzi na grach i jeśli da akceptacje to możecie coś takiego stworzyć i przedstawić mu, aby zamieścił przyklejone.

 

Koniec OT i robienia pierdzielnika.

 

To tyle z mojej strony, ja się tego nie podejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis zazwyczaj siedzi na grach i jeśli da akceptacje to możecie coś takiego stworzyć i przedstawić mu, aby zamieścił przyklejone.

1704287[/snapback]

Obejdzie się bez jakiejś akceptacji. Ma to być zrobione dobrze, schludnie, fachowo i nie będzie problemów, aby to przykleić.

Pytanie tylko czy ktoś się tego podejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... chlopaki. Ja dalej bede oponowal przy swoim. Spojrzmy prawdzie w oczy. Wiekszosc uzytkownikow sciaga gry, a nie kupuje. To po pierwsze. Rozumiem, ze taki temat mialby tez aspekt edukacyjny i moralizatorski. Moim zdaniem kolejny niepotrzebny przyklejony temat. Jak chce znalezc sklep z jakas gra, to po prostu uzywam google'a. Jesli nie znajde, to zostaja supermarkety w ktorych az roi sie od starych gierek. Jesli i tam nie znaleziono w/w, nalezy przypuszczac, ze gra juz po prostu nie jest sprzedawana.

 

pozdrawiam

PS: przepraszam za swoje powyzsze posty :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze pomysl dobry. Mozna by do tego dolozyc daty premier sprzedazy w kraju. Dla mnie to nie aspekt edukacyjny ale poprostu wygoda dla graczy. Trzeba tylko pomyslec czy spis gier wszystkich w sprzedazy ma jakis sens. Ja bym proponowa przyklejony temat - zapowiedzi gier - daty premier + link do sklepow gdzie tanio mozna kupic w preorderze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że za dużo tego wszystkiego będzie i po jakimś czasie autorowi znudzi się prowadzenie takiego tematu.

 

Co do zapowiedzi to mamy przecież różne portale dotyczące gier i po co robić na tweaku coś co już jest ...

 

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo jaki tego cel jest. Autor takiego spisu bedzie przeszukiwal wszystkie polskie sklepy netowe i wypisze w jednym temacie wszystkie dostepne w Polsce gry i adres sklepu w ktorym sa one najtansze? Syzyfowa praca, napewno nikomu sie nie uda. A jesli ma to byc po prostu spisik z kilkunastoma grami to po co to komu? Rowniez uwazam, ze bedzie tylko zapychac pierwsza strone gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...