Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Pomiar jest z dzisiejszego rana. Wczoraj byłem zbyt pogniewany z routerem by jeszcze sprawdzać ile mam Mb bo sam obcinał mi transfer do 80 : ) ale dziś rano załączyłem i tada. Torrenty w końcu chodzą jak powinny. Przyjąłem u siebie takie wartości:

 

MTU - 1485

TTL - none

Max. liczba połączeń - 8000 ( myślę że o połowę za dużo, ale co mi tam :)

 

wynik z przed sekundy

 

Dołączona grafika

 

Jaki bug jest na speedtest. Upload mam 1.33Mb/s, dochodzi do 0%, a on dalej wysyła. Poczym wywala 0.92.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam w chwili obecnej neta w MM 1mb/12 miechów i płacę 49zł.nie przedłużyłem umowy i zapłacę za ten miesiac około 130zł...Dzwoniłem do MM i pytałem o oferty 2 mb mowili że moge zalozyc 2mb za 59 zł chyba.Gdy pytałem o profit to babka mi powiedziała zeby ja założyc to musze miec telefon z MM.moglibyście mi doradzic oferty z MM tak do 50-60zł minimum 2MB ale chciałbym w tej cenie coś lepszego.Pozdrawiam moje gg 7121210

Proszę o Pomoc:D

Edytowane przez mrkosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały czas net zamula. Niby wszystkie lampki na modemie się świecą ale strony się nie ładują, pingi nie latają, ogólnie bida :(

 

Coś namieszali chyba bo godzina 21 a ja już mam 2x download.

Edytowane przez westsajd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszyli mi neta (od 23 do 13), normalnie miałem 6 mega za dnia i 8 w nocy, teraz w nocy mam 12 mega ;-)

 

Dołączona grafika

 

Kolega wyżej ma widzę taki problem jak ja miałem, zadzwoniłem na infolinię, pogadałem z panem jakimś i okazało się, że sprzęt w mojej miejscowości nawala. Było tak kilka dni potem ustało i już mam nadzieję, że nie wróci.

 

 

WTF!?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszyli mi neta (od 23 do 13), normalnie miałem 6 mega za dnia i 8 w nocy, teraz w nocy mam 12 mega ;-)

 

Dołączona grafika

 

Kolega wyżej ma widzę taki problem jak ja miałem, zadzwoniłem na infolinię, pogadałem z panem jakimś i okazało się, że sprzęt w mojej miejscowości nawala. Było tak kilka dni potem ustało i już mam nadzieję, że nie wróci.

 

 

WTF!?

 

Dołączona grafika

 

Ftp też? Na speedtestach często występują anomalie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FTP (mój własny serwer w UK) i HTTP mam około 30 mega bitów downloadu (zależy od mirrora) - upload bez zmian! :D Nie wiem czemu i nie ściemniam, ale jak tylko włączę BitTorrenta od razu łącze wraca do normy (tj. 6mb w dzień, 8mb w nocy)...

 

A to z dzisiaj:

 

Hiszpania

Dołączona grafika

 

Włochy

Dołączona grafika

 

Gdynia

Dołączona grafika

 

Jak widać w dzień mam połowę mniej. Wczoraj np. pobierałem Ubuntu jakieś w nocy na próbę to szło średnio 2,2MB/s ze stronki (inne mirrory o wiele słabiej). Cieżko znaleźć dobry mirror po http, może jakiś rapidshare czy coś ale nie mam konta i w sumie nie wiem co miałbym z rapida ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak było dostaliśmy internet 6mb i piszą nam że 0 stresu przy grze ... ludzie nie da sie grac wogule mam wsyzstko na kompie wylaczone a i tak w gry online nie da sie grac dziadostwo youtube mi ledwo dziala shit to jest jakis beznadzieja gleboko nie polecam oszusci i tyle z nich nie ma co tu gadac aa no ta na swieta rozloczyl sie nam net podlaczyli nam ale nie dlao sie korzystac z internetu bo dzialal jak 1kb za 1minute i telefonu tez nie mielismy podlaczonego i dowidzenia z telefonem i internetem na 4dni :) wiecej nie mam do powiedzenia i odradzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tylko i wyłącznie Multimedię. Pewnie zależy to od miasta, ale Multimedia w ogóle chyba wywodzi się z trójmiasta a ja mieszkam w okolicy pewnie dlatego nie mam żadnych problemów ;-)

 

Pingi do polskich serwerów gier mam nawet po 9. YouTube muli każdemu ostatnio, to nie jest wina ISP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , swoj problem opisalem takze na tym forum Forum Roztocze Online ::

Lecz pisze takze tutaj w celu sprawdzenia czy jest tak tylko w moim miescie (Zamosc) czy byc moze jeszcze gdzies indziej, oto problem:

 

Witam , Jestem abonentem Multimedi od ponad 9 lat , w ciagu tego okresu rozne byly problemy , lecz przez ostatni rok wszystko bylo w porzadku , do momentu...

mniej wiecej od 2-3 miesiecy co jakis czas znika mi polaczenie z netem , modem dziala normalnie(nie resetuje sie) lecz internetu nie ma , czasem pomaga klikniecie "napraw' na polaczeniu sieciowym , wymieniany mialem juz modem ,format kompa , zmiana systemu itp, zglaszalem problem chyba z 20 razem i dostalem ostateczna odpowiedz ze "to nie z ich winy" lecz ostatnio spotkalem 2 kumpli z osiedla ktorzy takze maja net z multimedi i maja taki sam problem jak ja ,co jakis czas znika net,

chcialbym sie dowiedziec czy takze macie taki problem i jezeli tak to z jakiego osiedla jestescie , moze uda sie napisac jakies pismo , moze wtedy zainteresuja sie sprawa ,

 

P.S

W odpowiedziach widac ze problem ten wystepuje takze u innych

Edytowane przez turtlesomaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam umowe z mutimedia (w pakiecie studenckim) i musze chyba napisac pismo ze chce zakonczyc wspolprace, aby nie miec internetu w lipcu tylko do czerwca - tylko nie jestem tego pewien. Ktoś moze sie dokladniej orientuje ? i jesli tak to co trzeba napisac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z opcji 12Mb+?

Bo zastanawiam się, czy przy takiej prędkości działa nocne przyspieszenie.

 

 

btw, mają w ofercie 120Mb+ za 199zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z opcji 12Mb+?

Bo zastanawiam się, czy przy takiej prędkości działa nocne przyspieszenie.

 

 

btw, mają w ofercie 120Mb+ za 199zł

 

Witam ,

niestety przyspieszenie nie działa dla tej i wyższych prędkości.

Już przy 6Mb przyspieszają tylko do 8Mb

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, bo liczyłem na te skromne 24Mb w nocy :) Podpisałem umowę na 12+ za całe 37złotych miesięcznie :mrgreen:

Cóż, może przy jakichś większych zmianach przypomną sobie o posiadaczach najszybszych opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie prawda ze 6Mbitów ma przyspieszenia tylko do 8 bo ja mam często do 20Mbps

BTW: co do neta z MM podobno najstabilniejszy jest 6mbit !

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie prawda ze 6Mbitów ma przyspieszenia tylko do 8 bo ja mam często do 20Mbps

 

Obrazek, albo się nie zdarzyło.

 

Grobel: Masz internet profit, czy 'normalny'?

 

Profit jest tylko 1Mb+ i 2Mb+

 

Tu macie aktualna rozpiskę cenową ode mnie:

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...