Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Levitation is out because of the cell-based system. You can see "cities" (like Imperial City) from the distance, but they are only low detailed versions of the city-cells. When you walk up to the city walls you can't see inside of the city anymore. Inside city-cell is only loaded when you walk trough the main gate.

dlatego nie ma lewitacji , zreszta to lepiej jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w marcu, coś koło 20-ego. Lokalizacja? Wątpię, aby cenega się wzięła za lokalizację. Pewnie będzie podobnie jak z Morrowindem czyli jakieś 8 miesięcy. :lol: Tyle tylko, iż w tym przypadku Oblivion będzie na polskim rynku w wersji angielskiej, więc kto będzie czekał kilka miesięcy, aż gra zostanie spolonizowana? Ja nie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam pytanie,mimo,iz w wymaganiach sa suported cards takie a nie inne to czy gra sie odpali na GF4 Titanium.Pytam bo widze w spisie radka 9000,ale ten ma wsparcie dla DX8.1 i dlatego pytam gdyz w FAQ na stronce nie padlo takie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpali na GF4Ti poniewaz obslguje tylko Shadery w wersji 1.3, a Radek9000 w wersji 1.4 (ale nie zmienia to faktu ze GF4 jest od Radka 1000x wydajnieszy). Podobna z reszta sytuacja jak z Battlefield 2.

 

 

A teraz ode mnie pytanko: Jak myslicie czy ta gra bedzie chodzic na Athlonie 1.2, 512MB RAM i Radeonie 9000 64MB ?:lol: Wiem ze minimalne wymagania sa wyzsze, ale nie raz sie zdarzalo, ze giery chodzily na duzo slabszych sprzetach niz oficjalnie powinny. Tak sie pytam bo to komp brata a on jest wielbicielem RPG'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cena bedzie znosna to kupie wersje angielska -

lokalizacje mi sie nie podobaja (jedyne dobret to BG ale ile to lat temu bylo :P )

grafa przydala by sie ciut lepsza... 7600 moze:P

oby tylko grywalnosc byla duuuuza wtedy nawet w LOW mozna grac :D

czekam czekam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tutaj gry słownej czy jak :unsure: ? Zastanawia mnie to co oni rozumieja przez "GF6800 series". Denerwują mnie takie oznaczenia. W radkach wymieniają wszystko po kolei a u GF jakieś magie i domyślenia ;). Oczywiście wiem że chodzi o całość rodziny ale jak już wymieniają wszystkie radki po kolei to czemu nie podadzą np. GF FX5200 series , GF FX5600 series i tak dalej i tak dalej. To tak taytułem wstępu ;).

Co do wymagań to nie są strasznie duże ale też nawet z wymaganiami zalecanymi bywa różnie, bo niby zalecane są do czego?, do jakich ustawień?, do max a jak max to jaka rozdziałka? Dla mnie zawsze liczyło się tylko to czy moje komponenty mieszczą się na liście a reszta jak pójdzie to pójdzie. A co do wymagań minimalnych to pamietajmy, że są one koniecznymi do odpalenia a nie do "w miarę komfortowej gry"...ale i tu różnie bywa. Anyway czekam z niecierpliwością na ten tytyuł i myślęze będzie dobrze. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No na 9800 mysle ze bedzie ok, ciekawe jak bedzie z 6600 ;)

Ale jestem dobrej mysli ;s nie moze byc tak zle, ludzie wyolbrzymiaja troche wymagania i robia wielkie halo, az takich duzych wymagan to nie moze miec - mi zalezy tylko na tym zebym mial plynnosc bo nie nawidze jak cos sie tnie albo wolno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, iż w tym przypadku Oblivion będzie na polskim rynku w wersji angielskiej, więc kto będzie czekał kilka miesięcy, aż gra zostanie spolonizowana? Ja nie. :twisted:

Zwłaszcza, że jak ma mieć taką polską wersję, jak Morrowind, to podziękuję - jakiś debil zamiast ancestral przeczytał astral i przez dwa dni biegałem po mapie szukając lokacji :mur:

 

A teraz ode mnie pytanko: Jak myslicie czy ta gra bedzie chodzic na Athlonie 1.2, 512MB RAM i Radeonie 9000 64MB ?:lol: Wiem ze minimalne wymagania sa wyzsze, ale nie raz sie zdarzalo, ze giery chodzily na duzo slabszych sprzetach niz oficjalnie powinny. Tak sie pytam bo to komp brata a on jest wielbicielem RPG'ow.

To zależy chyba od tego, co zrobili havocowi, w każym razie na takim konfigu nawet morrowind działał mocno średnio. Ciekawe, czy mam szanse na grę na poziomie 20fps w jakiejś rozdziałce 16:10 z AAx2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recommended:

3 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

1 GB System RAM

ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card

:lol: :lol: :lol: a tak straszyli... sorry ale to juz nie jest high end ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie znajdziesz takiego kompa w 50% domów. W 40% pewnie też nie.

 

nawet w 20% nie, pamietajcie że na tym forum są maniacy sprzetu komputerowego, a średnia jaki my mamy komputer jest o wiele wieksza niz przecietny normalny człowiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opamiętuję się nie wiem co mi odwaliło cosik musiałem źle zrozumieć oczywiście wszystkich urażonych przepraszam :D

zdanie co do gf4 ti podtrzymuję

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk3 - opamietasz sie? Ja tez w tej chwili nie moge sie powstrzymac ale &^$&% taki typ czlowieka doprowadza mnie do szewskiej pasji! facet najnormalniej w swiecie spytal o Wase prognozy zwiazane z Oblivionem na podstawie FEARa. Nie widze w tym nic dziwnego, sam bym byl zdziwiony jakbym odpalil FEARa na takim sprzecie i mogl grac (oczywiscie Friko wierze Ci). A to czy gra na grafie w Feara a'la HL1 mu odpowiada / jest wymogiem gry gdyz na wiecje nie moze sobie pozwolic to jzu jego problem i za przeproseniem nie ku*&%* twoj interes. Pozatym czytasz to co chcesz wyczytac ... mam tu na mysli avg 29 FPS w twojej wersji. Chlopak idz ochlonac sobie. Wlacz sobie FEARa na ku^&%& ultra max detail ... i graj graj graj i nie wracaj pa

 

sorry za Offa

 

 

PS. O fragment twojej wypowiedzi, ktorzy podwaza pozytywna ocene gf4ti pozostawie bez komentarza

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, bo przy mozliwosciach, jakie daje ta gra zabawa w multi bylaby przednia.

Z drugiej strony, tryb multi zapewne doprowadzilby do szybkiego zdebilizowania tej gry i sprowadzenia jej do poziomu MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno, co było piękne w Morrowind, to to że w tą gierkę moża było spokojnie grać nawet z niziutkim fps - 15 było wystarczające, a i nawet niżej grać się dało. Ponadto zawsze można mieć nadzieje, że ruscy napiszą optimizera, jak do morrow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...