Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

a ja sie zastanawiam ile tych nowych 3D Markow mialby nowy XBox :)

tak mnie naszlo - mogloby to byc ciekawe porownanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mi jeszcze 6 osoba powie że to nie GTX to użyje szpadla. Widziałem! Raz wystarczy.

Zwróć uwagę, że wszyscy pisaliśmy to w tym samym czasie, więc raczej nikt nie widział postów poprzednika ;]

 

Zresztą, co to za wielka różnica czy GT czy GTX...

To jakiś wał. Nie możliwe i tyle!

Rozumiem. 7800GT, ale nie kur... 7800GTX w SLI!

Zdecyduj się może? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam było na milion procent GTX ! W końcu ja i Masell raczej potrafimy czytać a ja nigdy ślepo nie przepisuje czegoś , bądź nie wypowiadam się na temat jeśli czegoś nie potwierdze w 100% .

 

Tekst jest zmieniony , widać to chociażby po tym , że w ostatnim zdaniu na końcu jest 11.2 "fps" , a wcześniej to "fps" było zielone i podreślone i służyło jako "Hint , clue czy jak to sie tam [ciach!]a zwie" .

 

Nie wiem po co to zmieniali... Może jakaś firma się zbuntowała , że topowy model w SLI w nowym 3dmarku wymięka i ludzie pomyślą , że nie opłaca sie go kupować... :wink:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze tak rok, czy 1,5 po wyjsciu 3DMarka 2006 wyniki beda jak to zwykle bywa rosly w gore... pierw w 2001 przecietny wynik to byl tak ze 7-8k, pozniej 2003 kazdy chcial dogonic 10k, w 2005 8-9k to juz wysoka poprzeczka.... a pamietam jak za kazdym wyjsciem nowego bencha zaczynalo sie od 1-3k ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie benchamrki zbytnio nie ciągną :D

Mnie bardziej interesuje wydajność w grach, no ale ścigać się chyba każdy lubi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje przyszlosc. Jak bedzie wygladal ten watek ?

Abra kadabra

! bec !

o wlasnie tak - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=87367&hl=3dmark

 

Pozmieniajcie sobie tylko 5 na 6 i nazwy kart graf. :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie to Kaeres ujales! Tak bylo z kazdym nowym 3dmarkiem i nie widze czemu tym razem ma byc inaczej. Niedlugo wyjda nowe karty z nowa technologia, jeszcze wiekszym takowaniem, wieksza iloscia pamieci i Bóg jeden wie z jakimi jeszcze wodotryskami i zaczną podbijać wynik w 3Dmarku '06 czy '07 czy jakkolwiek sie bedzie nazywal.

 

Ja pamietam jak znajomy sie chwalil ze jego GF3Ti200 ma ponad 9000 ptk w 3D marku '01 a teraz wyniki sa juz rzedu 30tyś na nowym sprzecie a na tej karcie 3DMark '05 nawet sie nie odpali!

 

Dzisiaj zeby moc sie chwalić pełną płynnościa w marku '05 trzeba miec karte typu Gf7800GT, ale zeby pograc sobie w najnowsze goerki spokojnie wystarcza duuuuzo tansza 6600Gt czy podkrecona 6600 czy nawet starszy Radek9800PRO - nie ma co panikowac! Ludzie, ja przeszedlem Dooma3(1024x768 med) i gralem w Half-Life2(1280x1024 med) na Radku 9000PRO i na prawde dalo sie grac (nie, nie jestem fanem slide-show'ow).

 

Moim zdaniem nowy 3DMark oficialnie wyjdzie najwczesniej za jakies pol roku a wtedy juz raczej pojawia sie nowe uklady ktore sobie z nim poradza. Zanim pojawia sie gierki ktore beda mialy podobne wymagania minie jeszcze minimum rok jak nie wiecej i do tego czasu czesc osob pozmienia grafike na te nowa cacka a inni beda musieli ustawic sobie troche nizsza rozdzielczosc i srednie detale ale tez pograja i bedzie dobrze. Nowy 3DMark to nie zapowiedz armageddonu - świat sie na nim nie skonczy, obiecuje ;) Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och Kaeres troche ich bylo :D http://www.tomshardware.pl/graphic/2004122...ml#3d_mark_2005 Wynik powyzej 4k gwarantuje przekroczenie 11fps w najbardziej wymagajacym tescie :wink:

Ogolnie masz racje i nie ma co biadolic nowy mark musi byc wymagajacy ,bo zawsze taki byl i taki pozostanie...a jak widac era pojedynczej karty powoli sie konczy i do komfortowego grania jest potrzebne sli :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie w nowym 3dmarku na default jest 1280x1024 aa i af właczone B)

no oby, bo to juz najwyzszy czas... w takim trybie w Game2, malo ktora karta robila >10fps :D

btw: ja jestem ciekaw czy nowy 3dm ujawni jakies braki w architekturze, ktoregos z ukladow, tak jak to bylo swego czasu z seria fx. hdr, ps, vs, ss, moze byc ciekawie ;)

 

3dmark06 bedzie szybciej niz nam sie wydaje ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysłe że 1280x1024 będzie standardowym trybem. Mieli już taką rozdziałke wprowadzićw 3dm05, ale pomyślcie co by się wtedy działo :lol: .

 

PS Sprawdza sie kolejna zasada - gdy ktoś uzyska 20k w najnowszym 3dmarku, pojawia się kolejny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale co do tematu ma uzyskanie 40k w 3dm03 :D ? Jakby w 05 tyle zrobił to rozumiem :wink:

A tyle ma do tematu ze jak w '03 ma 40K to w '05 pewnie juz w okolicach 20 oscyluje. Dozuci jeszcze wieksza turbine, podbije te GTX'y do niebotycznych predkosci i bedzie te 20k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tyle ma do tematu ze jak w '03 ma 40K to w '05 pewnie juz w okolicach 20 oscyluje. Dozuci jeszcze wieksza turbine, podbije te GTX'y do niebotycznych predkosci i bedzie te 20k :)

moze je nawet w nadprzestrzen wyslac :) bez mocnego proca (czyt. >4giga a64) nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze powstanie cos dzieki czemu bedzie można obejżec wiekszość funkji które posiadają lub posaidać bedą nasze przyszłe grafy bo zanim zagramy w cos co te wszystkie bajery bedzie miało to pewnie kolejny 3dm bedize na horyzońcie

ps tez lubie 3dm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...