Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie 9.02 jest OK. W wersji 9.01 miałem za to wkurzające problemy ze startem - wszystko jakoś mozolnie chodziło. Zrobiłem więc tak: zachowałem swoje zakładki, wywaliłem Opere (profile wykasowałem ręcznie) następnie zainstalowałem ją od nowa i importowałem zakładki. Teraz Opercia chodzi jak żyleta.

 

A do wersji 9.02 dodali opcje Utwórz wyszukiwarkę :), już nie trzeba ręcznie edytować plików konfiguracyjnych by ją sobie dodać (nie wiem czy ta funkcja była w RC2, bo jej nie miałem).

 

P.S. Jak zarchiwizować pliki cookies? Zapisałem plik cookies.dat, ale po wgraniu go do nowo zainstalowanej wersji nie ma moich ciastek w menadżerze.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez stefanor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi jest problem z Operką. Działa dobrze dopuki nie zainstaluje się flasha. Próbowałem tego z internetu, jak i tego, który mam na dysku (prawdopodobnie ta sama wersja). Nigdy się z tym nie spotkałem. System nowy z SP2. Coś trzeba zaktualizować?

Błąd na obrazku nie pokazuje się na każdej stronie z flashem. Usunięcie go "rozwiązuje problem", tylko wtedy nie widać banerków. Nie mam pomysłów. U mnie ta sama wersja flasha i Opery 9.02 chodzi bezproblemowo :blink:

Dołączona grafika

 

 

edit

Już rozkminiłem. Okazało się, że kolega miał jakąś starą wersję Javy. Nawet nie wiedział skąd to ma. Zainstalowałem mu najnowszą i jest OK.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze zaczne od tego ze jedynie opera z oficjalnej strony dzialala mi poprawnie :| pozostale powodowaly blue screeny :/ Jednak teraz pojawil sie kolejny problem po np 12h działania przestaje mi otwierac strony wystarczy ja zamknac i uruchomic ponownie i juz wszystko sie kreci jednak mimowszystko zaczyna to byc denerwujace bo potrafi sie przydazy po mniejszym czasie :| ma ktos moze jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Da się jakoś włączyć by opera zapamiętywała słowa które wpisujemy np. w google? Firefox zapamietywał co bylo pomocne jezeli wpisujemy dane słowo czesto i nie trzeba go wpisywac w całości Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobic jesli hasło na stronke mam zapamiętane w menadżerze, a chciałbym odzyskac je. Dodam, że podczas wchodzenia na daną stronke Opera loguje mnie automatycznie? Patrzyłem adres: http://operawiki.info/SkryptoPrzyciski#odzyskajhaslo i gdy korzystam z tego przycisku pojawia sie inforamcja nastepująca: "There are no passwords in forms on this page.". Z czego wiadomo, że aby wejść na ta stronke nalezy wcześniej wpisac login i (szukane własnie) hasło? Dzięki jeśli ktoś zainteresuje się tym postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej wersji nie dziala video.google.pl ... imageshack dziala.....

EDIT: video.google.pl dziala... cos im na chwile padlo i sie wczytywac filmiki nie chcialy... nie dziala mi user.css i blokada flasha.. tzw byl tu opisany sposob zeby wlacac wszystko co jest we flashu po kliknieciu na napis flash.... w nowej wersji to nie dziala.. i przez to ta przegladarka odpada u mnie..

EDIT2: jk stworzyc sobie wyszukiwarke allegro w pasku? bo ni cholery mi to nie dziala...

EDIT3: poradzilem sobie z allegro... ustawilem ta wyszukiwarke jako glowna... nastepnie dodalem nowa w pasek jako google... i dziala

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam dziwny problem z Operą 9.02. Mam zainstalowaną wtyczkę do Flash geta, która dodaje do menu kontekstowego opery opcje ściągnij przy pomocy flash geta. Problem w tym że co jakiś czas te wpisy się dublują. Wygląda to tak:

Dołączona grafika

Wiem, że można to usunąć ręcznie modyfikując plik standard_menu.ini ale nie chce mi się tego robić zbyt często. Jak (lub czy) można to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest u licha ?? Pierwszy raz coś takiego widzę odkąd użyuwam operę...a poza tym czasami z nikąd włączają mi się jakieś reklamy głosowe...po angielsku...czyżby java ??

to efekt działania skryptu javascript, w miejscu napisu powinien być obrazek np śnieżynki, ale coś nie wyszyło i obrazek nie został załadowany i wyświetlony :D Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...