Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie kręcą się tak samo, bo to referencyjna karta nVidia - tylko producenci dają naklejkę na chłodzenie i tyle. Cenowo różnią się z względu na dodatki do karty. A na labie coś im to o/c cieńko wyszło - ja miałem w pełni stabilne 535/1330MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie kreca sie tak samo!!! Moja kreci sie jak w opisie ale karta od kupla dzis ja kupil Galaxy kreci sie juz na rdzeniu tlyko 490, choc pamieci ida niezle 1290MHz.

Te pamięci na Galaxy mają za mało V i powyżej pewnej granicy - u mnie było to 1280MHz wynik tylko spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK: mógłbyś sprawdzić, czy da się regulować napięcie na GPU poprzez bios tak jak to ma miejsce np. w 6600??

Kart obecnie nie mam - dostawca sprzętu do testów nie jest tak dobry i mi nie zostawia sprzętu po testach. Ale bardzo prawdopodobne, że na święta znowu będe je miał i tym samym sprawdzę czy mają aktywną tablicę napięć.

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albatron podał 350/1000(czyli napewno nv40 12p/5v/12ropów i możliwe odblokowanie dodatkowych potoków) a XFI podał specyfikacje 425/1000 , no i komu wierzyć , 6800gs pci-express(12p/5v/8ropów)

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale bardziej wierze Albatronowi, zresztą na bank chcą sprzedać resztki chipów i będzie na NV40. Więc o o/c można zapomnieć. Dostaniemy kartę pokroju GT jeżeli odblokujemy potoki...

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec wersji AGP imho nie oplaca sie zbytnio kupowac.

pci-e wersja na allegro mozna juz kupic za 770zl? baaa, w sklepach takie chodza po minimum 850zl i wiecej.

spogladalem do overclockers.co.uk i tam maja XFX na AGP, 180 funtow - b. drogo.

w niemczech kosztuja chyba ~250 euro? a wiec jakie ceny beda w polsce......zzzzzzzzzz

 

 

pozostaje chyba tylko:

- sprzedaz obecnej plyty na nF3

- sprzedaz karty na AGP

- kupno budzetowego DFI Infinity na nF4

- kupno 6800GS na allegro

 

do takiego interesu nalezy dolozyc kolo 300/400zl

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec wersji AGP imho nie oplaca sie zbytnio kupowac.

pci-e wersja na allegro mozna juz kupic za 770zl? baaa, w sklepach takie chodza po minimum 850zl i wiecej.

spogladalem do overclockers.co.uk i tam maja XFX na AGP, 180 funtow - b. drogo.

w niemczech kosztuja chyba ~250 euro? a wiec jakie ceny beda w polsce......zzzzzzzzzz

pozostaje chyba tylko:

- sprzedaz obecnej plyty na nF3

- sprzedaz karty na AGP

- kupno budzetowego DFI Infinity na nF4

- kupno 6800GS na allegro

 

do takiego interesu nalezy dolozyc kolo 300/400zl

Ta, jeszcze znaleźć kupca na starszy sprzęt i dużo roboty, czekania itd :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ceny narazie

sa wygorowane bo to swojego RODZAJU nowosc ;-)

Poczekajmy jak po nowym Roku Wejda te karty do Sklepow i stana sie ogolnie dostepne - bo teraz to sobie mozna gdybac ...

 

Nie ma co panikowac - karty na AGP beda jeszcze przez dobry kawalek czasu produkowane i kupowane przez uzytkownikow - poniewaz jakby nie bylo AGP jest nadal "BARDZIEJ dostepne i popularne" i producenci nie moga sobie pozwolic w obecnej chwili na "olanie" Agp ...

 

tak wiec Lajt - bedzie dobrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą kartę od Gigabyte :) (ESC) i kręci się a jak :) za pierwszym podejściem 525/1200 tak na początek, głośność no cóż słychać ale to raczej nie do uniknięcia.

Po tym lekkim OC wynik 6120 3Dmarków 2005 na A64 2400MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rork

 

Stań na szczeblu prawdziwego overclockera i podkręć ją coś więcej i napisz jeszcze coś ogólnie o niej (moze jakieś foto?)

 

zastanawiam się nad tym gigusiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...