Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy da sie odblokować jakieś potoki :D

standardowo jest tylko 12 :P

Ogólnie to przesiadając się z GF 6600 GT Extreme zauważyłem tylko zmianę w temperaturze rdzenia i już mi się artefakty nie pokazują.

Ale nadal nie umiem z niej wydusić wiekszej ilości potoków :mur: ...jak wiecie jak można to zrobić to piszcie cos na ten temat.

Pzdr 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da sie odblokować jakieś potoki :D

standardowo jest tylko 12 :P

Ogólnie to przesiadając się z GF 6600 GT Extreme zauważyłem tylko zmianę w temperaturze rdzenia i już mi się artefakty nie pokazują.

Ale nadal nie umiem z niej wydusić wiekszej ilości potoków :mur: ...jak wiecie jak można to zrobić to piszcie cos na ten temat.

Pzdr 4 all

Czytaj co pisałem w tym temacie :mur: Nie da się odblokować w wersji na PCI-Express potoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chłodzenie firmy Arctic Cooling to daruj sobie...badziewie nic nie warte, przynajmniej jeśli chodzi o te do 6600 GT, wogóle to jak podłączyłem to było gorzej niż na wiatraczku fabrycznym do Leadtek-a :(

Oddałem go przy zamianie karty na 6800GS... za free...

NIE POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam się pytał o O/C 6800 GS - 520 wykręciłem na rdzeniu i pamięci bez problemu pracowały na około 630 MHz - w teście nieco zaniżyłem taktowania by nie były one tak wyżyłowane - w końcu nie każda sztuka się tak będzie podkręcać.

 

na PCi-E odblokować potoków oczywiście nie mozna

na AGP - zobaczymy - jesli będzie to NV40 - to kto wie - ale pobór prądu będzie całkiem spory.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie vr-zone jest opisany sposób zrobienia vmoda na gpu i pamięciu.Na chłodzeniu Zalmana udało podkręcić się rdzeń do 650 a pamięci na 1450 Mhz.Wynik w 3D Mark 2005 to 7800 punktów a w 3D Mark 2003 troszkę ponad 17000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie vr-zone jest opisany sposób zrobienia vmoda na gpu i pamięciu.Na chłodzeniu Zalmana udało podkręcić się rdzeń do 650 a pamięci na 1450 Mhz.Wynik w 3D Mark 2005 to 7800 punktów a w 3D Mark 2003 troszkę ponad 17000.

Bylo na poprzedniej stronie :-| chyba nie czytales tak okrutnie dlugiego watku :? pozdrawiam Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny test 6800GS.

Po nowym roku ta karta jest moja.

No chyba, że dziadki sypną kasą to będę miał x1800XL :lol2:

 

Myślę, że teraz 6800GS jest bardzo dobrą kartą.

Wydajność stadardowo na poziomie 6800GT, a po O/C mamy 6800Ultra.

A karta ma potencjał, czego jest przykładem link parę postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze-widać ceny lecą na łeb na szyję (..no chyba że ten Gigabyte to wyjątek..)...Niedawno GF6800GS kosztował powyzej 1000 zł a teraz już można dostać go za 770 zeta!!!! Jestem tylko ciekaw czy wszystkie GF-y 6800GS kręcą się do 500-520 mhz na GPU....

 

A oto link...

http://www.esc.pl/product_info.php?product...ebbbd109701ce7c

 

 

PS. Szkoda że nie mam PCI-E :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...