Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

...........

skoro przedstawiciele cryteka twierdzili ze wczesna wersja widziana na demach byly odpalane na zwyklym a64 3500+ czyli odpowiednik w grach p4 3.7 ghz bez cudowania w 2 rdzenie to chyba crytek i jego przedstawiciele wiedza lepiej niz czyjes widzimisie

Tym razem się z Tobą zgodzę wyjątkowo, bo te wymagania ze stronki nie mają żadnego ładu i składu, na co także sideband zwrócił uwagę z tymi rekomendowanymi kartami dx9 na vista z dx10. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no da się zrobić tak, że będzie mniej :D wystarczy trochę %%%% :D

Wtedy jest efekt bloom'a :D

 

A w tego screena co podal Nierealny nie wierze. Za pieknie to wszystko wyglada by bylo prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

coś słabe textury z tej lewej strony :)

heh slabe twoj 6800gs i tak bedzie wyl z bolu, dogorywajac w agonii :lol2:

pozatym to tylko screenshot :mur:

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to tylko skriny. W realu (czyli w grze :P) może już to tak 'realnie' nie wyglądać

 

Te pod nazwa Crysis lepiej wygladaja niz te rzeczywiste. Klimatyczniejsze i wogole :D

Ta. Wszystko tutaj ładniej (niż w realu) wygląda. Można sie nawet podniecić wyglądem smietnika czy czegokolowiek co w realu wygląda syfiaście :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja jestem juz fanem tej gry prawie jak TR'a i HL :D Zasysamy :)

a moim fanem też kiedyś będziesz :lol2: ?

 

A tak na poważnie to oni nam psują zabawe :/ wyjdzie Crisis i potem dłuugo nic mu nie podskoczy i gry będą musiały być oceniane tak 1;2;3;4;5;6;7;8;9;Ocena Hydr'a; Poziom Crisis'a :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL-a bedzie ciezko przebic ale patrzac na to co widzialem na wszystkich 5 filmikach jakie wyszly (podobno jest znacznie wiecej,ale 5 znam) oraz tych screenach to widac,ze ta gra ma olbrzymia szanse.Niestety wymagania pomimo,ze napewno wiekszosc z tego forum pogra beda na start potezne,ale mowie - i tak kazdy z Was sobie pogra,ale co maja powiedziec ludzie z Polski z poza Pure PC :P gdzie srednia nowo kupionych komputerow to Plyta gigabyte K8NS,512 ram,sempron 2500 i radeon 9550? Wogole to srednia ogolna jest znacznie nizsza - tutaj patrz Athlon 2000,512 ram i Radeon 9200SE,nie przesadza?? NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Masakra jednym słowem :blink:

Po tym co zobaczyłem już się nie moge doczekać chociażby demka.

Ehhh... Fajne, ale takie... "plastik is fantastik" jak dla mnie. Jesli fabula sprowadzi sie to "obron ludzkosc przed najezdzcami z kosmosu i szalonym naukowcem" to ja pewnie podziekuje. Pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Fajne, ale takie... "plastik is fantastik" jak dla mnie. Jesli fabula sprowadzi sie to "obron ludzkosc przed najezdzcami z kosmosu i szalonym naukowcem" to ja pewnie podziekuje. Pozyjemy, zobaczymy.

Co do fabuly to pewnie masz racje,ze troszq banalna, ale jesli chodzi o pierwsza czesc zdania to wydaje mi sie,ze nie dopuszczasz mysli,ze takiej grafiki nie widziales nawet w reklamach gier na PS3 czyli jednym slowem (czy tam zdaniem :P) takiej grafiki nie widziales na oczy :P Nawet co co widzialem w trailerze najnowszej Mohy nie jest az tak ladne i realistyczne (w sensie widokowym nie fabularnym oczywiscie :)) jak w Crysisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trailery z silnika Surce rownierz poobrywaly nam szczeny. A dopiero po 2 latach pozniej mamy taka grafe w grze na tym silniku.

Wiec pokazy pokazami, a rzeczywistosc to zweryfikuje.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...