Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już w TDU już prawie pół roku i dużo już widziałem cudów w tej grze ale takiego jeszcze nie.

 

Wgrałem sobie stery 158.27 i poustawiałem w sterach:

Anizo x16 i wysoka jakość.

W grze 1280x1024, AAx4, bez HDR i wszystko na High.

i teraz mam w mieście 60-70FPS a za miastem 80-90-100FPS.

 

Natomiast gdy dam takie ustawienia:

 

Anizo x16 i wysoka jakość.

W grze 1024x768, AAx4, HDR i wszystko na High.

mam tak samo jak w pierwszym w mieście 60-70FPS a za miastem 80-90-100FPS.

 

Wcześniej gdy ustawiłem AAx4 w sterach a nie w grze to miałem w mieście 45FPS. Najlepsze, że już kiedyś taką akcję robiłem ale nie było takiego rezultatu, a teraz nie wiem jakim cudem jest :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może skąd wziąć dodatkowe samochody takie jak np. RUF-y ?

( i czy już są? bo nie jestem za bardzo zorientowany w tym temacie :P)

 

Parę moich fotek które napstrykałem w TDU:

 

 

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może skąd wziąć dodatkowe samochody takie jak np. RUF-y ?

( i czy już są? bo nie jestem za bardzo zorientowany w tym temacie :P)

 

Parę moich fotek które napstrykałem w TDU:

na dole forum masz wyszukiwarke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedy juz mam gre, i kiedy juz sie zarejestrowalem na gamespy, mam problem :|.

 

Chce zalogowac sie do profilu online, i wyskakuje mi takie cus?

 

Dołączona grafika

 

Wylaczony firewall, i zapora, net oczywiscie dziala.

 

O co chodzi? :mur:

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow musze was prosic o pomoc.

Znalazlem troche czasu zeby pograc sobie w ta gre. Przeszlem juz 39% gry, mam staus experta - 395 punkty i praktycznie nic dalej sie nie dzieje. Nie ma nowych wyscigow. Co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow musze was prosic o pomoc.

Znalazlem troche czasu zeby pograc sobie w ta gre. Przeszlem juz 39% gry, mam staus experta - 395 punkty i praktycznie nic dalej sie nie dzieje. Nie ma nowych wyscigow. Co robic ?

kupujesz premiowane punktami samochody? np masz 3 ferrari, 3 lambo? kupujesz premiowane punktami ubrania? odkrywaj wszystkie drogi jesli tez jeszcze nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow musze was prosic o pomoc.

Znalazlem troche czasu zeby pograc sobie w ta gre. Przeszlem juz 39% gry, mam staus experta - 395 punkty i praktycznie nic dalej sie nie dzieje. Nie ma nowych wyscigow. Co robic ?

Po pierwsze to przeszedłem!! A po drugie, popatrz w zakładce postęp w grze ile czego ci jeszcze brakuje. Kupuj wszystkie samochody, ubrania, domy itp itd Wszystko jest napisane, wystarczy poprzeglądać menu.

LLC czym tak tweakujesz gre ?

Nie tweakuje tylko cheat'uje. :mur: Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kto mi pomoze?

 

A ja kiedy juz mam gre, i kiedy juz sie zarejestrowalem na gamespy, mam problem :|.

 

Chce zalogowac sie do profilu online, i wyskakuje mi takie cus?

 

Dołączona grafika

 

Wylaczony firewall, i zapora, net oczywiscie dziala.

 

O co chodzi? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLC czym tak tweakujesz gre ?

A zassałem sobie trainera przydaje się w freeridach jak masz wolny wózek a bardzo chcesz nim śmigać ale niestety zostajesz przy tym daleko daleko z tyłu... wtedy wciskasz F5 i śmigasz 700km/h i dołączasz do grupy. Ogólnie trainer fajny można urozmaicić sobie grę i pozwiedzać niedostępne zakątki wyspy. Niestety są debile co takie trainery wykorzystują w wyściagch i później mamy efekty w grach rankingowych gdzie przejechanie całej wyspy zajmuje im kilkadziesiąt sekund :( Mam nadzieję, że po wyjściu patcha znikną takie kwiatki.

 

Wczoraj zaliczyłem chyba wszystkie freeridy, po 23 śmigaliśmy z jakimś Janos'em z Włoch i qqrydzą, później dołączył Mumin i Miazga... ale nie długo razem pojeździliśmy.... :) qqrydza :) Ostatecznie śmigaliśmy po Oahu z Mumin'em, po drodze nawet kupił sobie chatę na "dachu świata" :)

 

A ja kiedy juz mam gre, i kiedy juz sie zarejestrowalem na gamespy, mam problem :|.

Chce zalogowac sie do profilu online, i wyskakuje mi takie cus?

Wylaczony firewall, i zapora, net oczywiscie dziala.

O co chodzi? :mur:

Czy kto mi pomoze?

Ubiję Cię, nie cytuj obrazków!!!

 

Gra nie lubi nicków z "_" - podkreślnikiem.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlatego się dziwiłem czemu jadać 400 McLarenem tak mnie wyprzedzasz

Hehehe, to już lepsze jaja były jak kolesia w Koeningsegg'u jadącym 460 km/h jak gdy niby nic spokojnie wyprzedzałem Saturnikiem Sky'em albo Golfem :) Jestem ciekawy jak wyglądała jego mina :) LOL

 

PS. Przy 700km/h motor fajnie wygląda, jest tak obniżony jakbym prawie po ziemi kolanami jechał.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, moja gra jakoś sie nie oburzyła i mam nick Miazga82_PPC ;)

To zależy kiedy go założyłeś. Ja też w becie miałem z podkreślnikiem Keymai_LCC ale w oryginale polskim już nie szło go odpalić. Jak zmieniłem na LCC-Keymai to odpaliło bez problemów. Oczywiście nie mówię, że może o to chodzić u @st1ch ale warto spróbować. Ta gra cuda potrafi z kompem zrobić, nawet rozładować baterie w klawie albo wyłaczyć rozrusznik serca u mojej Babci :) Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...