Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wezcie powiedzcie mi o co chodzi z tym kluczem, bo jakis czas nie sledzilem rozwoju sytuacji... :)

W TDU dalej tylko mozna pogierzyc na oryginale, na bete serwy pozamykane ostatecznie ?

To przesledz. Dzieju mial keya do oddania za free. W TDU tylko na orginale pograsz. Z bety save nie dzialaja na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj wszystkie sejwy posypały i chyba poczekam do patcha żeby se pograć :(

Straciłem klub (mój własny), jeden dom, furki ktore odstawiłem znowu są do odstawienia :( i wogóle się popie...ło.

Chyba się przejadę do tych ........... z CDP że teakie coś sprzedają!!!!!!!!!!!!!! Jestem wściekły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza jazda i nowy nabytek :)

 

hmm kupiłem dziś slk 55 od kogos za 90 tys kasa poszla a auta nie ma :mur: tez to powinni naprawic

post-124959-1176583034_thumb.jpg

post-124959-1176583048_thumb.jpg

post-124959-1176583061_thumb.jpg

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś się niedobrego dzieje. Jedzie grupa ośmioosobowa... jedzie... jedzie... i jedzie... a tu nagle pstryk... i jadą dwie osoby. Resztę odłączyło.

 

Powoli staje się to irytujące.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Jakieś skojarzenia?

;)

 

Szkoda, że po zmianie na jpg'i traci się na jakości ale to osobny rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może następnym razem się ścigamy czymś jak chrystler 300c i Mercedes CLS bo to praktycznie nie skręca.

 

A robiliście już własne wyzwania do Diner? Strata hajsu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj wszystkie sejwy posypały i chyba poczekam do patcha żeby se pograć :(

Straciłem klub (mój własny), jeden dom, furki ktore odstawiłem znowu są do odstawienia :( i wogóle się popie...ło.

Chyba się przejadę do tych ........... z CDP że teakie coś sprzedają!!!!!!!!!!!!!! Jestem wściekły :(

Dlatego trzeba robic kopie save. Ja robie zawsze przed wejsciem do gry i po wejsciu. Tez mi sie posypal kiedys save i dlatego teraz mam nauczke.. o ktorej zreszta pisalem wiele razy tutaj :]

 

Nie wiem czy zauwazyliscie ale na ppcteam.xt.pl zostal stworzony dzial Album Zdjec gdzie mozecie wrzucac swoje screeny, photo z gry ktore nastepnie sa oceniane przez innych uzytkownikow :) Jest on jeszcze w trakcie dopracowywania ale mimo to funkcjonalny :) (trzeba poprawic znak wodny bo za bardzo sie rzuca w oczy)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było miło pojeździć dzisiejszej nocy.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Ponad 30 innych screen'ów poszło do kosza. Następnym razem będę się bardziej skupiał na jeździe bo czasami wciskanie kilku klawiszy jednocześnie nie wychodziło mi na dobre.

 

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba robic kopie save. Ja robie zawsze przed wejsciem do gry i po wejsciu. Tez mi sie posypal kiedys save i dlatego teraz mam nauczke.. o ktorej zreszta pisalem wiele razy tutaj :]

 

Nie wiem czy zauwazyliscie ale na ppcteam.xt.pl zostal stworzony dzial Album Zdjec gdzie mozecie wrzucac swoje screeny, photo z gry ktore nastepnie sa oceniane przez innych uzytkownikow :) Jest on jeszcze w trakcie dopracowywania ale mimo to funkcjonalny :) (trzeba poprawic znak wodny bo za bardzo sie rzuca w oczy)

 

Oczywiście że miałem backup sejwu, ale robiony dzień wcześniej i niestety straciłem ok 12% gry (byłem ekspertem teraz jestem zawodowcem) kumpli online i z 6 samochodów :(

 

To co się dzieję z sejwami to jest wina online - w becie (nie maiłem online) nic takiego nie miało u mnie miejsca.

Z takim błędem nie powinni wypuszczać GRY - za to się należą cięgi ATARI i EDEN GAMES!!!!!!!!!!!!!!

 

Poczekamy do maja i zainstalujemy patcha - oficjalnie ma się pojawić w maju :(

 

Jeszcze takie pytanko - czy na ppcteam.woox.pl będą obowiązywały te same loginy co tutaj czy trzeba sobie nowe konto założyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanko - czy na ppcteam.woox.pl będą obowiązywały te same loginy co tutaj czy trzeba sobie nowe konto założyć??

Trzeba nowe oczywiście ale dobrze by było aby nick był taki jak w grze albo tutaj na purepc.

post-21994-1176628058_thumb.jpg post-21994-1176628105_thumb.jpg post-21994-1176628221_thumb.jpg

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi licytacjami samochodów w grze? Jak widzę to większość cen to sumy bajońskie. Sam wystawiłem samochód i jakoś nadal nie mam sprzedanego auta. :angry: Jak słyszałem od znajomego to podobno po jakimś czasie (ale zdecydowanie krótszym od tego co ja oczekuję) automatycznie furka się sprzedaje. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi licytacjami samochodów w grze? Jak widzę to większość cen to sumy bajońskie. Sam wystawiłem samochód i jakoś nadal nie mam sprzedanego auta. :angry: Jak słyszałem od znajomego to podobno po jakimś czasie (ale zdecydowanie krótszym od tego co ja oczekuję) automatycznie furka się sprzedaje. <_<

Tak dlatego większość oszukuje i zarabia sobie w taki sposób 9 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty na screenach to ja :) Miło teraz popatrzeć na wspólne fote z resztą team'u i free ride syci...i...i na tym koniec jeśli chodzi o multi :/

 

Żadnego wspólnego wyścigu nie dało sie zorganizować :( ,nie to że niewiem jak, team1 też miał z tym problemy...pacz, pacz, pacz

 

Wieczorem replay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty na screenach to ja :) Miło teraz popatrzeć na wspólne fote z resztą team'u i free ride syci...i...i na tym koniec jeśli chodzi o multi :/

 

Żadnego wspólnego wyścigu nie dało sie zorganizować :( ,nie to że niewiem jak, team1 też miał z tym problemy...pacz, pacz, pacz

 

Wieczorem replay :)

Był wyścig ale nie w klubie. Tak na marginesie to wyłączajcie kolizje bo jak ktoś przed tobą ma laga to możesz nagle się na nim zatrzymać nie mówiąc, że wczoraj startowałem i walnełem w tył kogoś bo miał laga i stał na starcie a za chwilę już był 30m z przodu. A no i o spychaniu nie wspomne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego wspólnego wyścigu nie dało sie zorganizować :( ,nie to że niewiem jak, team1 też miał z tym problemy...pacz, pacz, pacz

Był wyścig ale nie w klubie.

No dokładnie, wyścig zrobiliśmy, ale nie w klubie. Pare osob miało problemy z dołączeniem, wiec zrobiliśmy pare rundek we czterech, wypędzając przy tym gości nieproszonych ;) Cały klub to jedna wielka porażka jeśli chodzi o organizacje wyścigow wewnątrz- jak i pozaklubowych. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego autosprzedawania to powinni zrobić tak, że np. jeśli samochód przez tydzień się nie sprzeda to dostawałoby się wiadomośc z propozycją sprzedazy za ok 75%, można by było przyjąć, a jak nie to samochód mógłby czekać na kupca do usranej śmierci :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem juz, ze moj komp ssie i w podanej ponizej konfiguracji nie pociagnie sensownie TDU.

 

Obecny komp:

Athlon 2400+

1GB Ram 400MHz

GF 6800xt

 

Mam mozliwosc kupna GECUBE RADEON X1950PRO 256MB 256BIT AGP za 600zl. Myslicie, ze warto? Uciagnie to to TDU chocby w 1024x768 w HIGH?

 

Kompa mialem w planie wymienic pod koniec roku, no ale przeciez w cos do tego czasu trzeba grac :wink: Czekam na wszelkie sugestie. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...