Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tez kupiłem TDU i byłbym chętny do klubu. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko;). Tak czytam i widzę, że nie ma już miejsc w teamie nr 1, więc może ktoś z bardziej doświadczonych tu graczy założyłby drugi team i pomógł w prowadzeniu go (przynajmniej na jakiś czas)?

 

Oczywiście to tylko taka mała sugestia;).

Klub numer jeden jest pelen, 16 czlonkow. Jutro podam pelna liste. Poczytaj temat i nasze forum ppcteam.xt.pl a bedziesz wiedzial.

 

Pokazuje mi, że mogę mieć problem z kartą sieciową, albo w innym przypadku problem z loginem. Mam firewalla ale jest zaznaczone w nim udostępnianie sieci dla gry, natomiast jeśli chodzi o drugi to za bardzo nie rozumię tego komunikatu, gdyż na w/w stronce mogę się spokojnie logować.

Wylacz w ogole firewalla i sprawdz.

 

Nie mam pojecia jak was znalezc :/ nie znam waszych nick name-ow :) jestem pod latarnia posiedze sobie tam jakis czas moze akurat na kogos trafie :)

 

ps.jak ktos ma liste ludzi z ppc niech napisze

 

stukne sobie transporcik i bede pod latarnia

Liste masz w FAQ i na ppcteam.xt.pl.

 

czy ktoś może popędza swoją fure taką kierownicą - WingMan Formula Force GP / ni cholxxxxxx nie moge włączyć trzęsionki / nie rozpoznaje kiery nic a nic

Ja mam. Stery zainstalowane z plytki. v.4.40... i problemow nie widze u siebie.

 

Tak szczerze... Nie nudzi się Wam to ? Nadal zastanawiam się nad kupnem tej gry...

Nie nudzi sie.

 

Wiecie co zauwazylem? Wy jakies dziwne zboczenie macie... ciagle mnie od tylu walicie xD Uzywajcie troche hamulca xD

THX za gre i do jutra ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mialem czym ale zeby zerbac wieksza ekipe to trzeba mniec farta. Ogolnie multiplayer jest zwalony, jesli tego nie poprawia to sie pochlastam. Paranoja zeby na mapie bylo widac innych graczy, a w samej grze juz nie ma nikogo. Takim sposobem to w sumie dobre 30 minut pod latarnia stalem i ciezko bylo kogos spotkac. Od wielkiego dzwonu ktos sie pojawil, aby za chwile znowu zniknac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mialem czym ale zeby zerbac wieksza ekipe to trzeba mniec farta. Ogolnie multiplayer jest zwalony, jesli tego nie poprawia to sie pochlastam. Paranoja zeby na mapie bylo widac innych graczy, a w samej grze juz nie ma nikogo. Takim sposobem to w sumie dobre 30 minut pod latarnia stalem i ciezko bylo kogos spotkac. Od wielkiego dzwonu ktos sie pojawil, aby za chwile znowu zniknac :(

Robisz tak... wchodzisz na mapę jeśli chcesz to wybierasz filtry, oddalasz na widok całej mapy gdy już się jacyś pojawiają to przybliżasz na kawałek mapy gdzie chcesz się teleportować, czekasz chwilę jeżeli ktoś jest to najlepiej chwilę poczekać aż na mapie się odświeży (mrugnięcie wtedy jest i często zmiana pozycji gdy ktoś się porusza). Ja tak robie i praktycznie zawsze od razu wchodzę połączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mialem czym ale zeby zerbac wieksza ekipe to trzeba mniec farta. Ogolnie multiplayer jest zwalony, jesli tego nie poprawia to sie pochlastam. Paranoja zeby na mapie bylo widac innych graczy, a w samej grze juz nie ma nikogo. Takim sposobem to w sumie dobre 30 minut pod latarnia stalem i ciezko bylo kogos spotkac. Od wielkiego dzwonu ktos sie pojawil, aby za chwile znowu zniknac :(

A ja z kolei zauwazylem, ze teleportujac sie w jakies miejsce, gdzie na mapie bylo widac ikonki innych graczy, trzeba poczekac pare sekund (15-30), az pojawia sie we wlasciwej grze, tj. na asfalcie przed Twoja bryczka :]

Przedwczoraj jak stalem na parkingu, o magicznej godzinie 22.oo zjawilo sie kilka osob stad, w jednej chwili. Tak wiec albo mam kosmicznego farta, albo jakos ta gra dziala ;]

 

Swoja droga ciekawe, czy jest jakis algorytm dobierania graczy w multiplayerze, np. na podstawie IP i ich lokalizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mialem czym ale zeby zerbac wieksza ekipe to trzeba mniec farta. Ogolnie multiplayer jest zwalony, jesli tego nie poprawia to sie pochlastam. Paranoja zeby na mapie bylo widac innych graczy, a w samej grze juz nie ma nikogo. Takim sposobem to w sumie dobre 30 minut pod latarnia stalem i ciezko bylo kogos spotkac. Od wielkiego dzwonu ktos sie pojawil, aby za chwile znowu zniknac :(

Piszemy o tym problemie od kilkundziesieciu stron tutaj :P Narazie nie idzie nic z tym zrobic. Kluby takze dzialaja jak chca... wyscigu ni cholery nie udalo sie nam zrobic.

 

Robisz tak... wchodzisz na mapę jeśli chcesz to wybierasz filtry, oddalasz na widok całej mapy gdy już się jacyś pojawiają to przybliżasz na kawałek mapy gdzie chcesz się teleportować, czekasz chwilę jeżeli ktoś jest to najlepiej chwilę poczekać aż na mapie się odświeży (mrugnięcie wtedy jest i często zmiana pozycji gdy ktoś się porusza). Ja tak robie i praktycznie zawsze od razu wchodzę połączony.

Standardowy sposob.. jednak nie zawsze niestety laczy za pierwszym razem. Pare dni temu klikalem 15 min i dalem sobie spoqj :)

 

A teraz ide spac i zyczcie mi dobranoc : ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

wczoraj razem jechalismy kawal za Devem potem pioorek i ktos jeszcze jechali pierwsi ja za nimi a potem sie zgubilem :oops:

najgorsze bylo to ze widzialem was na mapie ale najpierw gra mi twierdzila road closed a potem jak juz moglem sie przylaczyc to kliknalem na ktoregos z was,zawsze mnie przenioslo w dane miejsce ale nikogo tam nie bylo a czekalem za kazdym razem z minute jestli nie dociagnie danych :mad: da sie jakos pisac w tej grze danemu graczowi na mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie można dostać(konkretnie w jakim salonie) samochód z klasy G?

Do wyścigu w okół krateru potrzebuję.

hmmm...w salonie piękności? Polecam trabanta, a jak jesteś bardziej kasiasty watburga zarąbiste klasyki prawie jak muscle car'y FAQ :mur:

 

Już sobie pogrywam od jakiegoś czasu w TDU i tak sobie jeżdżąc tu i tam podziwiając widoczki i rozkoszując się świetnym jak na arcade modelem jazdy, dziękuję Bogu, że gra nie wyszła kiedy pisałem dyplom :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 12.04. w olsztynskim a i byc moze reszczie MM TDU bedzie za 79pln a do stalkera za 79pln daja jakiegos gryzonia gratis :)

Ta, zebys przypadkiem nie kupil za tyle. Wlasnie wrocilem i dowiedzialem sie ze promocje i tak sa od piatku. W sumie juz od 3 dni mnie korci , ale postaram sie jeszcze wytrzymac bo w koncu zawsze sie cos oszczedzi na browar :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czytalem troche ten watek, ale doszedlem do 30 strony i wymiekłem wiec pisze nowy post, otoz mam taki problem...

 

probuje zagrac w TDU ale nie mam internetu i chce grac offline, i problem mam taki, ze nie zapisuje mi profili, moge stworzyc wiele profili, na kazdym troche pojezdzic, zeby gra zapisala sie sama, wychodze z gry, i po ponownym właczeniu znowu jest czyste konto, bez zadnych profili... wie ktos moze jak temu zaradzic?? probowalem nawet ten wasz klucz z forum: GQH5-7W72-DW3Y-VNE6 ktory jest do trybu off-line specjalnie ale nic nie dziala...

 

prosze, pomozcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest klucz z wersji beta z tego co pamietam wiec jak chcesz na nim grac w pelna wersje? Klucz masz podany w instrukcji i na nim grasz. Nie zapisuje profili powiadasz... no to jedyne co Ci zostaje to postawienie systemu od poczatku.. a jezeli nie pomorze to mozesz odlozyc gre na polke i czekac na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zebys przypadkiem nie kupil za tyle. Wlasnie wrocilem i dowiedzialem sie ze promocje i tak sa od piatku. W sumie juz od 3 dni mnie korci , ale postaram sie jeszcze wytrzymac bo w koncu zawsze sie cos oszczedzi na browar :P

to czemu te losie pisza, ze oferta wazna od 12.04.2007 ? :|

 

btw. kumpel mowi, ze pod MM ustawila sie jakas ciezarowka PS3 :> widziales cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu te losie pisza, ze oferta wazna od 12.04.2007 ? :|

 

btw. kumpel mowi, ze pod MM ustawila sie jakas ciezarowka PS3 :> widziales cos takiego?

No niestety, dzisiejsza cena to 90ziko. Chociaz bylem z samego rana i moze jeszcze nei zdazyli zmienic ceny :lol:

 

Pewnie ze widzialem. Nawet bylem w srodku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czytalem troche ten watek, ale doszedlem do 30 strony i wymiekłem wiec pisze nowy post, otoz mam taki problem...

 

probuje zagrac w TDU ale nie mam internetu i chce grac offline, i problem mam taki, ze nie zapisuje mi profili, moge stworzyc wiele profili, na kazdym troche pojezdzic, zeby gra zapisala sie sama, wychodze z gry, i po ponownym właczeniu znowu jest czyste konto, bez zadnych profili... wie ktos moze jak temu zaradzic?? probowalem nawet ten wasz klucz z forum: GQH5-7W72-DW3Y-VNE6 ktory jest do trybu off-line specjalnie ale nic nie dziala...

 

prosze, pomozcie...

Profile nie zapisują się, jeśli się ma w innym miejscu niz domyslne Moje Dokumenty - męczyłem się z tym kilka dni az to odkryłem (u mnie My Documents są bezpośrednio na D:). Na czas grania niestety trzeba Moje Dokumenty przestawić w defaultowe miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profile nie zapisują się, jeśli się ma w innym miejscu niz domyslne Moje Dokumenty - męczyłem się z tym kilka dni az to odkryłem (u mnie My Documents są bezpośrednio na D:). Na czas grania niestety trzeba Moje Dokumenty przestawić w defaultowe miejsce...

Ja mam Moje Dokumenty na innej partycji niż systemowa i wszystko działa jak trzeba. To pewnie można ustawić na sto sposobów by były prawidłowo rozpoznawane, a jednym z nich jest użycie TweakUI. Zakładka My Computer -> Special Folders.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Moje Dokumenty na innej partycji niż systemowa i wszystko działa jak trzeba. To pewnie można ustawić na sto sposobów by były prawidłowo rozpoznawane, a jednym z nich jest użycie TweakUI. Zakładka My Computer -> Special Folders.

 

no ja wlasnie za pomoca tweauui mam pozmieniane foldery, i zadna gra nie ma z tym problemow... tylko ten TDU... jak przestawie mydocs na defaultowe, to dzialaja save'y, ale jak mam przeniesione na inny dysk to ni hu hu...

 

nie wiecie jak zmusic gre zeby widziala save na innej lokalizacji mydocs ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bull shit [; Niestety sie powtarzam ale majac dokumenty na daaalekiej partycji [; wszystko smiga jak talala. Kupuje jak wyjdzie powazna latka umozliwiajaca gre via siec. ;]]]]]]]]]]]]

Zgadzam sie. Ja mam moje dokumenty na innej partycji pod inna nazwa i dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, dzisiejsza cena to 90ziko. Chociaz bylem z samego rana i moze jeszcze nei zdazyli zmienic ceny :lol:

o 14:30 dalej mieli za 90pln a w gazetce jak wol, ze 79 :/

 

Pewnie ze widzialem. Nawet bylem w srodku ;]

liptno w srodku a FPP na badzie :lol: poza tym w srodku dzieciarnia i dresiarstwo no i ja przez 2 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj sobie zastapilem integre realteka (dzwiekowka jakby ktos nie wiedzial :D) sound blaster'em live no i jestem w szoku. FPS polecial na leb, na oko z 10klatek mniej. Nie wiem co jest grane, moze to przez to ze zainstalowalem stery KX project. ehhh, na kazdym kroku jakies problemy

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...