Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziule ale chojni dali nawet "Płyta DVD z grą Test Drive Unlimited" w pudełku... tego się po nich nie spodziewałem :) Co do CDProject, to mnie rozwalili normalnie tym artykułem... ujawniamy, że Oahu leży na Hawajach...a w pudełku mogły być kamienie :)

 

Czyli to co tutaj:

http://img88.imageshack.us/img88/4466/2s66b9kij6.jpg

 

Ale swoją drogą czy mapa Oahu też jest na Polski przetłumaczona?

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziule ale chojni dali nawet "Płyta DVD z grą Test Drive Unlimited" w pudełku... tego się po nich nie spodziewałem :) Co do CDProject, to mnie rozwalili normalnie tym artykułem... ujawniamy, że Oahu leży na Hawajach...a w pudełku mogły być kamienie :)

 

Czyli to co tutaj:

http://img88.imageshack.us/img88/4466/2s66b9kij6.jpg

 

Ale swoją drogą czy mapa Oahu też jest na Polski przetłumaczona?

 

nie bedzie takze edycji kolekcjonerskiej .. ;) jak to okreslił ADMIN strony CDPROJEKTU i obstawiam ze mapa nie bedzie przetlumaczona ... a zreszta po co te tłumaczenia dajcie GRE !! :rolleyes:

 

p.s a co do zestawu to bedzie "grubsze pudełko niz w edycji zachodniej" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyczytałem, że jeszcze jakiś poradnik ;) Chociaż taki poradnik, oczywiście jakby jego zrobienie dobrze przemyśleć i zawrzeć w nim naprawdę potrzebne rzeczy (czytaj... nasze FAQ), mógłby być nawet niezbędny :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Ja mam za to inny problem :( Instaluje gre wlaczam Y.A.S.U gra sie wlacza ale po reklemach wychodzi do windowsa i wyskakuje taki o to blad:

 

img

 

Co robic ??:( Reinstalka nic nie dala

:mur: :mur: :mur:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=boardrules

 

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem :( Instaluje gre wlaczam Y.A.S.U gra sie wlacza ale po reklemach wychodzi do windowsa i wyskakuje taki o to blad

:mur:

 

Wracając do gry i kwestii z nią związanych... jakie auto byście najchętniej spalili? ;] (czyt. jakie najbardziej nienawidzisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie by szlak trafil jakby mi tak doczytywalo :blink: :D

 

Wodnik .. a coz to masz za sprzet ze Ci nie doczytuje ... widzialem tu juz teorie .. o pamieciach w dualu .. szybszym dysku. ze nie doczytuje .. nie wiem sam pewnie na lepszym konfigu byłoby lepiej .. pozatym naszczescie doczyt zdarza sie zadko ;)

 

p.s. Cinek regulamin sie kłania ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

 

Wracając do gry i kwestii z nią związanych... jakie auto byście najchętniej spalili? ;] (czyt. jakie najbardziej nienawidzisz)

Mercedes CLS - bo go lubię bardzo, a nie nadaje się do ścigania w tej grze.

Mitsubishi Lancer Evo VI i IX MR oraz Honda S2000 - bo ich nie ma w tej grze, a kocham te auta całym sercem i uważam, że powinny być. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

:mur: :mur: :mur:

2534703[/snapback]

Wodnik .. a coz to masz za sprzet ze Ci nie doczytuje ... widzialem tu juz teorie .. o pamieciach w dualu .. szybszym dysku. ze nie doczytuje .. nie wiem sam pewnie na lepszym konfigu byłoby lepiej .. pozatym naszczescie doczyt zdarza sie zadko ;)

 

p.s. Cinek regulamin sie kłania ....

Nie no ja nie ukrywam że czasem mi coś zarwie.. Ale to co widziałem na twoim filmiku to już jak dla mnie za dużo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie ukrywam że czasem mi coś zarwie.. Ale to co widziałem na twoim filmiku to już jak dla mnie za dużo :mur:

 

dlatego tak mi przycielo bo przejchalo naraz 2 gosci :rolleyes: zreszta jak ich juz doczyta ... to obojetnie gdzie ich spotkam to juz bez zrywów :wink: reszta "sciń" to juz nie winna konfigu ... po skomp. i wyslyce .. troszke tnie momentami ..

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur:

2534703[/snapback]

widzialem tu juz teorie .. o pamieciach w dualu ..
Ciekawe kto to wymyślił, hmmmm

 

Obrazki cytujesz a innych pouczasz... Tobie też się chyba przyda to

To było dobre :) Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale beczka jak czytam ten temat, od kilku stron posty na temat przycinek, defrafgmentowania dysku, ramie w dualu i pytań - pójdzie, nie pójdzie :lol2: a o samej grze nic, zero, ale to nie jest dla mnie dziwne, że traktujecie ten tytuł jak jakiś benchmark skoro beta potrafiła przynudzić po dwóch dniach, a każdy samochód był w zasięgu portfela ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam o gre :)

 

Zostało mi jedno zadanko z poziomu rookie, dokladnie podwiezienie babki (auto z kat. E). Samochodzik przez przypadek kupilem B :D i [gluteus maximus] - nie moge wykonac zadania... Sprzedalem Alfe, ktora jezdzilem od poczatku, ale dostalem sowity mandat i mam na koncie tylko 20k :] Skad teraz wziac kase na nowy samochod by ukonczyc to zadanko ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam o gre :)

 

Zostało mi jedno zadanko z poziomu rookie, dokladnie podwiezienie babki (auto z kat. E). Samochodzik przez przypadek kupilem B :D i [gluteus maximus] - nie moge wykonac zadania... Sprzedalem Alfe, ktora jezdzilem od poczatku, ale dostalem sowity mandat i mam na koncie tylko 20k :] Skad teraz wziac kase na nowy samochod by ukonczyc to zadanko ? :)

Jedź do wypożyczalni, wypożycz wózek z kat. E na najkrótszy czas i podwieź babkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym robicie te filmiki ??

Frapsem ;)

Po 1 do nagrywania filmów frapsem polecam dać rozdziałkę w grzę o oczko niżej :)

Po 2 nagrywasz film z opcją half size.

Po 3 nagrywasz w 25-30 FPS (opcja we frapsie)

 

I powinno być ok :)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dwa raptory w raid0 to beda te "szybsze dyski" ? no bo na nich tez sa momentami "haki" ;) imho problem gierki i/lub sterow

btw: po zainstalowaniu najnowszych fw100.87 problem dziwnego "haczenio-czkania" znikl. no i min framerate poszedl sporo do gory. czy ktos moze to tez potwierdzic?

Potwierdzam. Postawiłem sys z najnowszymi FW do nf2 i nie mam już takich drastycznych przycinek. Choć spadki fps do poziomu 10 następują dalej. Cóż - za słaby komp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a ja mam takie pytanko.. moze z pupy ale co tam ;) jest jakas mozliwosc przerobek\tuningu autek w grze? :)

Jest, ALE tylko 3 auta

Mustang 2005

Nissan 350z

Mercedes CLS55

 

Z resztą wybacz ale ludzi którzy dolepiają do ferrari czy lamborghini spoilery nie rozumiem :wink: Mi wygląd felg i koloru wystarcza bo co poprawiać w takim Maranello?

 

@Kucyk wiesz dla innych forum służy też do pomagania innym i oczekiwania tego samego w zamian :wink:

 

Ktoś pytał o kierownicę i jak mu wpływa na FPS ja mam Ligitecha i nic się nie zmienia po jej odłączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli chodzi o tuning silnika, to można to zrobić we wszystkich samochodach :) Na mapie masz takie coś jak Upgrade Shop'y. Do każdego auta są 3 poziomy ulepszeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o modyfikacje stylistyki tylko bardziej silnika :P

Do wszystkich samochodów masz na mapce garaże gdzie możesz kupić ulepszenia (stage 1,2,3) za odpowiednią sumkę $

 

 

update: spóżniłem się :(

Edytowane przez hausner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... a jak ?? :P ja ja chce frapsem cos nagrac to w trakcie nagrywania mam moze z 5 fpsow :|

 

a ja mam 19 FPS podczas robienia filmikow :) ...

 

systematycznie bede powiekszał kolekcje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...