Skocz do zawartości
scibi

512 DDR SAMSUNG - POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

spoczko napisze... :D jak juz mowilem testy robilem razem z moimi noname'owymi pamieciami... No i ... KURDE!! ustawiam FSB 153 , wlaczam kompa - oki, potem winde odpala, i jakis niebieski ekran o tym ze jkis zrzut pamieci czy cos, i ze jesli to [ierwszy raz to uruchpomic ponownie, a jak drugi to sie skontaktowac ze sprzedawca systemu... tak wiec jestem szczerze mowiac zaniepokojony... co najwazniejsze dziaalo sie tak na STANDARDOWYCH timingach!! ale mam tak hukowy okres ze nie moge potestowac spokojnie... jeszcze poprobuje na samych samsungach, ktos pytal czy sie oplaca - opdowiadam TAK!! Za ta cene takie pamieci jak najbardziej!! Tym bardziej ze inni pisali, i naprawde niezle szly, wiec POLECAM!! Jeszcze sie odezwe... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. spoczko, chodzi o to za ja mam taka huuwke ze aby cokolwqqikee mizenic musze kompa wykladac na srodek, wszystko odlaczac, podlaczac potem spowrotem i to jest ciach!nia :D i jak mi tak przytjdzie robic to kilka razy na dzien to naprawde mozna sie zjebac... wiec musze znalezc sobie duzo czasku, zaczac test i napisac wam o tym :D a dzis go chyba nie mam :( jutro tez mamy mecz i finał wielkiej orkiestry i picie... :D wiec w poniedzialek ostatnie porawki w szkole, wracam do domciu i testy beda juz zrobione i napisane :) chyba ze jeszcze dzi nie ide na mecz (jeszcze niewiem)- to moze dzis zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(:(:( te moje pamieci sa FATALNE!!!! Nie chce sie wogule winda uruchomic na fsb 153!!! W tym programie gold memory kupa bledow... :( timingi standardowe, sa razem ze starymi pamieciami no name, ale tamte bez problemu chulaly na 153fsb :( zepsute chyba nie sa bo bez krecenia zadnych bledow nie maja... :(:( co robic?? czy moze byc to powiazane ze sa razem z noname??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no ale mimo wszystko to ja bym sie czul oszukany. Nie mowie o jakichs zajebistych osiagach. Ale jezeli kupiles pamieci 2700 to powinny chodzic dosc agresywnych timingach przy 166 przynajmniej. A to wyglada na klrecone 2100. W tym momencie to znowu nie taka okazja. Bo 2100 tez kupisz za około takie pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czlowiek, ja mam teraz maxymalnie napiety harmonogram... w ten jeden weekend rozgrywam 3 mecze (z czego jutro na wyjezdzie) , jutro wracam i musze sie nauczyc (w pon zaliczam chemie), potem na orkiestre na picie idziemy, i kiedy niby to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czlowiek, ja mam teraz maxymalnie napiety harmonogram... w ten jeden weekend rozgrywam 3 mecze (z czego jutro na wyjezdzie) , jutro wracam i musze sie nauczyc (w pon zaliczam chemie), potem na orkiestre na picie idziemy, i kiedy niby to zrobic??

mi wyjęcie kostki ramu zajmuje 2 minuty po 2 porterach :wink: :D a na testy Ci zejdzie godzina?? półtorej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej... widac ze nigdy nie byles na <span style="color:red;">[ciach!]</span>ym meczu koszykowki, nigdy nie wybiles palca, i nigdy nie byles zajebsicie zmeczony... obiecalem ze zrobie?? TAK!! wiec zrobie!! :D hehe, ladnie, no mam nadzieje ze juz bedziemy bardziej cierpliwi... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ok :) mnie sie tam nie spieszy :-) ja po prostu jestem juz do tego stopnia spaczony, ze jak mam cos do przetestowania, kupienia, czy zrobienia z komputerem to nie ma mnie dla nikogo :-). Chocbym mial kitnac za pare minut.....powodzenia z pamieciami. trzymamy kciuki (jak sądze) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej... widac ze nigdy nie byles na <span style="color:red;">[ciach!]</span>ym meczu koszykowki, nigdy nie wybiles palca, i nigdy nie byles zajebsicie zmeczony... obiecalem ze zrobie?? TAK!! wiec zrobie!! :D hehe, ladnie, no mam nadzieje ze juz bedziemy bardziej cierpliwi... :D:D

kosz to nie moja profesja, wole kopaną na hali :D ale nie wazne. Jak te pamięci nie pójdą na max timingach przy 166 to dla mnie porażka... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyjęcie kostki ramu zajmuje 2 minuty

No wlasnie :twisted:

 

Scibi wyciagnij wreszcie tego noname (i do kosza z nim :wink: ), wejdz do biosu, ustaw fsb na 166 i powiedz co sie dzieje. Zajmie ci to jakies 10min...

 

Sorry za lopatologie ale jak widze ile problemu sprawia ci od paru dni wyjecie tej jednej kostki to kur**cy powoli dostaje :?

 

Aha- na dzien dobry daj tym pamieciom 2.6V-2.7V :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyjęcie kostki ramu zajmuje 2 minuty

No wlasnie :twisted:

 

Scibi wyciagnij wreszcie tego noname (i do kosza z nim :wink: ), wejdz do biosu, ustaw fsb na 166 i powiedz co sie dzieje. Zajmie ci to jakies 10min...

 

Sorry za lopatologie ale jak widze ile problemu sprawia ci od paru dni wyjecie tej jednej kostki to kur**cy powoli dostaje :?

 

Aha- na dzien dobry daj tym pamieciom 2.6V-2.7V :!:

raczej nie radze

 

mobo scibiego nie ma dzielnika 1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prze typ z ciebie scibi, wyciagniecie kostki to 30 sekund, pogrzebanie w timingach - 20 minut !! Nie rozumiem Cie...

Jak ci sie nie chce to przynajmniej nie nabijaj postow typu "jutro to zrobie","powiedzialem to zrobie" i "ojej ojej musze odpiac kabelki, przej@$@ne... i jeszcze kostke wyjac o jeeejuuuu mamo pomocy" ... :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...