Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

zadana filozofia, 6 kabli, 3 zolte, 3 czarne, w zasilkach wszystkie takie same, wiec nie da sie podlaczyc zle. Dowiedz sie tylko z ktorej strony wpadaja zolte, a z ktorej czarne. nikt nie bedzie tego opisywal, bo to jest za proste zeby cos o tym pisac.

 

//edit: moze tylko bardziej przystepnie :D w kazdym razie tu nie ma czego szukac na tych googlach................

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest sens wymiany X800GTO@530/600(robi ponad 12K w 3d marku 2003) na x1800gto??

Zalozmy, ze X1800GTO bedzie sie bardzo slabo podkrecac, wiec jaki bylby sredni przyrost wydajnosci??

Luki2 ja tez przesiadłem sie z x800gto 16potokowego i powiem Ci że różnica jest dość spora. Czasami nawet do 40% więcej fsów. Nie wspone juz ze coj jest grywalny w najwyzszych detalach w 1280x1024 z cieniami na maxa. Na x800gto poprostu 1024x768 i cienie na medium i rwalo w trawie jak łolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

X1800XL :)

No mam też i zasilacz ? I 1 odpelenie i pytanie działa, czy nie :)

Działa :)

Jak pisałem wcześnie pamiątki są 1,4 NS. Zainstalowałem Ati Toola i Eweresta najnowszego. I w obydwu programach liczba potoków :) "16" więc napewno tak jak pisze X1800XL i tak mi się wyświetla. Podkręcanie dzisiaj wieczorem, gdyż jeszcze po pracy musze powalczyć z TPSą "NeoZdradą" Narazie 560 Mhz na rdzeniu i 620 Mhz na pamiątkach, bez zmiany biosu i podbijania napięcia.

 

Xibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu chce potestować programy do podnoszenia napięć:

Bawił się ktoś tym?

Overclocker przyjazny program do zmiany taktowań oraz napięć rdzenia i pamieci.

 

Czy trzeba podmieniać bios na jakiś zmodowany, czy odrazu można podnosić napięcia w Overclocker?

Xibi

Można od razu tylko program sie sypie trochę. Przynajmniej u mnie jak lece w górę z mhz to czasem tzn jak za dlugo lece suwakiem do podnoszenia mhz to wraca spowrotem do default i znow trzeba czekac az sie podniesie o 200 mhz np memory. Dla mnie troszkę kicha lepsze att.

Luki za 600 zł to chyba netto ;) , a tak pozatym za 550 zika to sie typowi opłacała i chyba jestes zły, że Cię wyrolował :).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za 555,55 zł to i tak dobra cena, nawet jakby miało OC = 0 to wtedy możesz sprzedać za tyle samo i nie stracisz. :)

Z drugiej strony sprzedawca ma konto zawieszone i dostał negatywa ostatnio. Może z drugiej strony dobrze, że nie wylicytowałeś bo może byś dostał Cegłe z nalepką ATi :)

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, nie zloszcze sie, bo juz przed koncem aukcji zrezygnowalem ze wzgledu na wydajnosc(mam swoje w pewnym sensie zasady przy kupnie np grafy, zeby nowa byla conajmniej 2xwydajniejsza).

A co do ceny to wg mnie porazka, bo karta bez pudla z gwarancja 12m-cy, ktora jest pewnie realizowana w Niemczech.

A co do tego sprzedawcy to pewnie sprowadza sprzet z zagranicy co by tlumaczylo to, ze jest bez pudla.

 

 

659zł pelna 2-letnia gwara

 

Macie jeszcze jakies watpliwosci?? :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...