Skocz do zawartości
marco

Oświadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

FrazPC.pl: - http://www.frazpc.pl/b/137732

 

Krzysztof 'frazir' Krutul

Redaktor Naczelny/Właściciel

 

"Rozwinięcie zagadki

 

Od czasu kiedy barwkomp zostal sprzedany bestcomowi lisek z tweakiem mial problemy z hostingiem, jako ze nie jest on programista sprawami zajmowal sie jego programista m[...] aka 'francuz' . Sumasumarum z tego wyzszlo ze programista przywlaszczyl sobie bazy danych tweaka i zalozyl sobie serwis purepc.pl ( http://forum.purepc.pl ). Lisek został tylko z domena tweak.pl, dogadalem sie z liskiem ze do czasu kiedy sprawy nie wyjasnia polubownie lub organy scigania dolaczyl on do redakcji FrazPC.

 

To wszystko.

 

Tekst autoryzowany przez liska"

 

Skład redakcji FrazPC.pl: http://www.frazpc.pl/redakcja

 

Piotr 'Lisek' Lisowski

Zastępca Redaktor Naczelnego

Email: lisek@frazpc.pl

 

Nie wiem juz kto kogo okradl, ale chyba czas skopiowac swoje FAQi i bazy linkow :?

Cóż zasadniczo to nawet mógłbym pozwać fraza za pomówienie, ale poprostu ten typ tak ma. Nie pokusił się o sprawdzenie informacji które rozpowszechnia i w tym momencie niestety ale się błaźni. Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nick do liska pasuje prawdziwy lis, przeszedł do konkurencji i chce uśmiercić Tweaka.pl :-| Przykre ale prawdziwe... Ale My się nie damy!!

 

A jakbyśmy przegrali to jesteśmy w stanie założyć nowe forum ze starą ekipą a od liska zażądać usunięcia naszych postów... Czyli jakoś to będzie, ale chce żeby Tweak istnial bo naprawde szkoda tego wszystkiego.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż zasadniczo to nawet mógłbym pozwać fraza za pomówienie, ale poprostu ten typ tak ma. Nie pokusił się o sprawdzenie informacji które rozpowszechnia i w tym momencie niestety ale się błaźni. Przykre.

Tak Tak marco, kit to możesz wciskać swoim forumowiczom, a błazniających się widzę tu parę, z tobą na cele. Znam przebieg sprawy z innej perspektywy niż przedstawiasz i niestety dla mnie to co zrobiłeś to zwykłe złodziejstwo, sorry winatoo. Chcesz mnie pozwać prosze bardzo, tylko pamiętaj, że będziesz musiał "udowodnić", że utworzyłeś serwis "purepc.pl" za zgodą liska, a wiadomo takiej zgody nie miałeś.

 

Wypisujesz tu brednie, że purepc.pl powstał aby ratować baze ? Gdyby nie te twoje zagrania z dnsem, "twoim odejściem", przekierowaniami to tweak.pl już by działał 2 dni temu (serwis pewnie by był offline, pare godzin). Dobrze wiesz ze lisek nie zna się na programowaniu itd itd. i niestety/stety bez ciebie uruchomienie tweak.pl z "backupów" portwa dlużej.

 

Nie zmienia to faktu, że jeżeli robiłeś to wszystko w dobrej wierze, w co chiałbym naprawdę wierzyć, to poco purepc.pl powstał ?(z tego co widze w whois, zarejestrowales domene purepc.pl jakies dwa tygodnie temu). Osoba która tak "dba" o tweak.pl wbija mu szpile w plecy, zamiast poprostu uruchomić to "pod" domeną tweak.pl z liskiem wolałeś uruchomić nowy serwis i przekierować domene tweak.pl na purepc.pl ... piękne zagranie, może oskara ?

 

A teraz wiadomość do wszystkich których będa mnie zaraz wyzywać poniżej - pozdrawiam was także !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frazir pociesze Cie z bazy dostaniesz troszke mniej niz Ci sie wydaje. Wiec przestan tu wazelinowac. Bo posty nie sa Liska i kazdy z userow moze zadac ich usuniecia badz edytowania. Jak Ci sie bedzie podobalo 200.000 postow "pozdro dla liska i Frazira" ?? hmmmm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frazir pociesze Cie z bazy dostaniesz troszke mniej niz Ci sie wydaje. Wiec przestan tu wazelinowac. Bo posty nie sa Liska i kazdy z userow moze zadac ich usuniecia badz edytowania. Jak Ci sie bedzie podobalo 200.000 postow "pozdro dal liska i Frazira" ?? hmmmm??

Joanthan, musze cie zmartwic, nie potrzeba mi waszych postów, ani ich nie oczekuję i nie ma ŻADNEJ możliwości połaczenia tweaka i frazpc. To są osobne serwisy i tak zostanie. Teorie spiskową dziejów szukaj tutaj na purepc.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co szukac. Nie ma tez co bronic Liska.

Kazdy wie ze dopuki dzialal serwis i forum to kladl na wszystko laske puki splywala kasa z reklam.

Jakis czas temu dowiedzial sie ze odciety zostanie serwer. Tak trudno wylozyc kase na serwer?? Przeciez po cos ta kase zbieral z tych reklam. No ale jak zwykle znowu cos go zaskoczylo (prawie jak naszych drogowcow)

Smutne jest to ze dla osoby chcacej zalatwienie takiego serwera to maks tydzien, wraz z przerzuceniem bazy.

Dlaczego naczelny nie postapil zadnych krokow w tym kierunku?

 

Na koniec dodam ze mam gdzies czy wezmie ta baze czy nie. Ja swoje posty zabieram podobnie jak wielu innych starych userow. Chce dalej nabijac sobie kabze? Niech szuka nowych frajerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lis ma czas, aby być redaktorem w innym serwisie, a nie ma czasu na telefon do administratora swojego..

 

@frazir

Czy to polubowne zalatwienie sprawy ma wygladac tak, ze marco przyniesie baze na dvd lisowy do domku i przeprosi na kolanach? Tego wymaga?

 

lis ma mozliwosc odebrania bazy, ale nie chce.. Skoro nie chce, to po co te akcje? Na jego miejscu uwazalbym na panów w bialych fartuchach.. Zaraz moga zapukac do redakcji fraza..

 

I odpowiedz: DLACZEGO LIS SIE TU NIE ODEZWIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frazir może nie zauważyłeś ale użytkownicy forum nie są za liskiem (moze dlatego ze nic nie napisał w tej sprawie i nas po prostu olał). co mu da że będzie miał swoje własne forum tweak.pl jak wszyscy przejdą do innego obozu. W tym momencie lis musi się poważnie zastanowić bo nie widzę jego osob na miejscu admina tegoz forum

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak marco, kit to możesz wciskać swoim forumowiczom, a błazniających się widzę tu parę, z tobą na cele. Znam przebieg sprawy z innej perspektywy niż przedstawiasz i niestety dla mnie to co zrobiłeś to zwykłe złodziejstwo, sorry winatoo. Chcesz mnie pozwać prosze bardzo, tylko pamiętaj, że będziesz musiał "udowodnić", że utworzyłeś serwis "purepc.pl" za zgodą liska, a wiadomo takiej zgody nie miałeś.

 

Wypisujesz tu brednie, że purepc.pl powstał aby ratować baze ? Gdyby nie te twoje zagrania z dnsem, "twoim odejściem", przekierowaniami to tweak.pl już by działał 2 dni temu (serwis pewnie by był offline, pare godzin). Dobrze wiesz ze lisek nie zna się na programowaniu itd itd. i niestety/stety bez ciebie uruchomienie tweak.pl z "backupów" portwa dlużej.

 

Nie zmienia to faktu, że jeżeli robiłeś to wszystko w dobrej wierze, w co chiałbym naprawdę wierzyć, to poco purepc.pl powstał ?(z tego co widze w whois, zarejestrowales domene purepc.pl jakies dwa tygodnie temu). Osoba która tak "dba" o tweak.pl wbija mu szpile w plecy, zamiast poprostu uruchomić to "pod" domeną tweak.pl z liskiem wolałeś uruchomić nowy serwis i przekierować domene tweak.pl na purepc.pl ... piękne zagranie, może oskara ?

 

A teraz wiadomość do wszystkich których będa mnie zaraz wyzywać poniżej - pozdrawiam was także !

Drogi frazie,

Doskonale wiem że PL nie zna się na oprogramowaniu. Próbowałem się z nim bezskutecznie skontaktować przez 4 miesiące żeby ustalic co zrobić. Niestety nie odpowiadał na moje maile albo otrzymywałem odpowiedź "jestem zarobiony, nie mam czasu". Specjalnie pofatygowałem się do warszawy żeby z nim porozmawiać. Na miejscu stwierdził, że coś mu wypadło i nie ma czasu. Nie widze powodu dlaczego miałbym mu pomagać w odtworzeniu serwisu z backupów. Nie jestem jego pracownikiem, żebym był zmuszony to zrobić. Nie jestem wolontariuszem, żeby pracować nad nabijaniem komuś portfela jeśli ta osoba nie potrafi nawet powiedzieć słowa dziękuje.

 

Sprawe domeny tłumaczyłem wcześniej. Jest jaka jest bo nie była absolutnie do tego przeznaczona. Ponieważ nie mam prawa dysponowania do domeny tweak.pl nie miałem prawa wykorzystywać jej do tworzenia jakiejkolwiek strony.

 

Pragne Ci również przypomnieć (albo poinformować bo zapewne według Liska to on jest jedynym genialnym), że forum nie było jego pomysłem i nie było przez niego wykonywane. Od początku był to mój pomysł, ja za niego odpowiadałem od strony technicznej i oprogramowania.

 

Na koniec drogi frazie, bardzo proszę przekaż swojemu koledze, że nadal nie otrzymałem odpowiedzi na list z zapytaniem do kiedy mam utrzymywać jego kopie zapasowe bo nie chce przechowywać jakichkolwiek danych które do niego należą dłużej niż to niezbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za te słowa dostane bana czy moze admini mnie zrozumieja ale chce napisac dwa slowa niech ludzie z nic nie znacZacych serwisów i gazet odpier.... sie o naszego forum. Kazdy post ktory tutaj napisałem uwazam za swoja własnosc i zaden liskek czy inny nic nie znaczacy człowiek z konkurencyjnego portalu nie ma prawa mi tego wykorzystywac i tak jak wiekszosc uzytkowników zarzadam tego aby z bazy która dostanie lisek natychmiast usunieto moje posty. Tyle odemnie.

Acha i prośba tutaj do marco i moderatorów CHŁOPAKI NIE PODDAWAJCIE SIE I NIE REZYGNUJECIE JESLI JUZ NIE BEDZIE INNEGO WYJSCIE TO ZBUDUJEMY WSZYSCY RAZEM Z CAŁA SPOŁECZNOSCA TWEAKA TAKI SERWIS ZE PÓZNIEJ LISKOWI TO SZYNA OPADNIE DO SAMEJ PODŁOGI :lol2: :lol2:

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, które bacupy dostanie jak co Lisek.

Te z datą kiedy padł serwer Tweaka, czy te najnowsze już z PurePC?

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. czy wrazie gdyby cala baze trzeba bylo oddac liskowi to czy ja mam podstawe prawna zeby zarzadac przeslania mi czesci bazy zawierajacej moje posty? bo moje posty sa moja wlasnoscia i gdyby kazdy kto napisal posta, napisal by na forum oswiadczenie, ze chce zeby znajdywaly sie w bazie ktora zarzadza marco i para to nie bylo by problemu i osadzania o kradziez :idea:

mozna by wyslac mail do kazdego usera zeby kliknol w link jesli sie zgadza a tych co nie klikneli usunac z tej bazy i oddac liskowi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie kasuje, ale widzę że moderzy zamykają porządniejsze tematy i zakładają nowe z faq :)

 

O które ci dokladnie tematy chodzi bo ja albo slepy jestem albo nie widze zadnych tematów wiekszych pozamykanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

i co tam takiego dziwnego?

tematy przyklejone juz dawno zostały pozamykane to zawierały dużo stron z postami...

ale przecież są ich kolejne części więc o co Wam chodzi :|

chyba niepotrzebne zamieszanie robicie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, widzę że bajzel totalny się zrobił.

 

Drodzy użytkownicy tegoż forum, nie wypisujcie głupstw na temat : jak skasować swoje posty, oo tu są dane PL, nowe nazwy dla serwisu ...

 

Dajcie osobom, które nadzorują to forum dojść do jakiegoś sensownego rozwiązania tej sprawy bo atmosfera jest bardzo nie miła i jak narazie nie widać aby się poprawiła, a Wy z każdym postem jeszcze dolewacie oliwy do ognia i kłótnie ciągle trwają.

 

 

Sądze, że Panowie z góry intensywnie pracują nad tym jak rozwiązać zaistaniały problem i jestem pewny, że sobie z tym poradzą, oraz wszystko zakończy się dobrze.

 

 

Pozdrawiam

Devil K-ce/OC-Team.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam kto tera sie domeną tweak.pl zajmuje bo dzien po dniu po wpisaniu w.w. adresu zostaje przekierowany do jakiś sklepow internetowych...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...