Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No padlem, kufa padlem. D9GMH nie lubia oc. Takie cos mozliwe ino u Pana : lukasrz

 

Chlopie opcji podgladu nie masz przed publikacja ? Jak nie to czytaj txt z 3 razy przed publikacja.

Moze wyluzuj.. oka? Blad moze zdarzyc sie kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...

 

Kolejny "ciekawy" temat w ekstremalnym. Jeżeli nie ma możliwości zablokowania tego działu dla "początkujących uczestników", to chociaż może by warto go gdzieś niżej przenieść? Na obecnym miejscu bardzo rzuca sie w oczy i poczatkujacy wpada tam niemal odruchowo, zakladajac glupi topic :(

A jak będzie gdzieś niżej (np za Elektroniką), to byłby mniej oblegany przez "specjalistów", których część na pewno zaczęłaby zakładać swoje tematy w odpowiednich działach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...

 

Kolejny "ciekawy" temat w ekstremalnym. Jeżeli nie ma możliwości zablokowania tego działu dla "początkujących uczestników", to chociaż może by warto go gdzieś niżej przenieść? Na obecnym miejscu bardzo rzuca sie w oczy i poczatkujacy wpada tam niemal odruchowo, zakladajac glupi topic :(

A jak będzie gdzieś niżej (np za Elektroniką), to byłby mniej oblegany przez "specjalistów", których część na pewno zaczęłaby zakładać swoje tematy w odpowiednich działach :)

Wiesz, jak kiedyś było za elektroniką, ktoś wpadł na świetny pomysł, żeby dać to na początek..... Nie dość, że co chwile wchodziłem w elektronikę i mnie dziwiły te nowe tematy na ekstremalnym to na prawdziwym ekstremalnym co chwile pojawiały się tematy "jak"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc :

 

1. Jeśli istnieją klany PurePC w grach - proponuję zrobienie kolejnej części forum - klany PurePC.pl - i tam będą klany PurePC np. w ET, CS itd.

 

2. Utworzenie działu dot. programów multimedialnych np. Winamp, Nero Show Time etc.

 

3. Rozdzielenie działu konsol na konsole Sony (PSX, PS2, PS3, PSP), Microsoftu (X-Box, X-Box 360) i Nintendo (N64, GameCube, Wii) i inne konsole (reszta, czyli np. Sega Dreamcast i inne).

 

4. Rozszerzenie Off-Topic'u. Zamiast oślej łączki - oddzielna część forum z działami np. Tematy Różne, Humor, Fotografia, Film, Muzyka, Książki, Sport, Motoryzacja.

 

5. Utworzenie tzw. śmietnika - dział podobny do tematów różnych, ale z pozwoleniem na dyskusję na tematy bezsensowne.

 

Myślę, że te zmiany przyniosłyby korzyści dla forum PurePC ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc :

 

1. Jeśli istnieją klany PurePC w grach - proponuję zrobienie kolejnej części forum - klany PurePC.pl - i tam będą klany PurePC np. w ET, CS itd.

 

2. Utworzenie działu dot. programów multimedialnych np. Winamp, Nero Show Time etc.

 

3. Rozdzielenie działu konsol na konsole Sony (PSX, PS2, PS3, PSP), Microsoftu (X-Box, X-Box 360) i Nintendo (N64, GameCube, Wii) i inne konsole (reszta, czyli np. Sega Dreamcast i inne).

 

4. Rozszerzenie Off-Topic'u. Zamiast oślej łączki - oddzielna część forum z działami np. Tematy Różne, Humor, Fotografia, Film, Muzyka, Książki, Sport, Motoryzacja.

 

5. Utworzenie tzw. śmietnika - dział podobny do tematów różnych, ale z pozwoleniem na dyskusję na tematy bezsensowne.

 

Myślę, że te zmiany przyniosłyby korzyści dla forum PurePC ;).

1. Masz dział "gry"

 

2. Super, tylko po co? :mur:

 

3. Jedyne, z czym się zgadzam.

 

4. Jasne, to forum o komputerach a nie o offtopicu, takie coś jest bezsensowne to mało powiedziane :-|

 

5. Jest taki dział, ale nie będę go tu reklamował, bo i tak tam zadużo ludzi przesiaduje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Masz dział "gry"

 

2. Super, tylko po co? :mur:

 

3. Jedyne, z czym się zgadzam.

 

4. Jasne, to forum o komputerach a nie o offtopicu, takie coś jest bezsensowne to mało powiedziane :-|

 

5. Jest taki dział, ale nie będę go tu reklamował, bo i tak tam zadużo ludzi przesiaduje :P

On raczej nie mówił poważnie szkoda tylko ze nie napisał jak rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli istnieją klany PurePC w grach - proponuję zrobienie kolejnej części forum - klany PurePC.pl - i tam będą klany PurePC np. w ET, CS itd.

// Dział "Gry" nie wystarcza?

 

2. Utworzenie działu dot. programów multimedialnych np. Winamp, Nero Show Time etc.

// Jest dział "Oprogramowanie" czy mi się tylko wydaje?

 

3. Rozdzielenie działu konsol na konsole Sony (PSX, PS2, PS3, PSP), Microsoftu (X-Box, X-Box 360) i Nintendo (N64, GameCube, Wii) i inne konsole (reszta, czyli np. Sega Dreamcast i inne).

// Nie mam konsoli więc się nie wypowiem....

 

4. Rozszerzenie Off-Topic'u. Zamiast oślej łączki - oddzielna część forum z działami np. Tematy Różne, Humor, Fotografia, Film, Muzyka, Książki, Sport, Motoryzacja.

// Zróbmy jeszcze działy dla muzyki rock, hip-hop, metall, pop itd. To forum o komputerach a ośla to dodatek...

 

5. Utworzenie tzw. śmietnika - dział podobny do tematów różnych, ale z pozwoleniem na dyskusję na tematy bezsensowne.

//To porządne forum, które nie jest IMO nastawione na bezsensowne rozmowy.... luźne topici zdarzają się na testowym.

//Poza tym śmietnik istnieje i są tam przenoszone niepoprawne tematy które nadają się do kosza... (o ile wiem..)

Forum "żyje" kiedy ma jasno sprecyzowaną tematykę. Jeżeli twoje propozycje weszłyby w życie zrobił by się 2 PCL czyli (bez urazy panowie z PCL ;)) bałagan i mnóstwo spamu. Nie na tym rzecz polega... takie jest moje zdanie na ten temat.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Utworzenie tzw. śmietnika - dział podobny do tematów różnych, ale z pozwoleniem na dyskusję na tematy bezsensowne.

Przecież już jest takie forum? O_o i to z podziałem na subfora.... Nazywa się PCLab, czy coś w ten deseń.... Dobra, ja nie o tym.

 

Co do ekstremalnego:

 

Na moje wystarczy, że aby po kliknięciu "Nowy Temat" na ekstremalnym pojawiła sie strona, na której będzie napisane WIELKIMI literami "Dla początkujących Overclocker(s)ów jest dział 'Podstawowe Zagadnienia', tam zadaje się pytania [krótko i na temat jakie pytania]" - i ewentualnie coś o tym, do czego służy Ekstremalne.

 

Pod spodem dwa przyciski. "Mam pytanie odnośnie Podkręcania" i " Chcę pokazać na forum moje wyniki" - lub coś w ten deseń. Przekierują do pisania na odpowiednim subforum.

 

Po takim czymś, nikt nie miałby problemu ze zrozumieniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje wystarczy, że aby po kliknięciu "Nowy Temat" [...]

 

Pod spodem dwa przyciski. "Mam pytanie odnośnie Podkręcania" i " Chcę pokazać na forum moje wyniki" - lub coś w ten deseń. Przekierują do pisania na odpowiednim subforum.

 

Po takim czymś, nikt nie miałby problemu ze zrozumieniem....

No nie wiem..

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=243448

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zablokujesz - sam cieszyłem się jak dziecko jak podkręciłem o 40% swój pierwszy procesor, co prawda nie założyłem tematu, ale uważałem, że jestem bardzo fajny i byłem dumny z mojego osiągnięcia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc :

 

1. Jeśli istnieją klany PurePC w grach - proponuję zrobienie kolejnej części forum - klany PurePC.pl - i tam będą klany PurePC np. w ET, CS itd.

 

2. Utworzenie działu dot. programów multimedialnych np. Winamp, Nero Show Time etc.

 

3. Rozdzielenie działu konsol na konsole Sony (PSX, PS2, PS3, PSP), Microsoftu (X-Box, X-Box 360) i Nintendo (N64, GameCube, Wii) i inne konsole (reszta, czyli np. Sega Dreamcast i inne).

 

4. Rozszerzenie Off-Topic'u. Zamiast oślej łączki - oddzielna część forum z działami np. Tematy Różne, Humor, Fotografia, Film, Muzyka, Książki, Sport, Motoryzacja.

 

5. Utworzenie tzw. śmietnika - dział podobny do tematów różnych, ale z pozwoleniem na dyskusję na tematy bezsensowne.

 

Myślę, że te zmiany przyniosłyby korzyści dla forum PurePC ;).

Ad. 1 - mamy dzial Gry, malo? Jakos zalewu klanow forumowych nie widac...

 

Ad. 2 - czy Twoim zdaniem w dziale Oprogramowanie powstaje az tyle tematow o tych programach, zeby az wydzielac dla nich subforum?

 

Ad. 3 - pytanie jak w pkt. 2 - czy Twoim zdaniem w dziale Konsole jest az taki zalew tematow, ze nie da sie nic znalezc? Przypominam, ze tam tez panuje zasada "1 gra = 1 temat", a tematy sa oznaczane odpowiednimi tagami ulatwiajacymi wyszukiwanie.

 

Ad. 4 - przeciez masz podzial na dzialy, a Fotografia ma wrecz oddzielne subforum.

 

Ad. 5 - Smietnik juz jest, choc mozesz nie byc tego swiadom ;) Zapewniam, ze umieszczenie tam posta nie jest dla autora wyroznieniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sie kreci ?

 

Chyba nie do konca.

 

Sampsa i Kinc byli w wawie na pokazie AMD Phenom + HD3850

 

Cisza jak makiem zasial o tym.

Ale kogo to interesuje, przecież nowy globus z mapą gwiazd jest zdecydowanie bardziej interesujący....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sie kreci ?

 

Chyba nie do konca.

 

Sampsa i Kinc byli w wawie na pokazie AMD Phenom + HD3850

 

Cisza jak makiem zasial o tym.

Wiemy, ale nie bylo mozliwosci sie przejechac i porozmawiac przez chwile. A co?

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie news o Johnathanie "Fatal1ty" Wendelu jest, wiec ja nie wiem o co Ci chodzi DEVILEK, przeciez to znacznie wieksza slawa w swiecie OC niz Sampsa i Kinc :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee.. co to były za problemy z dostępem do PurePC przez ostatanie ~1,5?h ?

famd wygenerował losowy exception. A, że akurat nie jest odpalany z daemon-toolsa to nie miało co go podnieść z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle userów poruszyło temat braku newsów/recenzji na portalu, a drodzy admini, newsmeni, recenzenci... nie zauważają problemu. Widocznie go nie ma :lol: . Panowie z czego widzę to nie robicie nic aby to zmienić, ja sam daje kilka razy więcej newsów niż Wy razem wzięci. Portal od "rewolucji" praktycznie nic się nie zmienił, a tyle było zapewnień, że zrobimy to, śmo i owo, jeszcze jedno, drugie, pięćdziesiąte fiku - miku na sto dwudziestym czwartym patyku. :lol2:

coś jest nadal nie tak :), gdyż:

 

jak kopiuje cały faq do postu i zatwierdzam to nadal nic mi się nie wyświetla :D, ale jak skopiuję część tematu (pierwszy cytat) to post załapuje, ale jak dorzucę drugą część(drugi cytat) to lipa, pustka :lol2: , druga część załapuje, ale bez pierwszej części

 

ps

w cytatach załapuje cały faq, ale bez już nie :lol2:

 

ps

mam nadzieję, że kapujesz o co mi chodzi :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

lipa patrz post Post #1680

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

lipa patrz post Post #1680

Ok problem jest chyba bardziej złożony. Zgłosiłem go do producenta silnika naszego forum, żeby sprawdzili co jest nie tak.

Problem nadal występuje, tym razem w temacie o 8800GT

 

Pozdrawiam i weźcie się do roboty bo tracicie naprawdę dużo, a nie zaczynaliście przecież od zera jak reszta serwisów.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...