Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Żałosne. A widok napakowanego mięśniaka z bronią nie w ogóle nie działa na psychikę małalatów. Oby tylko nie wiązało się to też z jakąś większa cenzurą w samej grze. W innym wypadku należy sięgnąć po wersje US, a Europejską olać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem niegdyś, że jak gra rzeczywiście miałaby wyjść to będą nas zasypywać coraz liczniejszymi pokazami. Osobiście sie troszkę uspokoiłem co do jakości, bo z filmików widzę, że zapowiada się dobrze. Nic tylko czekać do premiery. Oczywiście grę kupię na PC i tylko na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie naklejki i inne małe propsy (nie licząc popiersia) - ja kupie zwykłą wersje i mam nadzieje ze będzie kosztować koło 100 zł. Ciekawy jestem jak MP wygląda ;). Może jakiś nowy tryb wymyślili. Chciałbym aby multi było tak dobre jak ma dobre być sp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że Duke będzie grą dobrą.

Jej legenda, oczekiwania fanów (nie mówię o bezkrytykach- ci łykną wszystko) oraz czas jej produkcji sprawiają, że bycie "dobrą" nie wystarczy.

Gra musi okazać się ponadprzeciętna- dobre gry robi się dwa lata i nie ma wokół nich takich kontrowersji.

Chciałbym, by Duke powtórzył sukces np. HalfLife'a- jedynka wyrobiła markę, dwójka odniosła sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Wg mnie gra bedzie popularna wsrod starej gwardii. No i moze wsrod dzieciakow ktore oczekuja totalnej rozpierduchy. Najwiekszym mankamentem bedzie jednak to ze gra bedzie do przejscia w okolo 8 - 12 godzin. Licze na genialne texty, czarny humor itp. Brrr oby tylko chodzilo znosnie na 9800GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona na silniku UE3.0

Tak wiec to bedzie mialo stosunkowo niskie wymagania

na Wykreconym 9800 z cala pewnoscia pograsz na luzie :)

zreszta z gameplaya i screenow widac ze Grafika nie bedzie najmocniejsza strona Duka, przynajmniej w moim odczuciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tryby gry i 10 map, na których jednocześnie znaleźć się może do ośmiu graczy - tak w skrócie przedstawia się tryb wieloosobowym w nowej odsłonie przygód Atomowego Księcia.

 

 

A pamiętacie jeszcze, jak panowie z Gearbox mówili o zapowiedziach trybu multi? Przytoczę jedynie fragment:

Musimy znaleźć jakiś sposób, by ludzie mogli poczuć o co w tym chodzi. Można przekazać jakieś informacje dzięki screenom, ale nie do końca. Mamy więc trochę trudności z tym, jak przekazać to ludziom, by w pełni zrozumieli o co tam chodzi.

Liczyliście na fajerwerki? Rozczarujecie się - podajemy suche fakty. Te pochodzą wprost z Official Xbox Magazine, którego skany znaleźć można na stronie duke4.net.

  • Dostępne są 4 tryby gry - Dukematch, Team Dukematch, Capture The Babe i Hail To The King (wariacja na temat trybu Król Wzgórza),
  • Maksymalnie ośmiu graczy dzielonych będzie na dwa zespoły - czerwonych i niebieskich Duke'ów,
  • Początkowo dostępnych będzie 10 map do gry wieloosobowej,
  • Na niektórych mapach dostępne będą jetpacki,
  • Sterydy dopakują Duke'a tak, by mógł zabijać jednym uderzeniem i biegać szybciej,
  • Za zabójstwa dostawać będziemy punkty doświadczenia i awansować na kolejne poziomy - łącznie 42,
  • Punkty doświadczenia umożliwią także zmiany w wyglądzie bohatera,
  • Będą osiągnięcia do odblokowania - między innymi za zabójstwa w trybie skradania, czy wysadzenie się bombą,
  • Dostępny będzie Holoduke - modny ostatnimi czasy hologram, który był już obecny w Duke Nukem 3D,
  • Podobnie - Zmniejszacz. Pomniejszony Duke wciąż może używać broni, jednak zadają one jedynie 10% obrażeń,
  • Przy sobie Duke nieść może jedynie 2 bronie główne.

•• Duke Nukem Forever - szczegóły na temat trybu wieloosobowego | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym ostatnim punktem mocno mnie rozczarowali. Duke to z jedna z tych strzelanek gdzie można było nieść więcej niż dwie bronie. A tu widzę poważne uproszczenie, a raczej podtrzymanie obecnego trendu na 2-3 bronie w grze. Oby tryb single był też udany, bo główne dla niego mam zamiar kupić wersje PC.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nieładnie nieładnie. Po tylu latach oczekiwania ten miesiąc jednak nie zrobi wielkiej różnicy. No przynajmniej dla mnie czyli jednego ze starej gwardii. No i ciekaw jestem jakiż to powód kolejnego opóźnienia. Oby to z powodu jakiś poprawek. Bo akurat to jestem w stanie zrozumieć. Lepiej by wydali grę jak najbardziej dopracowaną. Bo naprawdę nie wybaczę nikomu jak wydadzą zabugowanego crapa. Po czymś takim zwątpił bym mocno w dzisiejszy rynek gier, który i tak jest uboższy niż parę lat temu. No przynajmniej dla mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Shitem to juz przegiecie...

Gdzies w rece czytalem o tym wlasnie ze Duke mogl rzucac gow... w oponentow ale myslalem ze to jakis JOKE %)

Okazuje sie ze jednak nie ...

I pomyslalbym ze to Dowcip na 1Kwietnia ... ale t/j pisze czytalem o tym juz jakies 2 miesiace temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...