Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to nie temat o Duke3D ale jesli ktos chce odkryc Duke3D na nowo to polecam Duke Nukem 3D: HRP lub EDuke32;)

 

Znamy, znamy :D

 

Gdyby kiedyś Duke Nukem 3D (najlepiej Atomic Edition) został zaadaptowany na tym samym silniku co DNF byłoby wspaniale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko obawiam jednej rzeczy. O ile przez te wszystkie lata DNF sprawdzał się jako żart i kpina i który w tej roli radził sobie nadzwyczaj dobrze, to niestety wskrzeszanie tytułu po tak długim okresie może być jednak chybionym pomysłem. Gra przespała czas w którym mogła faktycznie powrócić w chwale i wyjdzie z tego zwykły średniaczek tyle, że z logo DNF. Coś ala Soldier of Fortune - uznana i mocna marka, której ostatnia odsłona aż prosi o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że się jednak mylę, ale wrażenia po demie jakoś nie porywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Chłopaki ukręcili sami na siebie dość sporego bata. Gra była tak wychwalana i tak długo oczekiwana, że każdy oczekuje hitu, który pozamiata wszystko. Dlatego każde nawet najmniejsze niedociągnięcie będzie wyolbrzymiane i będzie ciągnąć grę w dół. Już z postów można wyczytać lekkie zawiedzenie graczy, a przecież nawet grywalnego dema nie dotykali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Gra nie może być totalnym crapem, bo musi sprzedać się, aby chociaż ułamek kosztów zwrócić.

Po 2. DNF robili ojcowie DN3D, a dokańczają doświadczeni ludzie z Gearbox, a SoF: Payback to gra jakiegoś podrzędnego studia.

Po 3. DNF musi być dla DN3D, tym czym dla Wolfenstaina 3D było RTWC, a nie tym czym dla RTWC był Wolfenstein 2009.

 

Co do DN3D HRP, to jedyne co mi nie pasuje, to modele wrogów, dla mnie to porażka, nawet w nowej paczce "polymer". Ja w kolekcjonerce wolałbym Jet-packa niż Duke-sterydy :D choć i hologram też byłby całkiem fajny :D

 

Natomiast demo pokazane przez Gearbox było zbyt krótkie, zbyt mało wyraźne, aby cokolwiek powiedzieć. Dla mnie ostatnie gameplaye od 3DR były na zadawalającym poziomie, choć mogę być nieobiektywyny ;] a ten od Gearboxa był praktycznie identyczny. No, ale nie wiadomo nic o skrytkach, i innych ester eggach.

 

EDIT:

Mam nadzieje, że opórcz humoru i "erotyki", będzie też troche "straszyć" (tak jak np. epizod w kosmosie w DN3D, albo misja w "satanistycznym" wąwozie), te dźwięki ośmiornic czy te zielone "glutki" przyczepiające się do pięknej twarzyczki Księcia ;-p bo nie chce, aby Duke Nukem Forever był tak naprawde cukierkowatym Serious Samem 3.

 

Do tego jakieś urozmaicenia, jak np. dostanie się do innego pomieszczenia przez zmniejszenie się :)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominali. To właściwie główne zadanie Gearboksu: port na konsole. Niemal cała gra stworzona została przez 3DRealms i dopracowana przez studio złożone ze zwolnionych członków tego pierwszego - Triptych Games. Pamiętacie informację, jakoby DNF miał zostać ukończony i ujawniony 1 kwietnia br.? Wygląda na to, że była prawdziwa.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh końcówka niezła nie powiem. Widzę, że dobrego humoru nie zabraknie, więc jest dobrze. Co do grafiki no to cóż wydaje się być przyzwoita. Poczekam jednak do jakiegoś grywalnego dema i wtedy ocenie. W każdym razie już nie mam chyba żadnych wątpliwości co do tego czy gra wyjdzie. Tylko, że i tak pewnie gra nie zrobi na mnie takiego wrażenia jakiego oczekiwałem przez tyle lat. Chyba za długo czekałem i za dużo oczekuję od tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No liczę na to że w tym roku w listopadzie albo grudniu. Gra już jest chyba w zaawansowanej produkcji, więc stworzenie demka z jednym chociaż poziomem nie powinno sprawić im problemu. Nawet jak to będzie 5 minut grania to po tylu latach i tak ludzie się ucieszą. Nic tylko czekać. Ja nieco dłużej z racji braku zainteresowania grą Borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever: Erste Gameplay-Screenshots in sehr guter Qualität erschienen - Bildergalerie, [2010/11/duke_nukem_forever_gameplay_screenshots_002.jpg]

 

Kilka nowych screenów oraz starsze, ale w wiekszej rozdzielczości.

 

Oraz stronka, na której jest kilka ciekawych filmików

 

http://duke.gry-online.pl/news.php

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTRO ciekawe, a co do gry to jednak nie mogę się doczekac. Ostatnio grałem w Duke3D na Nokii N95 i sobie przypomniałem stare dobre czasy jak Duke rządził . Jeśli gra chociaż w połowie będzie miała tak dobry klimat to ja nie mam o co się martwić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka cisza nastala :-)

Nikt z Was nie Ekscytuje sie ze DUKE NUKEM FOREVER - Nadchodzi wielkimi krokami ?

Wedle najnowszych informacji od producenta gra pojawi miedzy poznym styczniem albo wczesnym lutym

Cos czuje ze tym Razem to nie Zart

 

HAIL TO THE KING BABY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończą lub nie. Nie zdziwię się jak znów coś tam wymyślą, albo wydadzą niedopracowany produkt. Mimo to i tak pewnie zagram i wystawie na Allegro jak to zwykł robić z średniakami do przejścia. No chyba, że będzie tryb MP i zaoferuje coś ciekawego. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera została przełożona na Maj – to jest fakt – nie robię sobie jaj :>

 

Przełożona z czego? Nie było jeszcze od Gearboxa oficjalnej daty premiery innej niż "wczesny 2011".

 

Amazon i GameStop podają datę 31 maja, ale to nic nie znaczy.

 

Źródełka proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niedawnych (po ogłoszeniu przejęcia prac) wypowiedzi członków ekipy GB wynikało, że premiera nastąpi w lutym 2011 - taki termin podawano. Teraz nastąpił przeskok na maj, więc obsuwa jakaś tam jest, oby nie większa niż te 2-3 miechy. Nawet Polski dystrybutor DNF i partner 2K podawał, że DNF wyjdzie w lutym. Nawet na portalu PurePC było o tym sporo pisane :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...