Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, po prostu istny "must have" - akcja na półkach z jaszczurami rzucającymi puszkami - wyglądającymi jak zabawki :D

 

Tylko żebym nie zapomniał po wszystkim, umyć rączek :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że miało być inaczej? Od początku wiedziałem, że to będzie średniak. Tyle, że dla starej gwardii wychowanej m.in. na Duke3D to będzie stary dobry Duke w odświeżonej wersji. Nie ważne co by tam pokazali i co byśmy musieli robić to i tak nam się to spodoba. Ważne, że jest Duke, jego poczucie humoru, rozpierducha i gołe tyłki bezpruderyjnych panienek. Nic więcej od tej gry nie wymagam. No może tylko tego, byśmy mieli do wyboru więcej niż 2-3 pukawki, a tyle ponoć może nieść księciu.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam byc szczery zaden filmik jeszcze mnie nie zachwycil...

Tyle lat przygotowan i totalny sredniak bazujacy na legendzie

 

No patrząc na aktualnie wydawane gry, to nie jest najgorzej a mi właściwie ...

 

wychowanej m.in. na Duke3D to będzie stary dobry Duke w odświeżonej wersji. Nie ważne co by tam pokazali i co byśmy musieli robić to i tak nam się to spodoba. Ważne, że jest Duke, jego poczucie humoru, rozpierducha i gołe tyłki bezpruderyjnych panienek. Nic więcej od tej gry nie wymagam.

 

... tyle wystarczy, chętnie zagram w "Duke3D na nowym silniku". ;) Nikt w dzisiejszych czasach niczym nie błyszczy, gry robią się coraz nudne a jednak miło mi będzie powspominać stare dobre czasy spędzone przy LANie w Duka3D. :D Jego teksty weszły mi w życie aż do dziś "OOaaahh , much better" ;) itd. nieświadomie czasem wypowiadam, dlatego nawet choćby to i była plansza w planszę to samo, chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wystarcza, stary dobry Duke:)

 

 

To dobre jest

 

mnie styka krupniok i kaszanka

no i salceson tyz

 

po co wogole robic nowe gry i filmy jak mozna stare w kolko mlucic ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a niech wyjdzie sequel coś zmieniający, to zaraz jęki i krzyki że nie jest jak w starym ;)

 

Ja to traktuję nie jak kontynuację, tylko jak remake starego Duke'a. I o ile zazwyczaj nie jestem przeciwny zmianom, to tym razem oczekuję właśnie zabawy w starym, dobrym stylu, takiego oldschoolu i powrotu do dawnych czasów.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre jest

 

mnie styka krupniok i kaszanka

no i salceson tyz

 

po co wogole robic nowe gry i filmy jak mozna stare w kolko mlucic ?

 

Nie chcesz - nie graj. Jest przecież tyle nowości na rynku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać :rolleyes: aż grę zainstaluje

Na necie krążą ploty że demo ma się pojawić 10 maja (stara premiera djuka) ew 31 maja (trochę bezsens wypuszczać demo jedynie na 10 dni przed premierą)

no ale wiadomo to ploty <_<

Ponoć w nowym PSX 165 - jako jeden z pierwszych w PL

redaktor miał okazję zagrać Grywalna wersje Djuka - niestety nie mam tego czasopisma

ale z tego co piszą na necie gra została przedstawiona w samych superlatywach 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

 

Kupilem dzis PSXE

i przeczytalem obszerny artykul na temat gry

 

pierwsze o czym pisze redaktor to o grafice,

jak to ujal "chce miec to juz za soba"

niestety nie napawa optymizmem - potwierdza sie stosunkowo slaba grafika w djuku

opisuje, ze momentami textury (szczegolnie tla) sa marnej jakosci.

Pisze rowniez o wszechobecnym ząbkowaniu krawedzi :angry: (pewnie wersje na pc z uwagi AA pozbeda sie tego)

Sa tez wzmianki o zacinkach (testowana wersja pewnie xkloc albo ps3)

Dalej jest juz o samej rozgrywce,broniach,lokacjach,cyckach,stolcach,wyscigach,potworach i ogolnie mięsie i miodnosci.

Z opisu jaki przedstawia wyglada na to ze bedzie to jedna z najlpeszych FPP w histori :blink:

Mnogosc detali rozgrywki smaczki oraz interaktywnosc z otoczeniem chyba zadna inna gra nie moze sie pochwalic w takim stopniu.

Naprawde dobrze sie to czyta i od samego czytania czlowiek napala sie jak zyd na cebule.

Ja juz nie moge sie doczekac!!

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre jest

 

mnie styka krupniok i kaszanka

no i salceson tyz

 

po co wogole robic nowe gry i filmy jak mozna stare w kolko mlucic ?

 

No ale co ci nie pasi, masz tyle nowych gier, to sobie w nie graj, ja z chęcią zagram w coś co przypomina stare dobre gry, bo po prostu czasem lubię w coś takiego zagrać, dlatego też nie raz i nie dwa gram w starocie, ale to tylko moje zdanie. A twój komentarz nie wiem czy miał być zabawny czy co, ale nie zbyt ci wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action troszkę ją zjechali. Jak napisał redaktor rozgrywka tak nie powala jak się tego spodziewał. Ale wciąż jest to stary (nowy) Duke. Wspominał też o dużej interakcji z otoczeniem. Ja tam i tak w to zagram skoro tyle musiałem czekać.. I gdzie to demko ? W CD-Action gość grał właśnie demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na poziom jaki teraz (hehehe, raczej od kilku lat) prezentuje ta makulatura, to takimi opiniami się nie przejmuję i raczej bliższa prawdy jest zapowiedź z psxextreme.

A demo podobno ma pojawić się dla wybranych już za tydzień. Ciekawe ile w tym prawdy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CD Action to nie kupuje go właśnie od kilku lat, Wziąłem tylko ze względu na dołączoną grę RE5 i przy okazji poczytałem tą recenzje, Zresztą nigdy nie sugerowałem się recenzjami, a bardziej demami, A że dzisiaj wydawanie demek to rzadkość to trzeba sięgać po recenzje. A te i tak zwykle biorę z netu. Czekam na Duke'a jak na jedną z lepszych gier tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem obie zapowiedzi i powiem tak: zależy od podejscią danej osoby. Fan Duke'a inaczej to oceni niż ktoś kto podejdzie do tego bardziej chłodno jako do gry z roku 2010/2011. Duke kosiarzem graficznym nie będzie, ale możemy się spodziewać chyba udanego gameplayu. Ja bym celował w coś pomiędzy, wydaje mi się, że pogramy w solidny tytuł, taki na 8+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem 3D też nie powalał poziomem grafiki (szczególnie modele postaci, które były płaskie) w porównaniu do Quake'a. Ale za to teksty Duke'a, humor, klimat i rozróba była nieziemska. Ciekawe i urozmaicone plansze, w tym ukyte poziomy oraz kilka pikatnych bajerów. Mało kto zwracał uwagę na płaskie modele i rzadko wywyższał trójwymiarowe postacie z "ponurego Quake'a". Skoro DNF obrósł taką legendą najprawodopodobnie największe "rwanie" będzie miał wśród zagorzałych fanów, to mogło spowodować, że deweloper nie kładł dużego nacisku na grafikę. Młodsi zachęceni oczekiwaniami i opiniami starszych też kupią, aby przekonać co w tej grze jest takiego wyjątkowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze od 96 roku troche sie pozmienialo, pragne zauwazyc. W tamtym czasie w zasadzie jedynie Quake mial ta "lepsza" grafike jesli chodzi o FPP

poza tym DN3D wchodzil kiedy na rynku bylo zaledwie kilka innych gierek ktore obslugiwal 3dfx VOODOO

Dlatego ludzie nie wiedzieli jeszcze co to "prawdziwa" oprawa graficzna.

Ja doskonale pamietam tamte czasy(o rany jaki ja juz stary jestem :lol2:) , DN3D stal sie legeda gdyz jak na owe czasy gra byla przelomowa, nie bylo nic innego co moglo by konkurowac specjalnie z Djukiem. (pomyslami i zwariowana koncepcja)

Dlatego do histori przeszla jako gra legenda - bo na tamte czasy byla JEDYNA,DOBRA, a MOZE GENIALNA?

Dzis gracze z tamtych lat oczekuja podobnych przezyc co kiedys. Trudne zatem zadanie przed ksieciem, gdyz przez ostatnie 14 lat swiat nie stal w miejscu, a nam lat nie ubywalo, wrecz przeciwnie.

Widzielismy juz wiele, mamy wygorowane oczekiwania z uwagi ze widzialo sie juz nie jedno.

Dla niektorych gra moze okazac sie pewnym rozczarowaniem, czy to ze wzgledu na leciwa jak na te czasy grafike, z kolei innym nie przypadnie gameplay itp.

Osoboscie nastawiam sie na ten tytul jak najlepiej, gdyz z tego co sledzilem przez lata, grą prawie do samego konca zajmowala sie Stara ekipa, a sama koncepcja gry lokacje itd pochodzi jeszcze z konca lat 90 mysle ze wtedy mieli troche lepesze pomysly niz w wiekszosci obecnych grach.

Grafika jest na drugim planie ... prawde powiedziawszy gdybym mial mozliwosc to zagralbym tez w wersje z 2001 na silniku HL a nawet na silniku Quake 2.

Bo jak sie przekonalem grafika nie jest najistotniejszym elementem ... grafika przedstawia nam swiat ... jednak owy swiat i klimat musi zostac rzeczowo stworzony,

inaczej nawet najlepsza grafika nie pomoze czyt.Crysis itp gry

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik już usunięty, Chociaż ja i tak staram się za dużo nie oglądać, by sobie nie psuć zabawy. Ale musze przyznać, że dobrze zakładłem, że jak dojdzie do premiery to nas "zaleją" trailerami. Oby jednak w czerwcu nie przyszedł im do głowy jakiś głupi pomysł. Grę kupuje i liczę na oldskolową napie.. jak za dawnych czasów, Martwi mnie tylko ilość broni do przenoszenia. D3D z więcej niż 3 broniami robił się jeszcze ciekawszy. A tu ? No cóż zobaczymy jak to będzie. Mimo wszystko dla osoby nie znającej D3D (młodej) może to być widowiskowy przeciętniak. Dla fana coś wyjątkowego. Gdzie będzie wyszukiwał wszelkie smaczki gry, Oby nie zabrakło tego co bylo w D3D i nawet słabsza grafika nie straszna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

•• Ekskluzywne demo Duke'a pojawi się 3 czerwca | => Gamezilla.pl

Ekskluzywne, bo dostępne tylko dla nielicznych. Jakie warunki trzeba więc spełnić, żeby kilkanaście lat oczekiwań skrócić sobie o kilka dni?

 

Tak jak Marcin Tomaszewki pisał już w zeszłym roku, trzeba kupić Borderlands, edycję Game of the Year. Wykupiony w ten sposób dostęp do Duke Nukem First Access Club pozwoli zobaczyć grę już 3 czerwca, czyli okrągły tydzień przed europejską premierą.

 

Co natomiast, jeżeli już masz Borderlands? W takim przypadku pozostaje Ci jeszcze złożenie pre-ordera na Duke'a w jednym ze wskazanych przez 2K i Gearbox sklepie. Jeżeli chodzi o Polskę, to mamy do wyboru dwa miejsca - Muve i Ultimę.

 

Dlaczego demo Duke Nukem nie będzie powszechnie dostępne? Strzelam – bo czternastoletnia mechanika gry może odrzucić, lepiej więc dema nie pokazywać, bo jeszcze zaszkodzi wynikom sprzedaży.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...