Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno kinówka, bo jakoś nie wyobrażam sobie lektora podkładającego głoś diuka np. pazura "ouł je maleńka". :]

Strongmen rzeczywiście napaliłeś się na grę jak szczerbaty na suchary, moim zdaniem gdyby mieli coś więcej to nie wypuszczali by tego dema dla swojego dobra.

W akcie desperacji to już chyba będzie lepiej zagrać w dn3d z jakimś hd packiem tekstur. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz wlasnie z ta wersja Kinowa ponoc nie jest do konca wiadomo - czy wogole beda napisy. Cenaga nic nie potwierdzila.

To ze sie napalilem to Fakt... Mimo wszystko podtrzymuje swoje stanowisko ze wbrew pierwszemu wrazeniu po demo - nie ma co oceniac produktu koncowego.

Grafika to nie wszystko...

Zobaczymy jak bedzie, nadal jestem dobrej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever Official Website

 

Panowie!! Obczajcie motyw muzyczny ze stronki Duke'a, wgniótł mnie w ziemię, to wykonanie jest lepsze niż Megadeth 0_o

 

to 'obczaj' ten

 

PS. Megadeth zagrał to lepiej dla mnie niż ten z oficjalnej strony

Edytowane przez moe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj takich zdjęć, bo nie dość, że strona się rozjeżdża na Pure-Red (Marco ;) ), to nie wszyscy mają na tyle szybkie łącza. Przez co strona forum się ładuje dłużej. Co do grafiki to jest jaka jest. Niczego więcej nie oczekiwałem. To jest dokończenie gry, która miała nigdy nie powstać. Troszkę rozsądku i rozwagi. Bardziej bym się czepiał tych niedoróbek, bo akurat przez tyle czasu mogli lepiej to wydać. Nawet jeśli 3D Realms zrobiło te 80%, to po dokończeniu gra powinna mieć jak najmniej bugów. Sam nie wiem co o tym myśleć. Cena za wersje PC to ok 110 zł. Jeśli gra jest tego warto to ok. Ja w zwyczaju zaczekam na pierwsze recenzje tu w tym temacie. Demko to demo, a full to full.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi zdjeciami nie tak? u mnie wygladaja normalnie, niczego nie rozjezdzaja - moze trzeba zmienic przegladarke :-)

Poza tym przeciez Rozmiar jest skonwertowany do mozliwosci forum - i wstawiajac takie nie lamie regulaminu?

Co do samej Gry to ja czekam bo mysle ze warto bedzie :-)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Demko to demko...". Niby tak ale po demku mam już odrzut od gry. Chyba się zestarzałem albo co :-P . Nudne i głupawe dla mnie. Graficznie słabo. Kiedyś to cieszyło, dziś uśmiech politowania wywołuje. Zapewne upływ czasu ma tu jak wspomniałem znaczenie hyhy. Niemniej odczucia mam jakie mam i tłumaczenie "jest taka bo coś tam" dla mnie nic nie zmieni. To takie gadanie jak "płytki panu źle położyłem, bo nie umiem lepiej" :wink:

Próbuję obiektywnie grę ocenić ale jakbym nie patrzył to mi się nie podoba :-| Chyba nie oczekiwałem niczego innego, choć taki Serious Sam(podobnie sensowny) potrafi na chwilę wessać :unsure:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ...

maja w swojej ofercie sporo gierek nie spolszczonych

W sumie to ciezko sie zapatrywac, bo polonizacja Djuka mozna by uznac za profanacje.

Jednak Napisy (czyt.wer kinowa) mysle ze jak najbardziej mogli by zrobic.

 

ta, 'chodz, wez troche' recytowane przez mireczka bake albo innego bogusia linde

 

 

Ogarnijcie sie to nie jest baldur, gdzie spolszczenie sie przydaje - takich gier powinno sie nie dotykac, no chyba, ze chcecie kolejne kwiatki jak z Modern Warfare 2 albo kretyna cezarego pazure w bad company, ktory darl ryja jak maciek z klanu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem o "wersji kinowej" a nie recytowaniu Lektorow

Kazdy znajacy angielski w minimalnym stopniu i majacy IQ wyzsze niz wielkosc swojego wieku, wie ze zabieranie sie za recytowanie textow djuka, z gory skazana jest na klęskę.

Zas napisy PL z mozliwoscia wlaczenia/wylaczenia jak najbardziej mogly by sie przydac - swoja droga ciekaw bardzo jestem jakby przetlumaczyli znaczenie niektorych textow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem o "wersji kinowej" a nie recytowaniu Lektorow

Kazdy znajacy angielski w minimalnym stopniu i majacy IQ wyzsze niz wielkosc swojego wieku, wie ze zabieranie sie za recytowanie textow djuka, z gory skazana jest na klęskę.

Zas napisy PL z mozliwoscia wlaczenia/wylaczenia jak najbardziej mogly by sie przydac - swoja droga ciekaw bardzo jestem jakby przetlumaczyli znaczenie niektorych textow :-)

 

No właśnie o to mi chodziło aby nawet za napisy się nie brali bo znając naszych pokopanych lektorów z Shake it Baby zrobiliby Hej Mała...

 

PL wersją stanowcze nie bo im prostsza gra w sensie tłumaczenia tym gorzej to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie żadnej polskiej lokalizacji z dubbingiem. Dobrze, że się tego nie podjęli, bo by była z tego kaszana. To właśnie m.in dzięki tym tekstom Księcia gra zrobiła się popularna. Jeszcze jakby to mieli spolszczyć to byłby to fail 2011. Już teraz po zagraniu w demko mam bardzo mieszanie uczucia co do tej gry. Grafika średnia. Grywalność taka sobie. Głównie przez to, że można mieć max dwie bronie jednocześnie. I nie wiem na co się zdecydować. Czy wziąć tradycyjne shotgun czy tam karabin lub pukawkę do zmniejszania. Co ciekawe po zmniejszeniu kosmitów, one dalej strzelają z taką samą siłą. W D3D tego nie było. Sporo takich szczegółów do których można się przyczepić. Mam poważne obawy co do tej gry. Zwłaszcza, że demko wypuścili tylko dla nielicznych i to po zamówieniu pre-ordera lub dla tych co już wcześniej coś od nich kupili (Borderlands). Gra była robiona tyle lat i nie jest dopracowana. Jakby wypuszczona na siłę. Sugeruję się caly czas tym demkiem. Ogólnie dla mnie ten DNF jakiś taki nijaki. Ale cierpliwie poczekam do pełnej wersji i wtedy dopiero zdecyduje czy kupować czy nie. Takie gry trzeba mieć na półce, ale jeśli to ma być jakaś kaszana to może lepiej poczekać aż nieco stanieje. Wiem, że jako osoba wychowana na D3D nie powinna tak postępować, ale 3D Realms również nas olało. Tak więc ja na razie z kupnem się wstrzymuje do pierwszych recenzji w tym temacie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać te kaleczne sterowanie konsolowe :-)

Gameplaye budzą we mnie mieszane uczucia, zobaczymy po premierze czy legenda powróci i osiągnie sukces czy też tytuł porażki roku na którą trzeba było czekać forever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi demo się podoba :) ale 130zł nie dam mimo, że jestem fanem DN3D... jak spadnie do 90zł to pójdę do sklepu, a do tego czasu niech lepiej wydadzą kilka gigabajtów łatek :)

 

Grafika średnia, ale modele fajne. Animacje dobre. Szkoda, że jest regeneracja, a nie przenośna apteczka jak w trójce. No i mało pokazali w demku... ani striptizerek, ani jetpacka ;( no i secret place też nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...