Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Nie marudz tylko o 18 pod kolumna. :]

Nie w tym miesiącu, może za miecha ;] . Dzisiaj w piłeczkę z kolegami pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy ;)

 

Ale jestem słaby po wczorajszej grze w nogę. Gramy po 3 osoby na małym boisku po 45 min. Przegraliśmy 30:15, a prawie zawsze wygrywaliśmy. Cinko ze skillem ostatnio u mnie i z kondycją. Idę zaraz z psem na łąki, wypuszczę go i pobiegamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ktos jutro jedzie na Snickers® Street Games http://www.snickers.pl/Default.aspx?PageId=71 ?

 

EDIT: Beda roznego rodzaju sporty zwiazane z rowerami i deskorolkami, do tego bedzie od 15 do 16 "przygrywal" Grammatik. :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo.Ktoś mi wpłacił 2 zł na moje konto.Nie wiem naprawde jak dziękować.Proszę osobe która to zrobiła o napisanie mi PW gdy tylko kasa sie pojawi na moim koncie to oddam oczywiscie :) Jeszce raz wielkie dzieki.

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy kotów:

Czy to prawda że karmy typu KK czy Whiskas szkodzą ? :blink:

 

A jeśli tak to jakie karmy są najlepsze ? ;]

Szkodzą?... No cóż, po prostu uzależniają, dodają tam jakieś ulepszacze, kot to je, bo mu smakuje, ale więcej niż powinien, no i tyje niemiłosiernie.

Ja swojemu kupuję Royala - od maleńkości na tym chowany, najpierw Junior, a potem inne, odpowiednie do wieku i kondycji.

 

 

Dziekuję bardzo.Ktoś mi wpłacił 2 zł na moje konto.Nie wiem naprawde jak dziękować.Proszę osobe która to zrobiła o napisanie mi PW gdy tylko kasa sie pojawi na moim koncie to oddam oczywiscie :) Jeszce raz wielkie dzieki.

Stary, wychyl kolejkę za zdrowie tej osoby i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż uzależniacze na mego kota nie działają. :-) Tzn. od małego żywiony Whiskasem, ale często nie je parę dni tego (bo Jej nie smakuje, a nie będe kota rozpieszczał, choć i tak już jest rozpieszczona, najlepiej jakby się dawało kurczaka czy surimi paluszki krabowe :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż uzależniacze na mego kota nie działają. :-) Tzn. od małego żywiony Whiskasem, ale często nie je parę dni tego (bo Jej nie smakuje, a nie będe kota rozpieszczał, choć i tak już jest rozpieszczona, najlepiej jakby się dawało kurczaka czy surimi paluszki krabowe :P).

Mój pies jak był młodszy tak do ok 1 roku to wybrzydzał. Suchego pokarmu w ogóle nie ruszał i były z tym problemy. Trzeba mu było robić kasze z mlekiem itp. O tym że jakiś pokarm uzależnia czy też szkodzi nigdy nie słyszałem. W przypadku kotów pewnie jest podobne. Częsta z pedigree zmieniałem na Chappi czy też na co innego i je teraz co popadnie ;) Znajoma ma kotkę i nie raz widziałem u niej opakowania po KK ,Whiskas itp. i kot to jadł. Pierwsze słyszę ,powaga ;)

 

Czas powoli spać. Jutro na ślub znajomego ,niestety cywilny i z wesela nici. Będzie za to imprezka. Zawsze coś. Najgorsze to będzie z moją kobietą, bo zaraz zacznie się łasić i w ogóle opowiadać jaka to piękna para młoda i inne podteksty ;) Ja chce jeszcze żyć <_<

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to będzie z moją kobietą, bo zaraz zacznie się łasić i w ogóle opowiadać jaka to piękna para młoda i inne podteksty ;) Ja chce jeszcze żyć <_<

Więc musisz sie znieczulić. Ale bez wesela to tak trochę ciężko będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pies nie chcial jadac zarcia dla psow wiec zaczelismy kupowac mu zarcie dla kotow. :P Przez pol roku to jadl i mu przeszlo. :P No to teraz sie kupuje po prostu kawalek miesa, do tego makaron/ryz i nie narzeka od 2 lat. :P

 

Wracajac do tematu MASY. Wszystko ladnie, pieknie gdyby nie deszcz. Tak padalo ze po 30 min jazdy w deszczu (juz bylo po 20 pare min). Stwierdzilismy ze wracamy do domu. A ze byla jeszcze z nami kolezanka, to jak to kolezanki troszke wolniej jechala. ;) Jechalismy w granicy godziny ponad 20km. Tak mnie wychlodzilo ze polowe drogi sie trzeslem z zimna. Wrocilem do domu, zrzucilem ciuchy na przedpokoju, nie minely 2 sek jak juz siedzialem w goracej wodzie w wannie. :P Wychodze chyba po 45min. z lazienki a pod rowerem kaluza z piachem. :P Nalykalem sie witamin zeby przypadkiem nie byl chory jutro, na noc lykne aspiryne na rozgrzanie. A niestety mam duze tendencje do chorowania a musze jutro jechac na Snickers® Street Games. :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc musisz sie znieczulić. Ale bez wesela to tak trochę ciężko będzie.

No właśnie.Pozostaje imprezka. Najgorsze jednak to że jak napiję sie z 3 piwa ,to przy 4 zaczyna ględzić typu: znów piwo ? itp..Chyba sobie coś łyknę już przed ślubem ;) Kobiety... kto je zrozumie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Pozostaje imprezka. Najgorsze jednak to że jak napiję sie z 3 piwa ,to przy 4 zaczyna ględzić typu: znów piwo ? itp..Chyba sobie coś łyknę już przed ślubem ;) Kobiety... kto je zrozumie.

Kryj się przy każdym następnym po trzecim piwku, hehe. Czego oczy nie widzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zamrozic i zjesc to jak kostke lodu...? :P

 

Hm z tego co wiem to tak mocno procentowego ;) alkoholu nie jest łatwo zamrozić ;) Chociaż...

 

Teraz już na pewno idę spać. No może jeszcze zajrzę tu i ówdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm z tego co wiem to tak mocno procentowego ;) alkoholu nie jest łatwo zamrozić ;) Chociaż...

Ciekly azot. ;) Tylko butelka peknie. ;) Ale popekana tez bedzie dobrze smakowala. :lol: Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy* godza prace\kobiete z pc a czasami nawet ze sportami. ;) (Tak, Tak nie wszyscy mamy tutaj 30 kilo wagi i okulary 20 dioptri. ;) )

 

EDIT: A teraz ide i ja bo rano rowerek i jedziemy na Snickers Street Games. :)

 

*Nie jestem pewien ale chyba tak sie to pisze http://so.pwn.pl/slowo.php?co=niekt%F3rzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry

Jak ktos sie stesknil za hydro to sie znalazl na pclab forum i poprawia napisy do seriali :D bo sa zle zrobione

cytat z innego postu jego "Why u want ask in eng if u have polish'es nick and i'm sure that u great speak to polish"

:ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...