Skocz do zawartości
VIBOR

Co Sie Stało Z Zasilaczami Neotec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebowałem szybko info odnosnie danych technicznych zasilacza NeoTec 440 Maximus a jako że zakupiłem go w Zenfist.pl to pomyślałem że tam znajdę najszybciej. Wchodze i szok nie ma ani jednego zasilacza NeoTec. Co sie stało ? Zostały wycofane, zaprzestali produkcji ? Ktoś może mnie oświecić ?

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz przyczynę. Oni zamawiają partiami a obecnie pewnie czekają na następny fracht od ryżów.

Wszystko byłoby ok ale ich nie ma na stronie Zenfist.pl w ofercie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W K-ce w proline przy kasie stoi z 5 neoteków... Nie wiem czy są to pudełka same, ale możesz zadzwonić, zapytać, zamówić... Oni często "nie mają na stanie" a jak się pójdzie do sklepu to bez problemu się coś znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie projektują nową serię. Wątpię żeby PROLINE zaprzestało sprzedaży NeoTECów, po prostu wyjdą inne lepsiejsze.

O ile się nie mylę, nawet parę miesięcy temu na ich stronie było jakieś info o nowych modelach. Marka jest już znana i rozpoznawalna, więc wydaje mi się że na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o tych zasilaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj u zenfista chyba je widzialem.

Niestety chyba Zle widziales :sad: nie ma ich od srody od godziny ok 14 ...

parodia zaejstrowalem sie na stronie o 14 okolo by kupic a po 14 zasilacze "zniknely" ze strony ale mam szczescie :lol:

 

NIemiec Sprzedaj mi swojego Huntkeya B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% będzie jeszcze jedna sztuka. Okazało sie, że dwa razy wysłalismy jedna paczkę ;) Za kilka dni wróci do nas.

Spoko juz Kupilem u siebie w Kraku

HK-400AP nowke z 3 letnia gwar za 185 ziko :D

 

Wracajac do Neotec to widzialem dzis troche sztuk w Bitcie - w dobrej cenie

 

230 chciali chyba za 380W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...