Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jest ta strona z sygnaturami... tylko chwilowo seti nie wysylalo zadnych statystyk do zadnych stron... nie wiem czy zauwazyliscie ale wszystkie statystyki (boincsynergy, boincstats, teamocuk) sa z przed 3 dni......... :P ja mam sygnature na forum seti :) liczcie liczcie ostro dacie rade az tak cieplo nie jest... no chyba ze jesciescie z Poznania jak ja Zawoor i ent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano bo w mieszkaniu mam ze 3 wiatraki stojące i jakiś ruch powietrza jest :P do tego 2 fandery na full wieją do kompa :P

LOL. Praw fizyki nie oszukasz. Na AC/WC nie można zejść z temp proca czy obojętnie czego ponizej temperatury otoczenia. Jezeli temperatura otoczenia wynosi 33c, to procek w spoczynku(czyli wyłączony komputer), ma 33c, a jak go włączysz to wydziela ciepło, i powietrzem o temperaturze 33c nie schłodzisz go do 32c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuppie :)

 

U mnie @3.9 i 2xseti naraz mam 64-67*C

W zaleznosci od pory dnia.

Licza 2 kompy naraz ( 2 jajowce, wiec jakby 4 naraz) 24/7 i jesio jeden 1 jajowy ale zdeczka mulasto.

Pozdrawiam wszystkich nowych z ekipy purepc.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jest ta strona z sygnaturami... tylko chwilowo seti nie wysylalo zadnych statystyk do zadnych stron... nie wiem czy zauwazyliscie ale wszystkie statystyki (boincsynergy, boincstats, teamocuk) sa z przed 3 dni......... :P ja mam sygnature na forum seti :) liczcie liczcie ostro dacie rade az tak cieplo nie jest... no chyba ze jesciescie z Poznania jak ja Zawoor i ent :D

i ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam klopotu z angielskim, chodzi mi o to ze to sa swiezo pobrane probki ktore zaczynam liczyc i za kazdym razem gdy zresetuje kompa dostaje ten komunikat. Przeciez niemozliwe ze za kazdym razem gdy wylacze grata mija deadline... <_<

 

ktos wie dlaczego tak sie dzieje?

masz dobrze ustawiona date w systemie :>

 

mam pomysł, coby ludzi z old Tweak.pl ponamawiać ( jeśli jeszcze nie przeszli) żeby przeszli do nas do teamu.

Tylko nie wiem czy wszystkie nicki się zgadzają, ale większośc napewno.

juz dawno klika pw poszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziemy jak przecinaki :) szkoda ze statsy wywalilo i nie moge zobaczyc ile dziennie kredytow robimy.. ale mysle ze okolice 10-12 tys ;) seti nie wysyla serverom ze statsami pliku XML i nie maja z czego tworzyc statystyk. :/ zainstalowalem na Linuxowym sprzecie u mnie nowego klienta pod SSE2 ktorego wypuscil ktos z teamu KWSN i sprawdza sie ok. przyspieszenie o jakies 15% jak na moje oko ;) takze rac pojdzie troche w gore :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Próbowałem zwerbować PIII 1.24Ghz ale do niektórych "[...] za darmo!?! Szkoda mi limitu!!!" nie warto nawet gęby otwierać :mur: Wprawdzie 1.2 GHz za wiele by nie pomogło, ale zawsze to jakieś dodatkowe punkty, ale z takim podejście to niech się "kołleś" za przeproszeniem "w.a.l.i".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre 4 Ghz nie jest zle :D heheh. =) ciesze sie ze liczysz.. widze ze weteran Chaosik do nas dolaczyl :)

 

Chaos popraw sobie profil bo masz w linku dwa razy http:// pozdrawiam dla liczacych i promujcie team zeby rosl w sile! :)

hehe poprawione ;]

 

milo ze ktos mnei zauwazyl .. tak cos tam z nudów stwierdzilem ze potestuje stabilnosc kompa ;]

w akademiku prad za darmo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Spoko =) Ronin komu szkoda LIMITU? i jakiego? Neo? przeciez probka ma 300 KB a liczy sie okolo dnia na takim sprzecie :D

Mojemu kunflowi :mur: Koleś ma Neo 512 ściąga filmy jak najęty (komp chodzi w nocy) a dla SETI szkoda mu limitu :mur: SAM TEGO NIE ROZUMIEM ale on już taki jest... ciężko go zrozumieć.

 

PS. RAC ponad 10k :twisted2: Pięknie chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sprawe do kogos:

 

wiecie gdzie mozna znalezc kod, ktory jest w aplikacji znany jako: <authenticator> w pliku account_setiathome.berkeley.edu.xml z glownego katalogu boinc? podejrzewam ze jest on inny dla kazdego usera.

 

Najlepiej jakby jakas osoba z DC, albo pentiumem z HT zglosila sie do mnie z tym numerem (sprawdze od razu dwie sprawy, czy BQI dobrze działa z Dc, bo podobno nie oraz czy moge zrobic szybka instalacje na czyjes konto tylko na podstawie tego numeru)

 

pozdraiwam

kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2006-06-27 21:22:09|SETI@home|Started upload of file 02ap99aa.3558.22720.897148.3.88_2_0

2006-06-27 21:22:31||Project communication failed: attempting access to reference site

2006-06-27 21:22:31|SETI@home|Temporarily failed upload of 02ap99aa.3558.22720.897148.3.88_2_0: http error

2006-06-27 21:22:31|SETI@home|Backing off 3 hours, 53 minutes and 8 seconds on upload of file 02ap99aa.3558.22720.897148.3.88_2_0

2006-06-27 21:22:54||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

Też nie możecie odsyłać próbek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie możecie odsyłać próbek?

Mam to samo, co wtorek robia kopie serwera bazodanowego, poczekaj troche.

Weekly Outage Notice

Every Tuesday around 17:00 UTC we have a short outage to back up our database. The data servers and most web pages are offline during this time. The outage lasts 3-4 hours, and then there is a long period of "catch up" afterwards as the servers are swamped with backlogged requests.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

no i przekroczylismy

Total credit 200,000.00

Świetnie!

Dodam tylko, że już niebawem znajdziemy się w setce najlepszych drużyn pod względem RAC.

Troche gorzej jeśli chodzi o ogólną liczbe punktów. Fakt, jesteśmy nowym teamem, ale już zajmujemy 2638 miejsce a ewentualne przemieszczenia w góre to tylko kwestia czasu (różnice pomiędzy team'ami są strasznie małe). Czyż to nie budujące? A więc do liczenia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest liczone ze tortal credit jest ponad 200 k ale przeciez kilka osob ma nawet ponad 500 k :/

zarobili je dla poprzednich zespolow, w statystykach indywidualnych sa, ale dla teamu kazdy liczy od 0

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze już sobie 2 dni ;> Jednego dnia udaje mi się "przemielić" 2 i pół jednostki. Jak myślicie, czy jak proc chodzi ciągle na 100% obciązenia to moze mu się cos przytrafić złego ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...