Skocz do zawartości
wojtek4994

Emulowanie Ps2

Rekomendowane odpowiedzi

A podłączałeś przez s-video?

Zresztą przy ustawieniach dscalera też trzeba się ciut pobawić;]

tak, specjalnie kupiłem kabel - była poprawa ale nadal obraz był nieostry, widoczne były zakłócenia. d-scaler chyba też był dobrze ustawiony...

zresztą teraz to już nieważne - cieszę się FF w HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No duzo te screeny sie od wczesniejszych nei roznia :P (i wszyskto na nich widac wiec obraz znosny ;))

 

Albo moze ja malo wymagajcy jestem :P (ale widzialem gorsze screeny z tunerow...)

Edytowane przez impact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje dziada, bo temat nadal aktualny. Troche sie zmienilo, jednak czy aby faktycznie wystarczajaco by uznac pcsx2 za cos wiecej niz ciekawostke? Zdobyliscie jakies nowe doswiadczenia w przedmiotowej sprawie?

 

Do tych refleksji sklonilo mnie odkrycie dwoch kolejnych gier wartych poswiecenia cennego czasu. Niestety emuluja sie raczej licho :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem niedawno grać w GT4 i było bardzo blisko. W końcu działało, ale lekko się cięło. Grzebałem w ustawieniach, żeby to poprawić i spieprzyłem całkiem, bo gra się zaczęła zawieszać i nijak nie mogłem nic z tym zrobić. Wkurzyłem się i wywaliłem grę. A szkoda, bo fajnie byłoby pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto po prostu wydać te 200 zł na konsolę. Sam też sie tak męczyłem i jak nie udało mi się ustawić grafiki w God Of War to sobie darowałem i odkupiłem od znajomego używkę slima. Przeszedłem już parę znanych gier jak RE4, GOW 1, 2, Killzone, DMC 3, ICO, Tekken 5, SC3 i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...