Skocz do zawartości
Kyle

Panoramy Lcd 22"

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast 1000:1 jest możliwy ( na początku tematu są linki do testów - patrz CHIMEI ).

 

Co do kątów to w jednym miejscu też widziałem że AUS ma 160/170.

 

Iiama myślę że będzie gorsza pod względem prędkości od ASUS - nic ponadto nie mogę powiedzieć ... reszta parametrów naprawdopodobniej podobna.

 

Ja bym nie kupił 20" bo mają za małe piksele dla mnie ( lub jak kto woli za duże do większych czcionek - problem już opisywałem kilka razy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w sumie bardzo dobra firma. dziwna ta cena taka niska hmm.

Iiyama to jeśli chodzi o LCD firma przeciętna, lwią część jej oferty stanowią bardzo tanie monitory oparte na matrycach TN... chociaz moze w tym mozna upatrywać szansy na poprawne wykonanie 22". Zresztą jak to jest z tą Iiyamą, są wersje bez DVI i z DVI? Bo na różnych stronach róznie jest napisane.

 

@Damike

 

Nie ma na rynku 22 calowych matryc VA.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn na wiekszosci stron na ktorych patrzylem iiyama ma dvi

 

na stronie IIYAMY tez jest wyraznie napisane ze ma DVI wiec tak musi byc.

 

ale hamstwo na stronie producenta cena wynosi 294 EU !!!!!!!!!! i to strona austryjacka a nie niemiecka hmm fakt ze to UVP czyli cena sugerowana przez producenta ale i tak w porownaniu z 349 i w gore na stronach sklepow internetowych w austrii to duza roznica

 

a tu link http://www.iiyama.at/default.asp?SID=&...6&PROD=7303

 

 

 

hehe to juz wiem gdzie zamowie chyba monitorek

 

 

a jesli chodzi o firmy to nie rozumiem dlaczego firma SONY ktora jak mi we wszystkich tu sklepach tlumacza ma najlepsze monitory i telewizory LCD ze wzgledu na elektronike soft i bajery poprawiajace obraz, przestaje produkowac od nowego roku LCDki hmm podobno maja za male obroty i im sie nie oplaca. dziwne

 

 

 

http://www.iiyama.at/media/cache/Preisliste%2002.10.2006.pdf

 

22 cale panoramka od iiyamy cena 294EU chociaz Benelux hmmm ciekawe ile przesylka :D:D

 

-------------

a odnosnie 22 calowych matryc VA to przeciez w opisach viewsonica pisze ze tam w srodku jest mva hehe

 

choc to prawdopodobnie podpucha a tu przykladowy link http://www.diskontcomputer.com/detail.php?...mefrom=geizhals

 

 

a odnosnie iiyamy i jej przecietnych monitorow, np firma SONY ktora jak mi tlumacza we wszystkich sklepach m.in. Media M a takze fachowych zajmujacych sie wylacznie sprzedaza LCD ze Sony ma najlepsze LCD pod wzgledem elektroniki i softu tzn bajery poprawiajace jakos obrazu rozne filtry itd, ze po prostu rzadzi jesli chodzi o monitory i telewizory LCD, od nowego roku zaprzestaje produkcji LCDkow. dziwne , podobno powodem jest zbyt male obroty. dziwne

 

 

No to pozamiatane. Ciagle szukam za ta IIYAMA w necie i prosze szukajcie a znajdziecie jak to mowia.

 

model 22 cale wide e2200ws za jedyne :D:D:D:D 316 EU

 

http://www.xada.de/shop2/index3.php?xlink=36016&ref=8 czyli na zl okolo 1200 zl plus 12 EU przesylka z niemiec :)

Edytowane przez damike83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że po kilkunastu postach wychodzi na to że powiedziałem "W kilkunastu sklepach widziałem kilkanaście monitorów 22" mniejsza o to. Jeśli jesteś z Katowic i znasz personel z Computerlandu to możesz sobie jechać pooglądać w/w model Belinea przywieziony podkoniec zeszłego tygodnia z Niemczech. Zapraszam. Wracam skąd przyszłem bo chyba zastary jestem na grupę wiekową użytkowników (oczywiście bez obrażania kogokolwiek - poprostu widać, że mam nie co wypatrzony chrakter dla mnie liczy się "płacę żądam - płacę więcej oczekuję więcej) - wracam niańczyć dzieci. Swoją drogą dzięki Sarkazz za wyjaśnienie kilkanaście dni temu paru kwesti odnośnie monitorów LCD.

 

Już wam nie zaśmiecam postu.

 

Swoją drogą jak się zdecyduję to na weekend będę miał w/w Belinea ewentualnie ViewSonic-a też z Niemczech więc przy okazji w miarę wolnego czasu wrzucę pare fotek już bez rozpisywania się by ewentualnie znowu kogoś nie obrazić bądż nie stać się obiektem drwin.

 

no to super, ciesze się ze podałes to na co czekałem, jeszcze tylko cena by się przydała...

i czekamy na wrazenia z testowania monitora.

 

Co do oceniania acera to sie nie zgodzę, monitory nawet postawione obok siebie trzeba przede wszystkim wyregulować, ponadto czasami to co wydaje się pięknym swieceniem okazuje się sztucznym podrasowaniem kolorów z kosmiczną jasnością palącą po oczach. Przykładów mozna by mnozyć.

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc patrze "na was" z Acerka

krótki i na temat

buczy :(

 

Od 93 w dół (Brigtnes) buczy. Aczkolwiek 94 jest ok, no tyle że teraz jest dzień, nie wiem jak to będzie wieczorem. Teraz siedze przed monitorem blisko, później (w nowym pokoju) będzie 2 razy większa odległośc, a więc całkiem inaczej

 

Nie chce raczej go oddawać, bo jest "wporzo" [; Tak więc pytanie do Was - jak zmniejszyć tą jasność w karcie ?

No i ... Bardzo mocno wpłynie to na lampy ? Teoretycznie mam przecież gwarancję, więc jak pójdą to z naprawą problemów nie będzie

 

Ustawienia - jakie polecacie ? Póki co wpadłem tu tylko powiedzieć co i jak, żadnego filmu, gry nie odpalałem. Chce zmniejszyć jasność, bo czuje, że wieczorem będzie słabo

 

edit :

Mam już z tą jasnością na karcie, no, teraz można poszaleć. Nie oddaje [;

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym buczeniem to rzeczywiscie jakas kpina. Przeciez takie 'kwiatki' powinny byc wyeliminowane przed rozpoczeciem masowej produkcji. Moze jednak to jest jakas 'lewa' partia czy 'cus'? Sam nie wiem. Wiem tylko jedno, takie 'cos' jest imo dyskwalifikujace dany produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz Santi racje, ale szczerze mówiac nie chce już sie bawić w wysyłki, w kupowanie droższych, ustawiłem sobie mniejszą jasność z karty i naprawde, bomba [;

 

Teraz znalazłem film w dość dobrej rozdzielczosci, ah... odsunac sie trzeba i powala ;)

NIE ODDAM ;p

 

Słyszałem o jakimś programie, który sprawdza czy dobrze ustawiło się jasność & kontrast + bad pixele, ma ktoś z Was link ? Bo chce żeby wszsytko było bdb. ustawione, a nie wiem jakie są najlepsze parametry

 

Bolą mnie troche oczy, ponoć normalne przy pierwszym LCD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz Santi racje, ale szczerze mówiac nie chce już sie bawić w wysyłki, w kupowanie droższych, ustawiłem sobie mniejszą jasność z karty i naprawde, bomba [;

 

Teraz znalazłem film w dość dobrej rozdzielczosci, ah... odsunac sie trzeba i powala ;)

NIE ODDAM ;p

 

Słyszałem o jakimś programie, który sprawdza czy dobrze ustawiło się jasność & kontrast + bad pixele, ma ktoś z Was link ? Bo chce żeby wszsytko było bdb. ustawione, a nie wiem jakie są najlepsze parametry

 

Bolą mnie troche oczy, ponoć normalne przy pierwszym LCD ?

Jak masz troche czasu to mozesz oddac na serwis. ;] Powinni ta usterke naprawic. ;)

 

Nokia Monitor Test jest fajnym programikiem diagnostycznym. ;]

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=259&t=47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótki i na temat

buczy :(

 

Od 93 w dół (Brigtnes) buczy. Aczkolwiek 94 jest ok, no tyle że teraz jest dzień, nie wiem jak to będzie wieczorem. Teraz siedze przed monitorem blisko, później (w nowym pokoju) będzie 2 razy większa odległośc, a więc całkiem inaczej

A jednak, sadzilem, ze to mis ie taki pechowy egzemplarz trafil. Jutro go odwoze, ale etraz zaczalem sie zastanawiac. Bo gdzie ja taka panorame za 1400zl dostane, skoro nie Acer?

 

Moze by ktos pokusil sie o prognozę cen innych monitorow na polskim rynku tak do konca roku?

 

Santi napisał:

Jak masz troche czasu to mozesz oddac na serwis. ;] Powinni ta usterke naprawic. ;)

Obawail sie, ze serwis nie zajmie sie ta usterka, tylko bedzie twierdzil, ze buczenie ejst ciche i nie kwalifikuje sie do naprawy. I zainkasuje 100 euro za nieuzasadnione zgloszenie.

 

Ja bym oddał

No wlasnie, ja ma jeszcze wieczor na podjecie decyzji.... Bo jak nie Acer to co?

 

edit: Sarkazz

Jak cię bolą/pięką oczy to znaczy że ilość kandeli jest za duża. I nie, nie jest to normalne w przypadku jakiegokolwiek monitora i może prowadzić do zespołu suchego oka.

Niekoniecznie, tez na poczatku (czyli na swoim starym LCD) lzawily mi oczy. Po dwoch dniach przestalo, co moze byc czesciowa zasluga regulacji...

 

 

SANTI - Świetne strony z tapetami. To moj wybor:

http://downloads.interfacelift.com/wallpap...e_1280x1024.jpg :)

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cię bolą/pięką oczy to znaczy że ilość kandeli jest za duża. I nie, nie jest to normalne w przypadku jakiegokolwiek monitora i może prowadzić do zespołu suchego oka.

Po przesiadce z CRT na LCD w pierwszych dniach jego uzytkowania mozna zauwazyc szybsze meczenie sie wzroku co moze skutkowac bolem/pieczeniem oczu. ;]

 

FoX 13 masz na pocieszenie linki z tapetami panoramicznymi. [;

http://www.deniscarl.com/forum/index.php?topic=General

http://interfacelift.com/wallpaper/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak na początku mnie bolą a potem nie. Jak samo z siebie przestało, to prawdopodobnie oczy przyzwyczaiły się do ich zajezdżania i dalej je się męczy, tyle że bezobjawowo (a białka sa białe, czy może siateczka czerwonych żyłek?). Niezależnie od technologii, ból oczu powoduje jasność/kontrast. Dopiero w długotrwałym używaniu wychodzą takie bajery jak zła ostrośc itp. Więc nie wymyślajcie już że do LCD się trzeba przyzwyczaić bo to bujda, trzeba tak ustawić żeby od razu było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei ;)

Santi : najpierw dzięki za tapetki :D tego potrzebowałem. Co do serwisu, komisarz ma racje, jak mam być 100 euro w plecy to dziękuje ;)

 

Sarkazz masz sądze racje, choć te opinie krążą i jest ich wiele, ja jakby już nie czuje tego, sądze, że tamto było wywołane stresem i zbyt wielkim poddenerwowaniem, że monitor jednak buczy, i szukałem w nim wad typu bolące oczy. Teraz troche mnie razi, musze przyznac, że jak np. spojrze na coś innego to widzę dalej biel, musze jasność mocno zmienić, na razie mam na -70 i widocznie nie wystarcza, kontrast jest na 80, tu pytanie do wszystkich - jakie byłyby najlepsze parametry ?

 

komisarz nie oddawaj, to moje zdanie. No własnie, jak nie Acer to co ? Ja nie mam pomysłów, a Acer jest naprawdę "kul" [; Ustaw mniejszą jasność na karcie i ciesz się monitorem, ja tak zrobiłem i sądze, że będzie dobrze. Jeżeli te lampy, czy co to było (?) ma paść, to mamy 3 lata gwarancji, a gwarancja obejmuje taki bajer prawda ? Jeżeli się myle, proszę poprawcie mnie

poza tym - za 2-3 lata przesiadka na 26 cali, czyż nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor powinien mieć możliwość ustawienia profili (ja mam na 12:00, 15:00, 18:00 i sztuczne oświetlenie). To nie żarty, podstawa to to żeby poziom bieli byl taki jak np. na kartce papieru. Przy słabym oświetleniu oznacza to praktycznie szarą biel... jednak ma to niebagatelne znaczenie przy np. czytaniu forum jak już ciemno jest ;) Oczy się nie męczą i tyle. Gry/Filmy - jasno. Czytanie - ciemno. Ale EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazz te profile są na płycie może ? Czy klikam na monitorze i tam ? bo tam nie znalazłem, więc mniemam że płyta ? I powiedz mi jak to działa dokładnie, cche po prostu wszystko dobrze ustawic

Profile powinny być dostępne w menu każdego monitora LCD i lepszych CRT, tak żebyś sam mógł sobie dostosować kontrast/kolory/jasność w paru profilach. Powinno się je przełaczać jednym przyciskiem. Jak tak nie masz to lipa. Ewentualnie może być dostępna regulacja za pomocą softu dodawanego do monitora, co stosunkowo ułatwia klepanie ustawien i zmieną ich. Niemniej jednak trzeba podkreślić - że jasnośc i kontrast w ciągu dnia nie mogą zostawać na wieczór, bo wtedy oczy się męczą bo po prostu patrzą się "prosto w słońce" ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz troche mnie razi, musze przyznac, że jak np. spojrze na coś innego to widzę dalej biel, musze jasność mocno zmienić, na razie mam na -70 i widocznie nie wystarcza, kontrast jest na 80, tu pytanie do wszystkich - jakie byłyby najlepsze parametry ?

Nikt Ci tego nie napisze, bo jednak jasnosc zalezy od modelu. Sprobuj kontrast 50 i jasnosc 30-35, powinno byc ok na wieczór. Natomiast co do sterownikow, to jak widze masz radeona, a wiec w zaawansowanych właściwościach ekranu klikasz na zakładke barwa i interesuję Cie tu przede wszytskim parametr gamma. Przy jasnosci 90 (wtedy praktycznie nie buczy), sproboj cos w okolicach 0,8, moze nizej. Sam ocenisz.

 

edit: Jak juz gdzies pisałem profili nie ma (przynajmniej ja nie znalazlem). Ale to nie jest standard, z tego co pamietam 20'' Santiego tez nie ma, mimo, że to wyższa klasa. Brak profili oznacza w tym przypadku smodzielne ustawianie jasnosci i ew. kontrasu raz dziennie (w czasei zmierzchu). Jak dla mnie nie jest to wielki problem.

 

Ustawiłem, żeby "buczało" i jeśli mam być sczery to prawie nie słysze, a w pokoju mam totalną cisze. Hmm popracuje z tym pare dni, zobaczymy, może przestanie

Owszem, bo tego niemal nie slychac. Mozna zapomniec na godzine, dwie, kwadrans itp. po czym znowu slyszysz, ze buczy i znowu zapomnisz. Zapewne wielu osobom moze o nie przeszkadzac, mnie jednak takie rzeczy denerwuja. Szum komputera jest jednak przyjemniejszy w odbiorze :)

 

Dałam kontrast i jasność na 50, w sumie to chyba jasność jeszcze zmniejsze, jak będzie mi to przeszkadzac to wroce do tych sterownikow.

A takie pytanko - kiedy lampy się bardziej zuzywaja ? gdy co zmieniam w sterownikach ? gamma, jasność, kontrast ? dałem na ustawienia domyślne, aby sie nic nie zuzywalo

Ustawienia w sterownikach nie maja wplywu na zuzycie lamp. Liczą sie ustawienia w menu monitora...

 

 

Komisarz, ustaw sobie to i poczekaj 1-2 dni, zobaczysz, że zniknie Ci przewrażliwienie, popróbuj także odpowiednie odległości od monitora, ogólnie od 0,5 m w góre już nie słychać

Niestety nie mam możliwości pracy w odległości 2m od monitora, chociaż oczy by to docenily (a w tym przypadku i uszy :) ). 65cm to granica wyznaczona przez rozmiar biurka. Ciesze sie jednak, że jestes zadowolony z monitora. Puśc sobie na nim jakis film panoramiczny, w końcu będzie coś widac :) A co do piertka to nie wiem... Chciałbym usłyszeć opinie jeszcze jednego użytkownika tzn. czy jemu tez buczy. Cieżko mi uwierzyć, ze producent wypuścił buczący model. Moze pmp cos napisze, monitor miał byc u niego wczoraj, o ile mnie pamięc nie myli.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no dałem na kontrast na 50, jasnosc na 94 (wtedy nie buczy), a sterownikach gamma 0.8 a jasność na -70, no i jeszcze troszke razi, pokombinuje więcej az uzyskam optimum

 

edit

Ustawiłem, żeby "buczało" i jeśli mam być sczery to prawie nie słysze, a w pokoju mam totalną cisze. Hmm popracuje z tym pare dni, zobaczymy, może przestanie :P

Dałam kontrast i jasność na 50, w sumie to chyba jasność jeszcze zmniejsze, jak będzie mi to przeszkadzac to wroce do tych sterownikow.

A takie pytanko - kiedy lampy się bardziej zuzywaja ? gdy co zmieniam w sterownikach ? gamma, jasność, kontrast ? dałem na ustawienia domyślne, aby sie nic nie zuzywalo ;)

 

 

Panowie - SZOK !

Gdy jesteśmy oddaleni od monitora określoną odległość, piszczenia (razcej to piszczenie niż buczenie) W OGÓLE nie słychać. Gdy przybliżymy się troszke, już słychać. Ponadto im wyżej mamy głowe, tym mniej słyszymy. Siedze teraz tak, że nie słysze nic ;) Oddalony o 2 m, też nie słysze. Dopiero gdy zbliże mocno twarz do monitora, wtedy wyraźnie słychać.

Zostawiam to "piszczenie", ja tego nie słysze już praktycznie. Zapewne Pietrek również nie słyszał z powodu tego, że nie był przewrażliwiony, mnie na poczatku odrzuciło, teraz - nic.

Komisarz, ustaw sobie to i poczekaj 1-2 dni, zobaczysz, że zniknie Ci przewrażliwienie, popróbuj także odpowiednie odległości od monitora, ogólnie od 0,5 m w góre już nie słychać

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profile jak pamiętam to są do ustawienia w sterownikach karty graficznej np. NVIDIA ma profile, jeszcze się tym nie bawiłem, bo nie miałem czasu i potrzeby.

 

Niektóre telewizory mają specjalne czujniki (bardzo mało jest takich) i np. przy zgaszonym świetle automatycznie zmiejszają jasność (to jest super sprawa, bo jasność powinna być dużo mniejsza przy zgaszonym świetle).

 

Dobry LCD ma mieć dużą jasność i kontrast, ma walić powerem po oczach :)

LCD działa inaczej niż zwykły monitor i plazma - dobry LCD ma dużą rozdzielczość i bardzo ostry obraz (przy tych matrycach LCD produkowanych w obecnym czasie ostrość, kontrast i jasność jest na bardzo wysokim poziomie). Wystarczy pooglądać w sklepach..

Dlatego tak jak już pisałem 700:1 to jest aż za duży, a co dopiero 1000:1

 

Zmniejszając jasność do 50% moim zdaniem nieco traci się na jakości i szczegółach. Optymalna janość i kontrast bez straty na szczegółach to ok. 70-80%. Można też nieco zmniejszyć w ustawieniach karty graficznej i pobawić się różnymi suwakami. Mała jasność to także gorszy obraz po bokach.

 

Co do buczenia to mój w ogóle nic nie buczy, ale nie kupowałem w tre..

Zero buczenia nawet na 10%, a siedze na fotelu w oglegości jakieś 40 cm, czasami oczywiście jak ogladam filmy to wchodze na łóżko żeby było wygodniej :) ...

 

 

P.S.

Jak kupiłem 19" LG zwykły monitor to oczy na początku maksymalnie mi wysiadały, ale później przepaliły się i już było ok :lol: To samo jest z dużymi LCD - czasami trzeba sie przyzwyczaić.

Ja miałem tak przepalone oczy, że przechodząc na LCD odczułem jakąś ulgę.

Acer Power :D

Tak samo jak kupiłem głosniki 5.1 to musiałem się nieco przyzwyczaić bo jak daje volume na 4/10 to mnie głowa już zaczynała boleć, a teraz na 6/10 nic mnie nie boli :lol2:

Edytowane przez pietrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie ustawione 40/30 (kontrast/jasność) i jest no dość ok, musze przyznać, że troche jeszcze razi, ale nie zniżam więcej bo już traci na jakości :)

Największą zaletą monitora są filmy + gry, bynajmniej dla mnie. W takiej pracy jak internet czy coś to nie potrzebuje szerokości takiej. Ale jest naprawdę fajnie, cały czas jest niby to "piszczenie" a ja nic ;) Więc to po prostu przewrażliwienie

 

pietrek nie wiem jak wytrzymujezs na takiej jasności, brat powiedział, że mam za słabe oświetlenie ( i ma racje ) i dlatego tak się czuje, w nowym pokoju na szczęście będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamietam to standardowo ma ustawiony kontrast i jasność na 90%.

Mam obecnie: kontrast na 74, a jasność na 80. Na graficznej (geforce 6150 integrated :)) oraz na najnowszy beta wersjach sterownikow nvidia dla xp pro 64 bit mam jasnosc na 96%, image sharpering dałem sobie prawie jedną kreskę.

Można dać jeszcze niżej np. gamma pomniejszyć czy jasność, ale traci się na jakości moim zdaniem..

 

Dalem na biurko podstawke z drewna bo moim zdaniem powinien być nieco wyżej niz głowa (minimalnie wyżej).

 

Najwiecej ogladam filmów, więc dla mnie ten monitor to jest wypas na max i wreszcie power dobry WIDE..

Edytowane przez pietrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie już oczka nie bolą ;) Teraz to już ciesze się monitorkiem na maxa ;) parametry 40/30 i jest bdb zobaczymy jak jutro w dzień, ale myślę, że będzie ok.

Przy gammie bardzo obniża się jakośc, więc raczej nie radze tam sterować. Ale jak kto woli

 

Nie moge przeboleć że nie mam żadnego filmu w porządnej rozdziałce żeby widać było co monitor naprawdę potrafi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ściągnij sobie coś z neta w HighDefinition...tylko nie wiem czy procesor nie za słaby.

Procesor da rade. Mam podobny i wszystko ladnie chodzi. ;]

 

Polecam ten filmik w 720p (robi niesamowite wrazenie). http://download.microsoft.com/download/2/0...peedway_720.exe

 

A tutaj reszta. http://www.microsoft.com/windows/windowsme...ntshowcase.aspx

 

Wracajac jednak do tematu panoram 22". ;) W opisie tego HP na digitalo jest napisane, ze gwarancja tylko 12 miesiecy. Blad opisu to jest czy HP leci w kulki z gwara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...