Jump to content
ChomiK

Czekolada

Recommended Posts

Z serii czekoladowe przygody YogiCK B-)

Dołączona grafika

Na początku jak to zwykle u Lindta - zwykła, bardzo dobra czekolada. Dopiero przy oblizaniu ust lub palców (:P) może wyczuć posmak soli. O dziwo bardzo pasuje, nie przeszkadza różnica smaków.

Oddawajcie krew - ja oddaje 4fun od lat i zapomniałem napisać o jednym - genialna jest tam czekolada szczególnie mleczna i bakaliowa. Dla mnie tylko LIndt lepszy. Smak świetny jak na takie coś. Czekolad dostajemy 8 (3 mleczne,2 bakaliowe, 1 kokosowa i 2 deserowe). Nie lubię deserowej tylko z tych to zawsze można oddać ;). Tak to klasa sama w sobie.

yuucOm fakt w CKD czekolady dają naprawdę smaczne. Aż się zapomina ile to krwi upłynęło. Oddawałem 3 razy jak na razie, ale nie długo oddam jeszcze raz. Z innych czekolad to oczywiście studencka. Była kiedyś taka czekolada trójkątna, ale nie ta co obecnie można kupić w marketach (Toblerone). Była podobna, ale "cała" Taki podłużny trójkąt. Była też z orzechami i bakaliami oczywiście. Ostatnio ją jadłem z 10 lat temu :) Po za tym lubię też Milkę z orzechami i Wedla mleczna też niezła.

Ktoś wie gdzie można dostać Studencką w Polsce po za Allegro i internetem ? Naprawdę pyszna czekolada i ostatnio jak jadłem to kupowałem osobiście będąc w Czechach.

widziałem studencką w Lewiatanie osiedlowym, ale to może jakiś wyjątek był. Sam byłem zaskoczony, niestety na studencką trzeba polować. ;)