Skocz do zawartości
ChomiK

Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Z serii czekoladowe przygody YogiCK B-)

 

Dołączona grafika

 

Na początku jak to zwykle u Lindta - zwykła, bardzo dobra czekolada. Dopiero przy oblizaniu ust lub palców (:P) może wyczuć posmak soli. O dziwo bardzo pasuje, nie przeszkadza różnica smaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawajcie krew - ja oddaje 4fun od lat i zapomniałem napisać o jednym - genialna jest tam czekolada szczególnie mleczna i bakaliowa. Dla mnie tylko LIndt lepszy. Smak świetny jak na takie coś. Czekolad dostajemy 8 (3 mleczne,2 bakaliowe, 1 kokosowa i 2 deserowe). Nie lubię deserowej tylko z tych to zawsze można oddać ;). Tak to klasa sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm fakt w CKD czekolady dają naprawdę smaczne. Aż się zapomina ile to krwi upłynęło. Oddawałem 3 razy jak na razie, ale nie długo oddam jeszcze raz. Z innych czekolad to oczywiście studencka. Była kiedyś taka czekolada trójkątna, ale nie ta co obecnie można kupić w marketach (Toblerone). Była podobna, ale "cała" Taki podłużny trójkąt. Była też z orzechami i bakaliami oczywiście. Ostatnio ją jadłem z 10 lat temu :) Po za tym lubię też Milkę z orzechami i Wedla mleczna też niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na coś innego niż to co jest w sklepie za rogiem to polecam: http://www.manufakturaczekolady.pl/

 

Szkoda że ceny są takie duże. Jeśli 34 zł wychodzi za 100  gram gorzkiej to ja wymiękam. Oczywiście "drogo" to pojęcie względne zależy od grubości portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ta studencka?

Na pewno lepsza niz Milka czy inna z dostępnych w kazdym spożywczym. Ja tam tradycyjnie mleczna z bakaliami. Czyli po prostu klasyczna. Cena IMO bardzo dobra bo czekolada jest dosc gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc paczka doszła, nawet tabliczki nie połamanane. Obsługa sklepu ok,każdy etap zamówienia jest potwierdzony mailem.

 

Tylko posmakowałem:

http://www.czeskimarket.pl/p1010-Czekolada-Studentska-Gruszka-Limitowana-Zielona

Od razu wyczuwamy aromat gruszki, ale w niektórych kawałkach smak ginie w reszcie dodatków, sama czekolada wydała mi się za słodka. Wymaga dalszych degustacji :P

 

http://www.czeskimarket.pl/p1460-Czekolada-Studentska-Mleczna-grzane-wino-Jablko-Cynamon-przyprawy-koniec-sierpnia-2015

Aromaty zastawiają na długo w "posmaku", że się tak wyrażę. Idealna jako dodatek do kawy czy "sznapsa".

 

Imo czekolady lepsze od Wawela, Wedla i Milki.

 

Resztę opisze jutro.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...