Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie kiedys 6600gt kosztowalo 800zl;D

Poczekajcie az ceny spadna, jeszcze niedawno 8800gtx byl za 1800zl.

Nie narzekajcie ze w cenie do 800zl lepiej brac 7900gs, czy ati 1950pro.

ALbo sie czeka na spadek cen 8600gts, albo sie zbiera na 8800gts starszych kart nie ma co brac i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 sp :damage_wall:

 

jezeli w crysis odpowiednik gts'a od ati robi z 8800 gtx'em od nvidia to co robi to nie powinno byc dalszych pytan

 

amd rulezz :D

amd power :D

poczekajmy na testy sklepowych egz., a kluczowym czynnikiem będzie i tak stosunek ceny do wydajności :) imho dla nas to bardzo dobre zapowiedzi bo jak ktoś już zauważył - ceny 8800 pójdą w dół :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na testy sklepowych egz., a kluczowym czynnikiem będzie i tak stosunek ceny do wydajności :) imho dla nas to bardzo dobre zapowiedzi bo jak ktoś już zauważył - ceny 8800 pójdą w dół :D

raczej seria 7 pójdzie w dól 8800 stanieje jak wyjdą kart ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

a to dlaczego w mainstrem ati bedzie wydajniejsze

Ja mam glupie pytanie, czy DX10 juz zostal wydany ? Bo troche sie pogubilem, gier pod dx10 niema, sterownikow pod DX10 tez chyba, a czy sam DX10 juz jest ogolnie dostepny.

W jaki sposob Nvidia testuje karty dx10 w srodowisku ktorego jeszcze niema ??????????

Niektorzy pewno napisza ze DX10 jest w Viscie, no to w takim razie zapytam dlaczego chodzi to na kartach ze sprzetowym DX9, a nie maja chodzic na tym gry ?

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam glupie pytanie, czy DX10 juz zostal wydany ? Bo troche sie pogubilem, gier pod dx10 niema, sterownikow pod DX10 tez chyba, a czy sam DX10 juz jest ogolnie dostepny.

W jaki sposob Nvidia testuje karty dx10 w srodowisku ktorego jeszcze niema ??????????

Niektorzy pewno napisza ze DX10 jest w Viscie, no to w takim razie zapytam dlaczego chodzi to na kartach ze sprzetowym DX9, a nie maja chodzic na tym gry ?

Po kolei

DX10 już jest w Viście , są dema SDK i Nvidi - Kaskada ,

Dlaczego chodzi Vista na DX9 , bo niczemu to nie przeszkadza ,do Aero glas styka DX9 , ..............

Środowisko jest..... http://developer.download.nvidia.com/SDK/1...3d/samples.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jakieś większe testy 8600GTS. Zobaczcie tu http://vr-zone.com/?i=4883&s=2 - niewiele wygrywa z 7900GT, mowa o DX9 ;) i tu http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38769 .

Przy czym ten 79GT ma jakieś tragiczne taktowania.

 

@konio no ja też tak mówiłem już miesiąc temu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palita 8600GT na starcie będzie można kupić już za 485zł,panowie przestancie narzekać :damage_wall: :rolleyes:

No właśnie przecież podałem ceny czy 500 zł za takiego GF 8600 GT Gigabyte to aż tak dużo

http://www.mastercom.com.pl/index.php?plop...f714548c2ae0d23

Albo 599 za dopakowaną wersję Asusa?

http://www.mastercom.com.pl/index.php?plop...f714548c2ae0d23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że za ta cenę masz 7900gs który jest dużo wydajniejszy od 8600gt :wink:

Ale nie ma Dx10 i cudownej nowej architektury wspomaganej pelna 128 bitowa szynką :>

 

Ale faktycznie 645 za Palita z podbitymi napieciami to nawet niezla oferta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że za ta cenę masz 7900gs który jest dużo wydajniejszy od 8600gt :wink:

to pokaże testy,ale wątpie żeby 7900GS był dużo wydajniejszy od 8600GT,skoro 8600GTS jest wydajniejszy od 7900GT,w serie siódmą lepiej się nie pchać,za dużo ona straci na wartości przez najbliższe miesiące.Więcej optymizmu panowie,czekajmy na oficjalne testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pokaże testy,ale wątpie żeby 7900GS był dużo wydajniejszy od 8600GT,skoro 8600GTS jest wydajniejszy od 7900GT,w serie siódmą lepiej się nie pchać,za dużo ona straci na wartości przez najbliższe miesiące.Więcej optymizmu panowie,czekajmy na oficjalne testy

 

Zechciej zajrzec tutaj http://vr-zone.com/?i=4883&s=2]KLYK. Porownuja 8600GTS 745/2300 czyli niezle podkreconego, do niepodkreconego 7900GT, a i tak GTS ledwo co daje rade. Mnie ten "test" wglada na lizanie d***. 7900GS wykrecone na 600/1600 po prostu musi zjesc 8600GT.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten "test" wglada na lizanie d***. 7900GS wykrecone na 600/1600 po prostu musi zjesc 8600GT.

to pokażą testy oficjalne :-P.Jak 8600GT zejdzie do poziomu 450zł.A na starcie palita w emarket będzie można dostać za 485zł,wybór bedzie tylko jeden przynajmniej dla mnie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pokażą testy oficjalne icon_razz2.gif.Jak 8600GT zejdzie do poziomu 450zł.A na starcie palita w emarket będzie można dostać za 485zł,wybór bedzie tylko jeden przynajmniej dla mnie icon_razz2.gif

widze jak juz wode z mozgu robi marketing i dx10 icon_biggrin3.gif

Napisałeś odpowiedź na jego posta wcześniej niż on posta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten 8600GTS. Choćby nawet to, że ma DX10, zresztą... Pierw chciałbym zobaczyć gry z DX10, a później testy. Ale myślę, że to propaganda, cała ta karta. Czysty chwyt marketingowy. Niby nowa seria, a 7900gs po o/c go dojeżdża. I co z tego, że ma DX10? Podobnie było z GF 4 Tit i GF FX 5600 Ultra, karta niby szybsza, a jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z innymi kartami, też teoretycznie "nowoczesnymi". DX9.0b było już 2002 roku o ile mnie pamięć nie myli (karty 9700PRO i "5900 Ultra"), ale gier wtedy na to nie było, najbardziej wymagająca aplikacją wtedy to chyba był 3D MARK 2003 :D Mamy 2007 rok, DX9.0C i uważam, że dopiero teraz obecne karty potrafią sprostać wymaganiom aktualnej wersji, a nie poprzedniej. Karty pokroju R9700 wtedy nazywane "przyszłościowymi" do obecnych gier DX 9.0 sie nie nadają (pograć można, ale w jakich detalach). Tym bardziej późniejsze modele mid i low end - niby obsługa 9.0c jest, ale wydajność już nie ta... Podobnie będzie z DX 10 - karty z serii 8600 wg mnie po prostu dają ciała. Jeszcze jakby były lepsze od poprzedniej generacji (w swoich kategoriach cenowych) to ok, ale wychodzi na to, ze są porównywalne. GeForce 6600GT był lepszy od Radeona 9800PRO w DX 9.0, do tego był w podobnej cenie, ale opłacało się wziąśc tą kartę bo była po prostu lepsza w danej chwili w tych grach, które były na rynku, a oprócz tego "przyszłościowa". GF 3 Ti miał być kartą, na której Doom 3 będzie działał w pełnych detalach - ci co kupili z myślą o przyszłości, "trochę stracili". Na razie wg mnie seria 7xxx to dobry wybór, szczególnie 7600GS DDRIII i 7900GS, które oferują naprawde wiele za kwotę, którą producenci za nie żądają. Zapewne nie tylko ja tak myślę, więc oby były w sklepach jak najdłużej, robiąc jednocześnie konkurencję serii 86xx :D

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze jak juz wode z mozgu robi marketing i dx10 :D

o tym samym ciagle mysle :)

ludzie nabieraja sie na 'przyszlosciowosc' bo karty maja ten cudowny dx10 na ktorego pierwsza gra wyjdzie za pol roku(przy dobrych wiatrach) i bedzie to oslawiony crysis. W ciagu roku moze wyjdzie kilka gier na dx10. Oczywiscie karty z dx9 obsluza te gry moze tylko nie bedzie paru fajerwerkow graficznych ktore obsluzy 8600 ale bedzie mial za mala wydajnosc(to z pewnoscia) zeby zapewnic plynnosc. Bo trzeba byc naiwnym zeby wierzyc zeby karta o wydajnosci 7900 zapewnila plynnosc przy pelnych detalach w tak rozbudowanych graficznie grach przyszlosci jak np crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ta karta MUSI działać przy pełnych detalach i bardzo wysokich rozdzielczościach w Crysis? Wystarczy mi do wiadomości, że w DX 10 będzie i tak ładniej, niż w maksymalnych detalach w DX 9.0 Przypomina mi to porównanie np. Call of Duty 2 w DX 7.0 i DX 9.0. Ile można tłumaczyć, że maksymalne detale w tych trybach są od siebie różne?

 

Inna sprawa, że czekam na RV630, bo zdaje się to będzie znacznie wydajniejszy układ za podobne pieniądze :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Inna sprawa, że czekam na RV630, bo zdaje się to będzie znacznie wydajniejszy układ za podobne pieniądze :)

A na jakiej podstawie Ci się tak zdaje?? Pierwsze wyniki bowiem mówią coś zupełnie innego a konkretnie to, że karta będzie wydajnościowo na poziomie GF8600GTS....

 

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=143655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie jest to wiarygodny test- żadnych zdjęć karty, żadnej specyfikacji. Poza tym kusi mnie w pełni zaimplementowane HDMI, Direct X 10.1, 64 PS i 0.65 nm -tego karty z NVIDIA main-stream nie mają :)

 

Inna sprawa, że chodzi mi po głowie zaopatrzenie się w kolejnego notebooka z DX 10 na pokładzie, gdzie wydajność nie wiele mnie obchodzi (CENA!!!), byle był Direct X 10, 64 bit CPU i panoramiczny ekran nie mniejszy niż 15.4" :]

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...