Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem że ja, ale nie chcesz :cry:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:lol:
no dobra juz chce ;DDDDDDD

 

wystaw sie na allegro od 1 pln;)

az taki tani to ja nie jestem ;DDDDDD Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie z chęcią do kogoś przyczepił :-P niechce mi sie kolejny sylwester w domowym gronie siedziec~25 osob :lol2: :lol: biba niezła, rano wszyscy zdychają :-P ale co roku to samo :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie tez bym na chate znajomych nie puscil w taki dzien i w ilosci powyzej 10. Z doswiadczenia wiem ze jest bardzo duzo sprzatania, naprawiania, a na koniec sluchania rozloszczonych rodzicow... Co innego gdy ktos ze znajomych robi. Wtedy zawsze mowi sie ze nic sie nei stanie i ebdzie spoko.

Zreszta domowki to chyba najlepszego typu impraza, oczywiscie zalezy to glownie od towarzystwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, ze sa tutaj tacy, ktorzy nie maja gdzie isc na impreze z powodu braku znajomych :S

Ja nie mam, wszyscy mnie wystarczająco wk...wiają na trzeźwo, żebym ich jeszcze chciał oglądać po pijaku.

 

 

A może udać się do wód? Daleko nie mam, bo cóż to jest marne 170km po oblodzonej drodze we włoskiej skorupce :>

 

A może budyń? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zaprosic max 4 osoby, bo bedzie tak troche do bani przegladac purepc w 20 osob :lol:

Normalnie rozwaliłeś mnie tym tekstem :lol2:

 

Teraz to trzeba mieć min. 2 kompy w domu, trzeba iść z postępem :lol:

 

A kto mnie zechce? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do Pluska jest jeszcze jedno wolne :P a jak idziemy za postępem to niech ktoś weźmie lapka/drugiego kompa i jak w tym kawale co jest w topicu śmiechu "parę giga panienek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho! Ho! Ho! Był ktoś na sylwestrze w akademiku ? Co się tam wyprawia, czego się moge spodziewać ? Konkretnie to mowa o wrocławskim Ślężaku, ale pewnie wszędzie jest podobnie, więc pytam :D Mam jeszcze opcje spokojną, na domówce u kumpla, ale tam brak wolnych samic, więc...:P Będę się dobrze bawił w takim akademiku ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wlasnie kumpel poinformowal, ze jednak na impreze nie ide, bo maja komplet (mimo jego wczesniejszych zapewnien, ze na pewno sie miejsce znajdzie <_< ). Ktos mnie przygarnie? :unsure:

To fajnego masz kolege :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze w domu, nikt mnie nie chce :mur:

 

Jka chcesz to wpadnij do mnie @costi :mrgreen:

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Obecnie jestem w domu a nie w Przemyślu :P
Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnego masz kolege :-P

Tak to jest, jak sie zalatwia impreze przez osobe trzecia - kumpel mial kontakt z panna, ktora zalatwiala wynajecie calego lokalu i na dobra sprawe naobiecywal mi, zanim sie z nia w tej sprawie skontaktowal.

 

@kamilo23 - bez obrazy, ale do Przemysla jest jednak ciut spory kawalek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho! Ho! Ho! Był ktoś na sylwestrze w akademiku ? Co się tam wyprawia, czego się moge spodziewać ? Konkretnie to mowa o wrocławskim Ślężaku, ale pewnie wszędzie jest podobnie, więc pytam :D Mam jeszcze opcje spokojną, na domówce u kumpla, ale tam brak wolnych samic, więc...:P Będę się dobrze bawił w takim akademiku ? :>

Umyśliłeś zakisić po raz pierwszy, znaczy się? :>

 

Bacz jeno, by nie było w tym akademiku kolegów z wymiany zagranicznej, dajmy na to z Kenii - jak tacy popiją, to chędożą cokolwiek, byle otwór był.

Koledzy opowiadali :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh w tym roku nie po szczęściło się.Większość kasy w ostatnich 2 miesiącach poszła na kompa i do tego na przegląd oraz drobne naprawy malucha (czas się go pozbyć ,bo i tak coraz rzadziej nim jeżdżę :lol: ). Kasy brak ,żadnej imprezy domowej nikt ze znajomych nie organizuje ,bo większość jedzie z pannami albo do Szklarskiej ,Zakopanem ,Czech, czy to do jakiś fajnych klubów gdzie imprezka za m. in 150 zł.

 

A tyle to ja nie mam także w tym roku niestety chyba jedynie pozostało mi pójść na piwo ze starą gwardią z dawnego miejsca zamieszkania.Czyli stanie na dworze i to pewnie jeszcze w deszczu. No ale lepsze to niż nic. Chociaż obejrzenie dobrego filmu w domu też nie jest głupim pomysłem. Zwłaszcza z dziewczyną obok. Jeszcze muszę to przemyśleć ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecił obejrzenie filmu z dziewczyną przy szampanie czy innych trunkach. Dobrze by było jakbyś zaprosił jeszcze kogoś(drugą parę znajomych) :) Ja tak samo nie mam odpowiedniej sumy, że by gdzieś wyjść, ale udało mi się zorganizować paczkę, która lubi się dobrze bawić. Myślę, że impreza będzie udana:)

Edytowane przez Mat4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ouuu w tym roku zapowiada sie niezla impreza :>. Idziemy z moja Kobieta do mojej siostry, gdzie bedzie tez druga siostra i 2 szwagrow, skrzynka piwa, 2 winka, 2 wodeczki, 2 szampany, ale i tak pewnie Panie w ogole tego nie rusza :D. Takze bedziemy musieli niezle wypic dzisiaj :). Ale zobaczymy jutro ;].

 

BTW Moze juz zalozcie topic - "bol glowy po sylwku" :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...