Skocz do zawartości
Maxim

"ekstremalne" Tematy Na Ekstremalnym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Często na forum ekstremalnym pojawiają się tematy z pytaniami o podstawowe zagadnienia. Nazwa "ekstremalne" przyciąga nowicjuszy jak Radio Maryja moherowe berety. Proponuję żeby zablokować zakładanie tematów nowym, niedoświadczonym użytkownikom. Rozwiąże, to problem śmiecenia i nieprzyjemnych komentarzy, które zniechęcają przyszłych, potencjalnych zdobywców WR w o/c do dalszej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Często na forum ekstremalnym pojawiają się tematy z pytaniami o podstawowe zagadnienia. Nazwa "ekstremalne" przyciąga nowicjuszy jak Radio Maryja moherowe berety. Proponuję żeby zablokować zakładanie tematów nowym, niedoświadczonym użytkownikom. Rozwiąże, to problem śmiecenia i nieprzyjemnych komentarzy, które zniechęcają przyszłych, potencjalnych zdobywców WR w o/c do dalszej zabawy.

 

W sumie jak już zostałem przywołany do tablicy to zdradzę co jest w planach.

Na ekstremalnym myśleliśmy nad wprowadzeniem moderowania nowych tematów - tj temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora / opiekuna działu, zanim pojawił by się na ekstremalnym.

Dodatkowo dla stałych "dyskutantów" w tym dziale o uznanej reputacji obejście tego mechanizmu.

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W sumie jak już zostałem przywołany do tablicy to zdradzę co jest w planach.

Na ekstremalnym myśleliśmy nad wprowadzeniem moderowania nowych tematów - tj temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora / opiekuna działu, zanim pojawił by się na ekstremalnym.

Dodatkowo dla stałych "dyskutantów" w tym dziale o uznanej reputacji obejście tego mechanizmu.

 

Co Wy na to?

ja jak najbardziej za :) może ankietka? wprawdzie jest też spora grupa osób tylko czytujących ekstremalne, a znających się na rzeczy ale ich tematy raczej nie miały by problemów z przejściem przez modera ;)

 

wylosujecie? kandydatów aż nadto ;)

 

SGJ wydaje mi się że tak jak marco wytłumaczył to każdy zrozumiał, ale schemat raczej nie zaszkodzi :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak już zostałem przywołany do tablicy to zdradzę co jest w planach.

Na ekstremalnym myśleliśmy nad wprowadzeniem moderowania nowych tematów - tj temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora / opiekuna działu, zanim pojawił by się na ekstremalnym.

Dodatkowo dla stałych "dyskutantów" w tym dziale o uznanej reputacji obejście tego mechanizmu.

 

Co Wy na to?

Dobrze prawi ! Zdejmijcie mu procenty ! [;

Mi się znudziło cytowanie regulaminu i raportowanie tych tematów [;

 

Może tym opiekunem byłby jakiś 'weteran' działu extremalnego ?

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ekstremalnym myśleliśmy nad wprowadzeniem moderowania nowych tematów - tj temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora / opiekuna działu, zanim pojawił by się na ekstremalnym.

Dodatkowo dla stałych "dyskutantów" w tym dziale o uznanej reputacji obejście tego mechanizmu.

Świetny pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak już zostałem przywołany do tablicy to zdradzę co jest w planach.

Na ekstremalnym myśleliśmy nad wprowadzeniem moderowania nowych tematów - tj temat musiał by być zatwierdzony przez moderatora / opiekuna działu, zanim pojawił by się na ekstremalnym.

Dodatkowo dla stałych "dyskutantów" w tym dziale o uznanej reputacji obejście tego mechanizmu.

 

Co Wy na to?

 

Jestem Za ;) Nawet przeciw :-P Nie no świetny pomysł jak dla mnie.

Może coś jeszcze podobnego na giełdzie ? Że moderator zezwala na post danego usera ? Wtedy nie bedzie żadnych tekstów typu "za drogo, wiem gdzie taniej dostane" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za ;) Nawet przeciw :-P Nie no świetny pomysł jak dla mnie.

Może coś jeszcze podobnego na giełdzie ? Że moderator zezwala na post danego usera ? Wtedy nie bedzie żadnych tekstów typu "za drogo, wiem gdzie taniej dostane" ?

taaa, moderatorzy tez czsaem spią :lol:

 

a co do ekstremalnego to jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto bedzie nowym moderatorem? ;]

 

niech strace, moge byc to ja [;

 

To bedzie wyglądało tak

 

obrazek ;)

poprawiles mi humor uswiadamiajac mnie, ze sa osoby, ktore maja mniejsze zdolnosci plastyczne niz ja :D

 

 

 

ja tam na X-OC jeszcze raportuje lub wysylam m!k via gg, bo wiem, ze on to lubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco wprowadzaj to i nie pytaj. Ile ja sie nawywalam tematow "czy moge podkrecic do..." albo "da sie wiecej" to glowa mala

co Ty masz do takich tematów są pro elo młodzieżowe :D i każdy pro który posiada skilla lubi takie tematy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pomysł marco dobry, polejcie Mu ;] Ale weźcie pod uwagę że nie tylko takie rzeczy dzieją sie na extremalnym. Podobnie jest też na innych działach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przypomnialem, dawno temu widzialem na jednym forum taki ciekawy pomysl:

 

Dołączona grafika

 

Mozna by takie cos wprowadzic na tym forum dla os. z ranga 'poczatkujacy uzytkownik' (czyli dopiero zaczynajacych swoja przygode z forum) , bo takie os. najczesciej zakladaja tematy, gdzie nie trzeba i na pale jak to sie mowi. ;]

Na ekstremalnym moglby byc jakis inny komunikat. Widac bardzo malo os. widzi ramki u gory forum z ostrzezeniami, aby nie zakladac nieodpowiednich tematow, stosowac sie do zasad zawartych w danym dziala itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz lepszy ten z zatwierdzaniem przez moderatora.

 

Co z tego ze ktos ma malo postow jak ma wielka wiedze.

Pojawi sie jakis nowy maniak. Wykrzesa z C2D 5.5GHz i co?? Nie pochwali sie tym bo ma za malo postow??

A teraz na odwrot. Kolo ma natrzepane 5k postow a jest kompletnym debilem postojebca i zalozy sobie taki temat.

 

I gdzie tu sprawiedliwosc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz lepszy ten z zatwierdzaniem przez moderatora.

 

Co z tego ze ktos ma malo postow jak ma wielka wiedze.

Pojawi sie jakis nowy maniak. Wykrzesa z C2D 5.5GHz i co?? Nie pochwali sie tym bo ma za malo postow??

A teraz na odwrot. Kolo ma natrzepane 5k postow a jest kompletnym debilem postojebca i zalozy sobie taki temat.

 

I gdzie tu sprawiedliwosc??

Zdobycie pozwolenie na pisanie postów dla kogoś kto wykręcił C2D na 5,5GMhz to pestka;) Mail do moderatora i jest pozwolenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...