Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

niestety zawiode... nie bedzie wersji z alu... czarna plexi takze nie... na bokach plexi bedzie matowa... jesli kompa masz standardowo ustawionego nie powinno to Tobie przeszkadzac ;)

Poczekamy na gotowy produkt i zobaczymy ;) jakoś mi sie nie chce sprowadzać ze stanów... 1kg miedzi/alu z DD :cry:

 

Może chociaż czarny matowy spray? ;-)

Edytowane przez noe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu on taki pusty w środku jest. HS 8800 jest ogromny a tam widze tylko ten symboliczny plusik...

Nie można 'wyciąć' troszeczke mniej a przez to dorobić pare finów?

 

duzo rzeczy mozna...

 

kwestia zaprojektowania i sprawdzenia jak sie sprawuje, ten 'symboliczny plusik' ma w sobie takie cos co w zupelnosci wystarcza na ogromnego 8800...

 

tak samo jak jeden 'symboliczny plusik' w F2s oraz dwa 'symboliczne plusiki' w F3d...

 

:)

 

edit:

 

coscie sie tak wszyscy przyzwyczaili do finow, pinow, krazkow i drazkow?

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedy bedzie bloczek :)

 

finalna beta do testow schodzi z maszyny w poniedzialek, kilka h testow i sie produkuje, po dorobieniu wszystkiego co trzeba sadze ze w sprzedazy bedzie w ostatnim tygodniu stycznia (to najszybszy termin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalna beta do testow schodzi z maszyny w poniedzialek, kilka h testow i sie produkuje, po dorobieniu wszystkiego co trzeba sadze ze w sprzedazy bedzie w ostatnim tygodniu stycznia (to najszybszy termin)

Nie zapomnij o dostarczeniu go do testow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dobrze dobieraj testerow, zeby Ci znow ktos bloku nie zakosil :lol:

Ryba dostanie, wiem gdzie mieszka... ale nie bedzie testow tego bloku duzo... ze wzgledu na cene ;)

 

a ja juz wiem jaka bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba dostanie, wiem gdzie mieszka... ale nie bedzie testow tego bloku duzo... ze wzgledu na cene ;)

 

a ja juz wiem jaka bedzie :P

dawaj ,nie czaruj :rolleyes: bo tu ludzie nie wierzą w moc R600 , zrobi sie wysyp 8800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko - czy bedzie mozliwosc wkrecenie kroccow jak w bloku danger den'a ? Tzn. z gory i dolu ?

 

robilismy tesy, lepiej wypada polaczenie jak krocce wychodza od boku bloki i sa katowe i w ten sposob laczyc w SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to troszke mi komplikuje - bo idealne poprowadzenie wezy w moim projekcie wymaga kroccy od dolu ( wylotowy od dolu, wlotowy od gory )

 

to dokladnie bedziesz tak mial, tylko przesuniete o 2cm...

 

jesli dasz katowa obrotowa mozesz sobie obrocic jak chcesz (w gore i w dol tez ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dokladnie bedziesz tak mial, tylko przesuniete o 2cm...

 

jesli dasz katowa obrotowa mozesz sobie obrocic jak chcesz (w gore i w dol tez ;))

Bo nie podales wczesniej ze bedzie obrotowa, stad te nieporozumienie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...