Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na forum po kilku godzinach nieobecności, a Nowa zawartość nie ma dla mnie wyników, choć na głównej stronie forum widać, że są nowe posty.. [iP: 89.79.172.119]

 

Powinno być już OK, spieprzyłem skrypty podnoszące sphinx'a przy padzie bazy i dopiero teraz to wyszło na jaw.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jakies problemy/opoznienia z dostarczaniem powiadomien na maila o nowych odpowiedziach/pw?

 

Myslalem ze to moze wina skrzynki bo mialem na onecie, teraz zmienilem na gmail i wcale lepiej nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jakies problemy/opoznienia z dostarczaniem powiadomien na maila o nowych odpowiedziach/pw?

 

Myslalem ze to moze wina skrzynki bo mialem na onecie, teraz zmienilem na gmail i wcale lepiej nie jest.

 

Raczej na bieżąco. Jeśli masz jakiś możliwość podrzuć na PW szczegóły (kiedy dostałeś maila, jego nagłówki i kiedy powinien on być u Ciebie) to przelecimy logi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia ze odpowiedziales w tym temacie nei dostalem do teraz, z reguly sa to opoznienia od okolo godziny do max 3.

 

Powiadomienia ze dostalem PW nie dostalem od 10:35.

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia ze odpowiedziales w tym temacie nei dostalem do teraz, z reguly sa to opoznienia od okolo godziny do max 3.

 

Powiadomienia ze dostalem PW nie dostalem od 10:35.

 

Czy możesz potwierdzić/zaprzeczyć, że dostałeś o 13:31:35 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mozna zrobic zeby po odpowiedzi w temacie, powiadomienie na email przychodzilo tylko jedno?.

 

 

Teraz dostaje kilka sztuk, jak jest kilka odpowiedzi. Wydaje mi sie ze powinno przyjsc jedno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mozna zrobic zeby po odpowiedzi w temacie, powiadomienie na email przychodzilo tylko jedno?.

 

 

Teraz dostaje kilka sztuk, jak jest kilka odpowiedzi. Wydaje mi sie ze powinno przyjsc jedno...

 

Można wybrać "Opóźnione powiadomienia" zamiast "Natychmiastowych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dopuszczalna wielkość pliku avatara to mocno przesadzona jest. 10 minut zapisywałem plik żeby zejść do tych 10 kB (nawet nie kiB), a jakość jest okropna.

 

20 kiB to na prawde przyzwoite minimum, a każde łącze sobie z tym poradzi. W końcu większość tematów przepełniona jest kilkumegowymi obrazkami bez miniatur.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rozumiem, że ponieważ nie jestem lubiany przez marco to moje sugestie są automatycznie odrzucane, nawet gdyby z jakąś zgodziło sie całe forum (nie mówie że sie zgadza)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Harry, masz moje poparcie jeżeli chodzi o zwiększenie limitu wagi avatara do 15 kB.

 

Póki odsetek osób korzystających z internetu mobilnego na forum będzie tak wysoki jak jest teraz, a z doświadczeń własnych HSDPA do porządnego łącza ma się jak Fiat 126p do samochodu będę przeciwny powiększaniu wagi strony na rzecz elementów nieistotnych dla przekazu.

 

Przed momentem miałem 502 - bad gateway tuż po wysłaniu postu.

Tzn wysłałem i czekam... czekam... czekam... komunikat.

Post się zapisał.

 

Rzeczywiście zalogowało mi 502, ale nie widzę poparcia w innych danych. Baza w normie, obciążenie CPU też. Z jakiegoś powodu proces PHP nie podniósł słuchawki, będę w najbliższych dniach baczniej śledzić czy nie powtarza się zbyt często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale to nie rozumiem. To jakim cudem można wstawiać kilkumegowe screenshoty? Rozumiem że mobilny internet takowe blokuje, ale avatarów 20 kB już nie?

 

 

To ktoś może sobie dodać ścieżkę avatarów do blokowania jeśli za dużo mu ważą i po problemie.

 

 

Po co wprowadzają coraz to szybsze łącza, skoro internet bedzie dostosowowany to tych najwolniejszych. Coś mi to przypomina.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie spoilerów. Mam do dyspozycji 4 komputery i na żadnym komputerze/żadnej skórce/ różnych przeglądarkach nie działają mi spojlery w postach( tzn. nie mogę na nie nacisnąć/nic się po naciśnięciu nie dzieje). Używałem opcji "szukaj" ale dogrzebać się do niczego nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie spoilerów. Mam do dyspozycji 4 komputery i na żadnym komputerze/żadnej skórce/ różnych przeglądarkach nie działają mi spojlery w postach( tzn. nie mogę na nie nacisnąć/nic się po naciśnięciu nie dzieje). Używałem opcji "szukaj" ale dogrzebać się do niczego nie mogę.

 

1) czy wcześniej działały? czy pomaga refresh z pominięciem cache (CTRL+F5?)

2) URL do przykładowego posta gdzie nie działa na Twoich komputerach

3) nazwa i wersja przeglądarki na których sprawdzałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ostatnio rozwijałem spojler dawno temu i działały ( parę tygodni temu). ctrl + f5 nie pomaga

 

2. np: To czy to ( na końcu posta )

 

3. Firefox/3.6.13, IE 8.06, opera wersja 11. Sprawdzałem w domu i obecnie w firmie gdzie pracuję bo interesuje mnie np ten temat o wc co podałem link.

 

Skin forum wszędzie to cethin, ale sprawdzałem na wszystkich w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...